Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Iščete delo/delavca? iščem nekoga za izdelavo spletne strani

iščem nekoga za izdelavo spletne strani

Ponujamo gostovanje in izdelavo spletnih strani po dostopnih cenah.

Spletno gostovanje in izdelava strani

priporočam A4C, Napredne računalniške storitve[/url]
Hitro, ugodno in poceni!
Nudi:
* Izdelavo spletnih strani
* Izdelavo spletnih portalov
* Izdelavo spletnih aplikacij
* Izdelavo facebook aplikacij
* Izdelavo facebook fan strani
* Izdelavo programov po naročilu
* Programiranje po meri (outsourcing)

Poglej si tudi njegove reference.

Tu jaz lahko ponudim izdelavo učinkovite spletne strani.

Pozdravljeni,

spletno stran naredimo za vas brezplačno. Več informacij na http://www.pridobi.si

http://www.pridobi.si

Kontaktirajte 041 811627

Jaz sem imel zelo dobro izkušnjo pri prenovi spletne strani z izdelava spletne strani mat3.

Nudil mi je tako fotografiranje, kot tudi več predlog za pomoč pri odločitvi pri novem izgledu strani ter prenos vsega materiala iz starega strežnika. Priporočam.

O moj bog … obiskovalec, strani, ki jih ima to podjetje med referencami (itak si to ti), so hujše kot tiste iz časa geocities ali pa če rečem raje iz leta ’95 🙂

Ljudje, ki potrebujete spletne strani, lahko delate tudi z resnimi podjetji, ki sicer nudijo kanček dražje storitve, a imajo za enostavne spletne strani še vedno nizke cene.

600 ali 700 eur ne bi smelo biti preveč za takorekoč vašo osebno vizitko, ki bo na voljo komurkoli in kadarkoli. Spletna stran je investicija, ki se lahko obrestuje samo, če je pravilno zastavljena in realizirana. Tudi denarja ne varčujete pri sosedovemu mulcu, ampak v kredibilni ustanovi, ane? Zakaj? Da se le ta povrne. Spletna stran? Isti šmoren.

Če je zate 600 ali 700 € kanček dražje…. Sicer pa sem podal samo moje mnenje, ker sem bil zadovoljen, in sem mu naredil malo reklame in ne, nisem to jaz oz. on 🙂 Sicer pa pred začetkom prej potrdiš izbrano predlogo in če z njo nisi zadovoljen pa nič 😀

Pri nas vam izdelamo spletno stran popolnoma brezplačno.

Več na Pridobi.si

Lep pozdrav!
Če rabite nekoga za izdelavo spletne strani,logotipov, poslovnih vizitk.. me lahko kontaktirate na
[email protected] ali pa na naši spletni strani
http://www.d3vil-d3signs.com

Naše ponudbe so poceni in profesionalno kvalitetne.

Nudimo vam razvoj celovitih spletnih rešitev za vaše podjetje oz. posel na enem mestu. Hitro, ugodno in profesinalno. Naše storitve obsegajo naslednje:

Izdelava spletnih strani in portalov
Spletne trgovine in plačilni sistemi (kreditne kartice, paypal, moneta)
CMS urejevalnik za urejanje spletne strani
Optimizacija višja mesta v iskalnikih
Gostovanje strani in registracija domen
Razvoj spletnih aplikacij
– Brezplačna tehnična podpora in strokovno svetovanje

Prepričani smo, da imamo za vas najugodnejšo rešitev!
Obiščite nas na: Izdelava internet strani – Netron.si

Spletna stran zelo ugodna in kvalitena z letnimi stroški cca. 15-20evrov .. cena izdelave od 100-200(odvisno od zahtevnosti ) kontakt na mail [email protected] Lp

Me zanima koliko od Vas plačuje davke, razen Netrona! Da Vas ne bomo slučajno prijavili zaradi dumping cen na Tržni Inšpektorat!

Meni je jo tale možakar naredil poceni in hitro. Pa še sedaj mi prjazno ugodi na prošnjo za popravke.

http://www.az-web.si/paketi.php

Izdelava spletne vizitke je brezplačna (plača se le gostovanje + domena = 65eur). Pripravljeno in objavljeno v 48h.

Izdelava preproste spletne strani pa je 199 eur (v ceni je vključeno gostovanje + domena za prvo leto), izdelana pa je v 7 dneh.

Zakaj pa ne bi spletne strani urejali kar sami? Joomla CMS vam omogoča vse to in še mnogo več z obilo brezplačnih in/ali plačljivih dodatkov.
Ne veste kako začeti? Nič hudega. V ponudbi so pripravljene instalacije za vsak okus, ki jih lahko nadgradite kadarkoli sami ali z našo pomočjo.
Niste prepričani, če bo šlo. Tudi za to imamo rešitev.
Najem spletne strani za obdobje, ki si ga zaželite po zelo ugodni ceni. (ne potrebujete domene in ne potrebujete gostovanja) Ko boste ugotovili, da celoten sistem obvladate in ste pripravljeni za samostojno pot pa se odločite za svojo spletno stran in domeno.
Obiščite nas in poiščite pravo rešitev za vas!

http://www.all4joomla.com

Pozdravljeni,
iscem nekoga,ki bi izdelal zastonj spletno trgovino oziroma stran z enim artiklom in ta artikel trzil oziroma postavil na spletni trg ali kako to sploh gre in imel od tega prodajno marzo oziroma procent.Izdelek se se ne prodaja na tujem trgu oziroma v drugih drzavah zato ima velik potencial.Naj omenim,da bi imel izdelek koncno maloprodajno ceno cca. 150e.Izdelek izdelujem sam doma in spada v kategorijo handmade.
Torej,prosil bi ce poznate koga,ki bi ga zqnimalo sodelovanje v tej smeri,da mu sporocite moj email
[email protected]

Lep pozdrav vsem skupaj.

za izdelavo spletnih strani predlagam podjetje Futuring!! Definitivno imajo smisel za obliko, barve, postavitve…

Je pa res da s poceni spletno strano, nahitro skupaj zmetano denar vržemo stran prej kot kaj dobrega naredimo. Dejstvo malo dnarja malo muzike

Lep Pozdrav
Kje in Kakšno hočete na :
ASPX
PHP
CODEIGNITER PHP
HTML
CSS OBLIKOVAJE
Kontaktirajte na 051-709810

New Report

Close