Najdi forum

Spoštovani,

že približno 15 let imam različne duševne težave. Približno 4-5 let sem hodila občasno k psihiatrinji in mi je to kar pomagalo. Zadnji dve leti so se stvari spremenile – diagnosticirali so mi bolezen, zaradi katere ne smem več voziti. Živim v malem selu bogu za hrbtom, tako da če bi hotela obiskovati ordinacijo, bi mi pot tja in nazaj vzela ves dan z raznimi avtobusi, tega pa si ne morem privoščiti zaradi službe.
Zaradi mojega zdravstvenega stanja jemljem tudi cel kup drugih zdravil, zato kakšni antidepresivi ne pridejo v poštev.
Iščem koga, ki bi nudil svetovanje ali terapijo na daljavo – po internetu ali telefonu. Seveda sem pripravljena za to tudi plačati, ampak po kakšni razumni ceni, ne ravno nekaj eur na minuto kot imajo neke komercialne telefonske linije.

Mi lahko prosim svetujete kakšen kontakt?

Hvala in lep pozdrav.

Pozdravljeni,

svetoval bi vam, da vseeno poizkusite najti psihoterapevta, saj je stik dveh ljudi ob srečanju zelo pomemben, vendar pravite, da gre za izredne okoliščine? Če res drugače ne gre, potem mi pošljite zasebno sporočilo in napisal vam bom par kontaktov.

Lep pozdrav,

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close