Najdi forum

Iščem čistilko za delo v Idriji
Pustite kontakt, da vas lahko kontaktiram

Iščem čistilko oziroma sobarico za delo v mostah pri soči in še eno za delo v mariboru. Če katero zanima mi naj pusti svoje kontaktne informacije.

za delo v MB kontakt; [email protected] 070 321 011

Za delo v Celju in okolici sem na voljo 031 257 186 Sanja

Iščem čistilko

22.04.11 14:36
Iščem čistilko za delo v Idriji
Pustite kontakt, da vas lahko kontaktiram

zanimam se za delo v idriji
moj mail [email protected]

22.04.11 14:36
Iščem čistilko za delo v Idriji
Pustite kontakt, da vas lahko kontaktiram

[email protected]
zanimam se za delo v idriji

Nudim pomoc na podrocju Kranja in okolice.

030 697 794

Če negdo išče čistilko nej nas pokliče al nam napiše 041221289 [email protected] ,
mi smo čistilni servis ki tudi
posredue o.z iznajmue čistilke.
L.p

Ooooo negdo te lepo prosim!!!!!!!!!!!!! iznajmue?????

Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju me kontaktirajte na tel št. 031/745-393. Imam kar nekaj rednih in občasnih strank, ki so zelo zadovoljne. Imam tudi priporočila. Moja urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru.

L.p.
Jasmina

Sem iz Kranja iščem delo čiščenja poslovnih prostorov, hiš, pomoč starejšim. Kontaktna številka: 040-842-296.

Nudim čiščenje na domu, stanovanj, hiš, pomoč starejšim ljudem itd..kontaktna številka: 040-842-296

Iščem žensko za delo v kuhinji,-kuhanje enoločnic, na planiski koči.Delo je od 1.8.do 15.9.2011.

INF.041 547703

Pozdravljeni,
sem iz Maribora in nudim pomoč starejšim na domu. Imam večletne izkušnje pri negi pokretnih in nepokretnih.Pomagam tudi v gospodinjstvu, kuham, čistim stanovanja, pooslovne prostore….
Če potrebujete pošteno in zanesljivo osebo me pokličite na mobitel 051 888-424.

V dopoldanskem času pospravim vaš dom.
Sem hitra,natančna in zanesljiva.

Za vse nadaljne informacije sem dosegljiva na:

[email protected]

Pozdravljeni!

Ste prezaposleni in nimate časa za družino in prijatelje? Jaz imam rešitev: pridem in vam počistim stanovanje, vi pa ta čas preživite z družino, prijatelji,..

Nudim storitve:

• čiščenje poslovnih prostorov, uradov, trgovin
• čiščenje stanovanj, hiš in skupnih prostorov
• čiščenje oken
• urejanje okolice in čiščenje parkirišč
• pometanje, grabljenje (listja , vej , trave, peska , kamenčkov)
• pomoč starejšim pri urejanju doma

Sem prijazna, natančna, odgovorna, poštena!

Nudim storitve na območju štajerske (Ptuj, Ormož, Ljutomer, Maribor, Murska Sobota, Lenart, Gornja Radgona,..)

Če vas zanima me kontaktirajte na e-mail: [email protected] ali na 070-810-774 Branka

Pozdravljeni

Nudim čiščenje-Maribor

V kolikor ste prezaposleni in ne zmorete vsega, Vam nudim čiščenje na domu,čistim tudi gostinjske in poslovne prostore.Imam izkušnje,zaposlena sem bila v čistilnem servisu,trenutno sem brez zaposlitve,zato iščem priložnostna dela. Tel. 041 574-997

Nudim pomoč pri delu na področju Ljubljane
041262985

Potrebujete nekoga, da namesto vas počiti stanovanje, opravi nakup v trgovini, opravi kaj na vrtu, popazi v popoldanskem času otroke ali starejše, potem pokličite 041-617-419.

Pozdravljeni,

če potrebujete pomoč pri čiščenju vašega stanovanja, hiše, poslovnega prostora,…, me lahko kontaktirate na tel.št.:031/745-393. Imam ogromno izkušenj in kar nekaj rednih strank. Urna postavka je 8€/h oz. po dogovoru. Oglas velja za Ljubljano in ožjo okolico (eventuelno tudi za Vrhniko in Logatec), za generalna čiščenja pa se za lokacijo lahko dogovorimo.

Lep pozdrav!
Jasmina

New Report

Close