Najdi forum

Ful dobra tema! Jaz sem svojega moža 30 let nagovarjala za ples in uspela, ja naredila sva vse stopnje in dve leti sva že v plesnem društvo. Ne se ustrašiit temveč vstrajajte, najdite partnerja ne glede na starost, kajti ples je res za dušo in telo.
Sva pa iz Lj.

Ples je oblika umetnosti in nismo vsi ustvarjeni za ples, tako kot ne za umetnost. To ti mora biti v veselje, užitek, strast.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Iščem soplesalko za v okolici Kranja. Sem energičen in željan učenja plesnih korakov. Vzamem soplesalko vseh starosti, saj mi je v veselje plesati in mi leta niso omejitve. Star sem 27 let. ZS za kontakt.

Iščem soplesalca za tečaj družbanih plesov v Mariboru.

Pravkar sva s partnerjem končala 2. stopnjo družabnih in 1. stopnjo salse. Zaradi njegove poškodbe ne moreva več nadaljevati. On si plesa tudi ne želi več, jaz pa bi srčno rada nadaljevala. Nočem ga siliti. Plesala sem že v študentskih letih in rada bi končno plesala z nekom, ki ga to res veseli. Plesalčeva leta mi niso pomembna. Če pa so komu pomembna moja leta, brez težav razkrijem to “skrivnost”: stara sem 41 let.
(Vidim, da je bilo v preteklosti zanimanje za plesalca “johansonson-a”. Tudi jaz bi bila takšnega vesela.)

Če je kdo zainteresiran, naj se mi javi na:

[email protected]

Zdravo!

V Celju se začne začetni tečaj plesa za odrasle 6. aprila, če bi katera želela plesati, se naj javi na zs.
Imam pa vprašanje za one, ki so že obiskali začetni tečaj. Na maturi smo plesali že te plese, a to se v bistvu na začetku samo ponovi ali kaj več? Oziroma nadgradnja so potem nadaljnji tečaji? Nekako se mi zdi nesmiselno vpisati v začetni tečaj, da bi samo ponovil korake, ki jih že znam. Ali bi bilo bolje se vpisati v nadaljnji tečaj?

Hvala za odgovor.

Za sobotni ples na ljubljanskem gradu nujno iščem plesalca 50 plus. Bodi v saj 185 plus visok in imej vsaj malce predznanja iz latinsko ameriških in standardnih plesov.

Za ples obvezna obleka in kravata. Plesali bomo milongo oz. argentinski tango!

Sem plesalka 175/62 kg, 50 plus, vitka in rada plešem.

Tel. 05 91 40 950 Nujno samo resni!


Zakaj že je to pomembno ? A če bi bil par centimetrov nižji pa ne bi bil tako dober plesalec ?

Btw, Michael Jackson je bil visok 180cm.

Resnost pa taka…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Iščem soplesalca za začetni tečaj argentinskega tanga v Celju. Sem popolna začetnica, vesela bi bila, če soplesalec vsaj malo več obvlada od mene, sicer pa naj predvsem rad pleše. Starost mi skoraj ni važna, sama sem visoka 159 cm, a baje, da tudi višina ne igra posebne vloge.
Javite se resni … res gre zgolj za ples. Ne bom se naučila kaj dosti, če bom že od začetka nenehno menjavala žensko in moško vlogo.

[email protected]

Jaz se zanimam za standardne plese, tako da če je katera s celjskega področja zainteresirana za druženje ob plesu mi lahko sporoči. Star sem 25, visok/težak 187/80.
LP

Pozdravljeni,

tudi mene vleče na kakšen plesni tečaj, ker zelo rada plešem. Stara sem 21 let, visoka okoli 177 cm, srednje postave. Sem iz okolice Celja.

8891okram , če si še zainteresiran se lahko javiš 🙂

Lp

Pozdravljeni,

tudi mene vleče na kakšen plesni tečaj, ker zelo rada plešem. Stara sem 21 let, visoka okoli 177 cm, srednje postave. Sem iz okolice Celja.

8891okram , če si še zainteresiran se lahko javiš 🙂

Lp

Pozdravljeni jaz se zanimam za standardne plese, tako da če je katera s celjskega področja zainteresirana za druženje ob plesu mi lahko sporoči. Star sem 25, visok/težak 187/80.
LP

Pozdrav, iscem soplesalko, ki si zeli plesati latinsko ameriske in standardne plese, ob ponedeljkih in sredah v plesni soli miki. Pred leti sem resno treniral in tekomoval in nato pri 15ih letih zakljucil s plesom. Star sem 24 let in visok 178 cm. [email protected]

Pozdravljeni,

tudi jaz bi plesala vendar nimam soplesalca. Všeč mi je predvsem salsa in kubanski ritmi. Če je kdo zainteresiran mi lahko piše pod zasebna sporočila. Prihajam iz Podravske regije.

Lp

Pozabila sem dodati, da sem stara 24 let.

Lp

Žiujo:)

Plešem že 2leti in sicer standardne in latino ameriške plese. Ker pa je čas za spremembe sem se odločil da poglobim svoje znanje bachate oz salse. Bachata mi je sicer ljubša .

Iščem pa soplesalko staro od 19-26 let, višjo od 170cm z nekaj predznanja. Tečaje bi obiskovala v Ljubljani.

Moj mail: [email protected]

Lep plesni pozdrav 😉

Iščem soplesalko v Kranju za standardne plese. Skozi sem dal dve stopnji. Lahko začnem od začetka še enkrat, ni problem. Bodi višja od 170. Jaz sem 180 in športne postave. lp

Draga dekleta sem zelo dober fant zato iščem plesalko za ples .
Vendar sem iz KRANJA zato bi rad spoznal kakšno sletno dekle ki bi lahko z menoj plesala .

Tudi jaz bi rada začela plesati standardne ali latinsko ameriške plese in iščem soplesalca. Pred leti sem trenirala individualni ples, z družabnimi nimam dosti izkušenj. Lokacija Ljublajna. Stara sem 19, visoka 165cm. mail: [email protected]

Pozdravljeni jaz tudi iščem plesalko za začetni tečaj.Moj mail:[email protected] pa lp vsem

New Report

Close