Najdi forum

Pozdravljene,

sem prijazen, preprost, urejen,izobražen ter samski 36 letni fant,ki išče resno zvezo. Sem zaposlen. Ne pijem in ne kadim. Brez otrok. Prosti čas rad preživim v naravi, obiskujem razne aktivnosti na prostem teh je poletnem času, kar veliko, preberem tudi kako knjigo ali pa pogledam kak film,rešujem križanke, spremljam šport, zanima me tehnika. Čeprav je samsko življenje včasih veliko preprostejše, kot življenje v dvoje, je sprehod po gozdu,po mestu, film v kinu ali kosilo lepše v dvoje, zato bi rad spoznal žensko za resno zvezo, ki je iskrena, preprosta, simpatična, izobražena, si želi nekega dne ustvari družino in skupno življenje, nekadilka, katoličanka. Tudi če ne izpolnjuješ vseh mojih pogojev mi kar piši ker bom vesel vsakega spročila, ki ga bom dobil. Vsaka ženska je na svoj način lepa, vendar ni vse v zunanji lepoti pomembna je tudi tista lepota, ki jo žensko nosi v sebi. Razdalje med različnimi kraji me ne moti.

Če sem te prepriča, ter tiste, ki se najdete v opisu mi lahko pišete na meil [email protected]

 

z napisanim bo lažje najdit geja zate.  ti si prevzel, ženko razmišljanje da bi ujel žensko. kot bi ribo spraševal, kako ujeti ribo.  kar ponujaš ni ženskam privlčano. edino če imaš res dosti keša.  moral boš postat, moški. toje preveč ženske energije. to tko ne gre, hvala bogu.  odpri si svoje podjetje pa boš imel bab kolk češ.

New Report

Close