Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Iščete delo/delavca? Iscem cistilko stanovanja v ljubljani

Iscem cistilko stanovanja v ljubljani

Iscem cistilko za stanovanje v Ljubljani, velikosti 120m2. Vse zainteresirane mi prosim posljite mail na [email protected]

Poklicite na 031770081 sem zainteresirana za ciscenje…lp Irena

Lokacija na Bežigradu v bloku BS3, potrebno bi bilo 1x na mesec očistiti:
Mala kopalnica, ločen mali wc, kuhinja (pulti, pecica, stedilnik), posesati in prebrisati tla v kuhinji in osrednjem prostoru

Po moje ima ta prava cistilka maksimalno 3 ure dela – dela res ni veliko. Placam 10€/uro.

Kontakt: [email protected]

Pozdravljeni! Z veseljem pomagam pri čiščenju vašega doma v Ljubljani. Sem poštena, redoljubna in marljiva. GSM 031533880. Lp, Marija

Pozdravljeni z veseljem pomagam v čiščenju vadeg doma 040692046 lp0

če je še aktualno me pokličite na 068 121 525

Sem za poklicite 051846809

Pozdravljeni, rada bi čistilko za prazno stanovanje, cca 45 m2 po možnosti v sredo 17.8.22. Zanima me cena in kakšna čistila uporabljate.. LP Marins

Pozdravljeni, rada bi čistilko za prazno stanovanje, cca 45 m2 po možnosti v sredo 17.8.22. Zanima me cena in kakšna čistila uporabljate.. LP Marins

Pozdravljeni, rada bi čistilko za prazno stanovanje, cca 45 m2 po možnosti v sredo 17.8.22. Zanima me cena in kakšna čistila uporabljate.. LP Marins

New Report

Close