Najdi forum

Iščem nasvete, kako dobiti punco.

Človek se lahko zaveda svoje nesposobnosti pa je zato enako nesposoben. Ni bistvo mojega pisanja v tem da užalim človeka ampak da ni treba vedno iskati vzrokov kje drugje ampak enostavno v nesposobnosti

Niti ni sposoben se nečesa priučit zato je pač nima… MORDA, morda jek aj drugega ampak dostikrat je to.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Odgovora na zasebnih sporočilih nisem dobila, tako da poskušam svojo srečo še tule.
Skratka, zamenjaj spol, pa dobiš mojo situacijo 😀
Tako da lahko skupaj objokujeva svojo usodo, moj e-naslov je [email protected] … 🙂


Komu je to namenjeno?

Aja, avtorju teme, torej Danielu123

star sem 14. sošolka mi je všeč. Oziroma sem v njo zaljubljen .. Midva sva samo prjatla, pa rekla je da če je ona v mene ali jaz v njo gre prijateljstvo po gobe. Zanima me ,kako pristopit do nje da bodo posledice čim manj boleče. Rad bi imel prijateljstvo z njo in zaljubljen sem v njo. Niti starši ne vejo kak bi ravnali.. Imel sem samo 1. punco.. Malo izkušenj imam. Proim za pomoč.

Zaljubljenost pomeni, da si bolj vznemirjen, kot pa je to običajno za prijateljstvo. Ko so takšna čustva prebujena, jih je težko krotiti. Toda zakaj bi jih? Vprašati se moraš, kaj pomeni, da si zaljubljen? Bi jo rad objel, poljubil? Bi rad preživel več časa z njo? Ona ti povedala, da bo zaljubljenost prinesla neko drugo stanje, ki ne bo prijateljstvo. A ti je rekla, da tega noče? Tega nisi omenil.

Moje mnenje je, da ji poveš, kaj čutiš. S tem prijateljstva ne boš ogrozil. Pokazal boš, da ti ni vseeno in da želiš biti odkrit do nje. Prikrivanje ne bo ničesar rešilo. Morda se med vama skozi iskrenost razvije tesnejše prijateljstvo ali ljubezen. Ljubezen nima mej in je najlepša stvar na svetu, zato se je nikar ne boj. Pogumno uporabi prave besede, vse ostalo ni več odvisno od tebe.

---------------------------------- If we can really understand the problem, the answer will come out of it, because the answer is not separate from the problem. (J. Krishnamurti)

lep pozdrav zanimam se kako dobiti punco začel bom hoditi v 8 razred.da se opisem rjavi lasje, očala,156cm,44 kg.neko punco sem na facebooku uprašal če bi hodila z menoj pa je rekla da kot prijatel sm uredu v soli se druživa bore malo razen če gremo kam skupaj z družinama čez počitnice.rekla je še da me ne čuti.zbiram nasvete nujno na mail samo mail

Vendar česi že imel punco si jo zapustil ali je ona tebe pustila .
Poznam ta ke punce ki izkoriščajo fante samo da varajo .
Dragi prijatelj pojdi nekam na morje ugleduj se dekleta ki ti bodo v seč pojdi do njih ter eno prosi če bi se steboj družila .
Če bo dekle zato se lepo zgovarjajta ter uzivajta .
Ko bo punca hotela poljub jo lepo poljubi nalice .

Punco lahko dobiš kje na sprehodu ko te ustavi .
Vendar če jo že poznaš jo uprašaš kaj dela tukaj da jo vidiš .
In če ti reče da išče fanta za ljubezen .
Ko te objame jo poljubi na lice .

Rabim nasvet namreč js sm zaljubljen hudo v eno sošolko pa ji tega ne upam povedat čeprav je moja najboljša prijateljica zaljubil sem se v njo že v prvem letniku seda jsma že sicer 2. letnik. star sem že 16 let in še nisem imel punce .ima kdo kakšen predlog kako bi ji to priznal ,bojim se da bi uničil najino dobro prijateljstvo . RABIM EN NASVET

Babe so najbolj pokvarjena bitja na tem bednem svetu! Prej to spoznaš, lažje ti bo.

Iščem zelo dobro pošteno dekle na plesu .
Nevem kako jo bi vprašav za prvi ples z menoj .

Dober dan
Star sem 12 let in si zelo želim imeti punco ampak se bojim kaj bo kasneje kako naj to povem starsem da imam punco kako punco sploh naj nagovorim(pa mislim da nisem priljubljen med puncami prosim naj mi gdo pomaga hvala že vnaprej

Lp.
Prosim za nasvet
Vsec mi je ce punca 3 leta in je nemorem prebulet med tem se bil z drugo da bi prebolel ampak se ni dalo se dan danes jo ljubim ampak ona me ne mara kaj naj storim da bo za mano iz srca
Lp. Alley

A mi lahko neka poveš jaz sem star 11 pa mam punco (Elena) je lepa karakterno vrediu ampak ko ji nekaj napišem mi ne odgovori največ 3 tedne(ceprav me je ona uprasa la če sma lahko skup in me vsakič ko se sliši a to upr… Ampak se mi vseeno sdi da me namerno ignorira kaj to pomeni?

To pomeni: nehaj ji pisat in se začni pogovarjat (razen seveda, če živi na drugi celini).

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

New Report

Close