Najdi forum

iščem izvajalca knauf

V Šempetru poznamo Silvestra kot ritopikača.Hodi bolj na široko.

No ja,tudi za sebe ne rečem,tudi rada dam!

Pazite se tega smrdljivega ritopikaSilvestra.

MAMA ti smrdi hahah pa tvoj gobec gnil,…………….pa tle mas sempetrcanko rada deva.

Kako lahko pridete do najcenejše ponudbe na trgu za kakršnokoli gradbeno-izvajalsko storitev ali izdelek?

Spoštovani investitorji, samograditelji in kupci,

Podjetje prometna točka d.o.o., vam sporoča, da imate velike možnosti in velike ugodnosti pri gradnji vaših objektov ali pri nakupu gradbenih materialov in druge opreme za samograditelje…
Oglejte si vse podrobnosti v spodnjem obvestilu.

Lep pozdrav

Prometna točka d.o.o. Tržaška cesta 2, Ljubljana

STE V FAZI ISKANJA IZVAJALCA ZA GRADNJO VAŠEGA OBJEKTA ALI STE SAMOGRADITELJI IN BI RADI GRADILI CENEJE KOT KADARKOLI PREJ

VAŠA NAJVEČJA UGODNOST DO SLEJ VAS ČAKA PRAV V PROMETNI TOČKI.

Prometna točka vam z veseljem predstavi svoj sistem preko katerega boste vedno kot naši člani gradili ceneje in ceneje.

Zaupal vam bom resnično zgodbo obenem pa idejo kako graditi in kupovati veliko ceneje.

Pred 18 meseci sem ostal brez službe. Moje podjetje je šlo v stečaj.
Ker sem se ukvarjal z gradbeništvom, sami dobro veste kaj je bil razlog. Zaradi propada velikih
gradbenih podjetij, so posledično ugašala tudi manjša podjetja, kot je bilo moje.

Po 20 letih sem ostal na cesti.

Kaj sedaj? Kako naprej? Kako preživeti?

Prišel sem do ideje, ki je kriva za to, da vam pišem.

V času delovanja mojega podjetja, sem si nabral dragocenih izkušenj in sklenil veliko dobrih poznanstev z gradbenimi podjetji in trgovci, ki prodajajo različne gradbene materiale in sem pri njih imel visoke rabate.

Zakaj tega nebi izkoristil, sem si rekel.

Vem, da je gradnja ali obnova hiše, vikenda ali drugega poslovnega objekta veliki življenjski projekt za večino od nas.
In ker gre tukaj za večje investicije je zelo pomembno, za vsakega od nas, da pridobimo po čim bolj ugodni ceni nakup materiala ali storitev, da dobimo več različnih ponudb od različnih ponudnikov ter, da se pravilno odločimo
za kvalitetnega, konkurenčnega in referenčnega ponudnika, da nimamo kasneje težav. Veliko kupcev oziroma naročnikov storitev ima slabe izkušnje na tem področju in zato je nezaupanje toliko večje.

Zato sem se odločil svoje izkušnje in pridobljene rabate pri trgovcih deliti z vami in vam omogočiti veliko cenejši dostop do materialov in gradbenih storitev na trgu .
Prav tako, vam bodo moje iskušnje skozi moj sistem pripomogle in veliko skrajšale pot pri iskanju zanesljivega in ugodnega izvajalca gradbenih storitev. Ker v gradnjo kakršnegakoli objekta tudi gre veliko denarja, je zelo dobrodošel moj sistem kateri vam zajamčeno minimalno prihrani dodatnih 3 ali več % takoj po podpisu pogodbe med vami in vašim izbranim izvajalcem.

Rešitev, ki vam jo bom predstavil v nadaljevanju ponuja prav to.

In kakšna je ta “velika ideja” s katero imate največ prihranka prav vi?

Izdelal sem sistem “skupaj gradimo ceneje”, ki vam omogoča večji izbor zanesljivih in ugodnih izvajalcev raznih gradbenih storitev in to vse na enem mestu, plus sistem mojim članom omogoča veliko ceneje nakupovanje gr., materialov in druge opreme.

Kaj vse sistem omogoča članom Prometne točke?

enostavno pošiljanje povpraševanja in sprejem ponudb izvajalcev
brezplačna strokovna pomoč pri izbiri ugodnega in zanesljivega izvajalca
brezplačni nasveti pomembnih detajlov pri gradnji in izbiri materialov
nasveti varnega plačevanja avansov izvajalcu za nabavo materiala
informacije raznih ugodnosti na trgu za naše člane

Kako deluje sistem “skupaj gradimo ceneje?

Kot član, se registrirate v sistem in prejmete člansko zeleno kartico Prometne točke. Redna cena enkratne registracije skupaj s člansko kartico je 33 EUR, za vas pa je samo 17,5 EUR. Vendar to ni navadna kartica. A o tem malo kasneje.

Na naši spletni strani http://www.prometnatocka.si oddate povpraševanje, ki ga potem sistem pošlje na vse naše ponudnike storitev kateri svoje storitve ponujajo preko tega sistema. V roku 3 do 5 dni potem prejmete ponudbe. Naslednji korak je ta,

da se sami, po svoji presoji odločate za izbiro ponudb v ožji krog. Mi vam pa ponudimo brezblačno in neobvezojočo strokovno pomoč v kolikor to želite. Ko boste izbrali vse zanimive ponudbe potem se lahko s ponudbami oglasite pri nas.

Mi vam bomo na zadnjo ceno dali še dodaten popust, ki nam ga nudi ponudnik storitev in ta popust pripada prav vas v kolikor ste naš član.

Tako bomo lahko skupaj prihranili še najmanj dodatnih 3% ali celo do 33%. Odvisno od tega, koliko popusta nam ponuja ponudnik s katerim se dogovarjamo za končno ceno.

Zakaj sem napisal, da “bomo skupaj” prihranili od 3% pa do 33%?

Zato, ker bomo ta znesek popusta delili z vami. To je pač del našega zaslužka. Ampak ker želimo, da ste vi na boljšem, si bomo znesek popusta delili tako, da vam ostane večina ali kar 67%.

Naj vam ponazorim z enostavnim primerom, da boste lažje predstavljali:

Prejeli ste 3 ponudbe od izvajalcev in izpogajali zadnjo ceno s izvajalci v zneskih:

To ni vse. Vaš izbrani izvajaleci so deponirali še dodatne popuste v našemu sistemu in ta popust čaka na vas kot našega člana. Na primer:

Preko sistema smo deponiran popust preoblikovali v vrednostni kupon in kupon pripada vam v kolikor ste naš član Prometne točke

Vaš delež deponiranega popusta 67%

Vaša nova cena investicije katero plačate vašemu izvajalcu.

Izvajalci in cena

Izvajalci so deponirali popuste

Vrednost popusta

Vaša korist kot člana P.T

Nova cena za člane

Izvajalec A= 41.980 EUR

4%

1.679,20 EUR

1.175,44 EUR

40.804,80 EUR

Izvajalec B= 45.579 EUR

9%

4.102,11 EUR

2.871,54 EUR

42.707,46 EUR

Izvajalec C= 39.760 EUR

12%

4.771,20 EUR

3.196,70 EUR

36.563,30 EUR

Če bi se odločili na primer za izvajalca pod oznako C s zadnjo ceno 39.760.00 EUR, smo vam kot našemu članu privarčevali 3.196,70 EUR. To je že zelo lep popust, če gledate na to, da bi brez članstva v sistemu ostali brez tega popusta.

Kaj je to tabela 3 do 33% v moji ideji?

3%

4%

5%

6%

7%

8%

9%

10%

11%

12%

13%

14%

15%

16%

17%

18%

19%

20%

21%

22%

23%

24%

25%

26%

27%

28%

29%

30%

31%

32%

33%

Tabela od 3 do 33% v moji ideji je število procentov katere izvajalci in ponudniki blaga po svoji volji in svoji presoji potrdijo ob vhodu v sistem in se zavezujejo procente našim članom odšteti od končne cene. Zato je dobro pred izbiro izvajalca da se pri nas posvetujete o višini teh procentov pred podpisom pogodbe s izvajalcem. Tako boste lahko prišli do najnižje cene storitev ker ivajalci potrjujejo različno med 3 in 33%.

Kako pravilno izkoriščate vaše ugodnosti preko sistema?

ste v fazi iskanja izvajalca za gradnjo na primer vaše hiše
povpraševanje pošljite preko sistema http://www.prometnatocka.si
prejete ponudbe skrbno preglejte
v kolikor boste potrebovali strokovno pomoč, se obrnite na nas. Brezplačno je tudi, če niste član!
v kolikor vidite svoje ugodnosti in koristi v sistemu, postanite član.
kot član izpolnite obrazec in oddajte vlogo za dodatni popust. Vaš je ker ste naš član!

100% brez obveznosti!

Če vam sistem ” skupaj gradimo ceneje” ne odgovarja, lahko vseeno brezplačno pridete do ponudbe od izvajalcev in ponudnikov iz naše baze. In to tudi brez članstva v sistem. Registracija je samo pogoj, če želite prejeti dodatni popust, katri vam kot članu pripada.

Če ste se registrirali in ste prejeli ponudbe, pa ne želite izkoristiti ugodnosti dodatnega popusta, to tudi lahko storite brez obveznosti.

Z ničemer vas ne zavezujemo. Ponujamo vam samo brezplačno pomoč pri iskanju in izbiri izvajalca, strokovne nasvete kot članu in dodatne cenovne ugodnosti, če si to želite.

Članska kartica ugodnosti

Prej sem že omenil, da vaša članska kartica, ki jo dobite ob registraciji ni navadna kartica.

Omogoča vam tudi nakupovanje izdelkov in storitev pri vseh ponudnikih in izvajalcih iz našega sistema pod ugodnejšimi pogoji. Na primer v trgovinah Merkur boste lahko s kartico ob nakupu kateregakoli materiala prejeli dodatni popust kot naši člani.

To je še en razlog več, zakaj je registracija v sistem “skupaj gradimo ceneje” odlična odločitev za vas.

V bistvu ste, kakorkoli obrnete, vi na boljšem.

Zato je sistem tako narejen. Da lahko čim več pomaga vam in da imate vi največ koristi. Tudi, če trenutno ne planirate kakšne večje investicije v gradnjo ali obnovo, se vam splača prijaviti v sistem, ker vas čakajo še druge ugodnosti na primer pri nakupu tehnike, akustike, vrtne opreme, prezračevalnih sistemov v podjetju Lunos itd. V našemu sistemu boste ravno tako lahko dobili razne prevoznike in druge administrativne ali pravne storitve. Z vašo člansko kartico , lahko vse to dobite po veliko nižji ceni.

Več nas bo, večje bodo ugodnosti

Vsak ponudnik, izvajalec gradbenih izdelkov in storitev si želi priti do pravih potencialnih kupcev. In v našem sistemu mu to zagotavljamo.

Če bomo ponudnikom in izvajalcem pokazali, kako veliko nas je, ki čakamo na njihovo pomoč, ponudbo, se bodo hitreje odzvali in nam bodo dali še boljše pogoje, večje popuste. Zato je tole priložnost, da si zagotovite člansko kartico in pridobili boste dodatne ugodnosti storitev in blaga. In kot sem že omenil, več nas bo, večje popuste bomo dobili.

Zakaj nam lahko zaupate?

Ker imamo na področju gradbeno-izvajalskih del dolgoletne izkušnje. Zato vam lahko pomagamo tudi z nasveti in pri izbiri izvajalcev, ponudnikov.
Ker skrbno kontroliramo reference izvajalcev, ki ponujajo svoje storitve in izdelke za vas. Vam priporočamo samo zanesljive in preverjene izvajalce. Zato tem podjetjem lahko bolj zaupate.
Z ničemer niste obvezni ostati v sistemu. Kadarkoli lahko izstopite, brez kakršnih koli stroškov.
Ker z včlanitvijo ničesar ne izgubite, samo pridobite lahko. Sistem je narejen tako, da čim več pomaga vam in da imate največ koristi.

Kaj se vam zato splača narediti?

Imate več možnosti:

Včlanite se takoj na naši spletni strani http://www.prometnatocka.si ter začnite koristiti ugodnosti iz sistema.
Pridite na brezplačno predstavitev sistema “skupaj gradimo ceneje” na sedež podjetja Prometna točka d.o.o., Termine brezplačnih predstavitev bomo redno objavljali na naši spletni strani. Zato skrbno spremljajte info-termine in koristite naše priložnosti in ugodnosti katere pripadajo vam kot našim članom.
Za vse možne informacije sem vam na razpolago na telefonskimi številkami 051 828 380 ali 01 244 62 82 ali email [email protected]

60 dnevno prizkusno obdobje- 100% garancija vračila stroškov članarine

Pozor!

Ponujamo vam 60 dnevno prizkusno obdobje. Če v tem času ne boste zadovoljni z našo storitvijo, pomočjo, lahko takoj izstopite iz sistema in vrnili vam bomo stroške članarine (denar za vašo člansko izkaznico)!

Tako poponoma nič ne tvegate!

Samo en klik na naši spletni strani vas loči do velikih ugodnosti, ki jih lahko dobite kot član sistema “skupaj gradimo ceneje”. Zakaj ne bi tudi vi kupovali različne gradbeno izvajalske storitve po nižjih cenah, kot ste do sedaj.

Včlanite se še danes, http://www.prometnatocka.si

Lep pozdrav,

Sead Pajalić

[code]

[/code]

Pozdravljeni!

Izvajamo slikopleskarska dela ter montažo mavčnih plošč(knaufa) na območju štajerske – Maribora.
Več infomacij na tel. 031/503-980.

http://www.SlikopleskarstvoBarve.si ali na facebook

Lep pozdrav.

Najdite svojega obrtnika na spletni strani http://www.veselonadelo.com. Hitro z par kliki do ponudb in kontaktov preverjenih mojstrov!

Ste že našli mojstra za suhomontažna dela[/url]? Glede na tole, se cene gibljejo od 18€/kvadrat gor…

New Report

Close