Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? invazivni duktalni karcinom

invazivni duktalni karcinom

Po Hamerju lahko otroci zbolijo že v maternici, po rojstvu pa itak, mi se sploh ne zavedamo kako lahko čisto majhen otrok doživlja in podoživlja čustveno…..kar se živali tiče pa je še najboljši dokaz….pes ki je navezan na določenega človeka, bo v primeru da se od tega človeka kakor koli loči, dobil kožne težave-zaradi konflikta separacije-odtujitve….ravno tako človek. Pes ki brani svoj teritorij in mu ves čas v “zelje” hodi drug pes bo zaradi konflikta teritorija imel težave na mehurju, ali ledvicah…..pes, ki bo doživljal smrtni strah bo imel težave s pljuči itd….ali ti misliš, da živali nimajo čustev in možganov?
Sicer pa Mici govori v svojem imenu in pusti drugi ljudi da razmišljajo s svojo glavo. Tvoj stavek da mene tukaj ne potrebujete je tvoj stavek in govori v ednini.
Kdor me ne potrebuje, bo moje pisanje ignoriral. Ali si ti morda plačana s strani farmacije?

Ne potrebujemo te in zadnji stavek pove o tebi vse…imaš paranojo in vetjetno si 1000% prepričan, da ti pa res ne moreš zboleti, ker zbolijo lahko samo drugi, ki imajo težave, črne misli, slabo prehrano….dragi moj motiš se in ko boš dobil diagnozo pridi k meni in ti bom jaz solila pamet.

Heteroo!
Bom poskusila biti kratka in jasna:
– niso problem tvoja prepričanja, komot jih lahko imaš in, če se zaradi njih boljše počutiš, toliko bolje
– lepo, da deliš svoje znanje z drugimi, ampak dovolj bi bil link, kot si ga dal in naj si vsak sam prebere in se odloči ali bo verjel ali ne
– tvoje pisanje je že v rangu prisile in velja samo tvoj prav, vse drugo je zmota – to ni več dobronamerno še zdaleč pa ne samo dobronamerno opozorilo, kot si nekje napisal
– vsak, ki zboli, pa naj bo to rak ali kaj drugega, kdaj podvomi v metode zdravljenja – ali res moram vzeti antibiotik 3x dnevno, ali moram na RTG ali moram na biopsijo ali moram……… še toliko več, ko se moraš odločiti, da ti izrežejo/odrežejo dobršen del telesa in ti v telo spuščajo KT itd…. in ne glede na vse + in – , ne glede na vse stvari, ki jih bolnik upošteva, da se odloči za neko zdravljenje, obstaja vedno dvom ali si se odločil prav, ali bi bilo kaj drugega bolj primerno. To je stres, s katerim se sooča večina rakavih bolnikov, sploh če zdravljenje ne doseže pričakovanih učinkov. In s tvojimi besedami in komentarji povzročaš še več nemira in s tem stresa, kar je ravno nasprotno od tega o čemer pišeš – znebimo se stresa

Še enkrat, če je nekoga zamikala Hamerjeva razlaga o vzrokih za rak, mislim, da si bo znal poiskati in prebrati. Neko prepričevanje in obtoževanja kako in zakaj nekdo narobe dela pa ni poanta tega foruma.

lp

Kaj se dogaja tule!
Dr. med. Nela Sršen bi rekla: Rak na duši.

Mici, ali preganjaš ti vse, ki ti ne kimajo; vse ki drugače mislijo oz. ki sploh mislijo?
Hočeš, da prevladuje tukaj samo tvoj prav?
Pa se sklicuješ na ime foruma, da „kako živeti z rakom“.. Ali mi res hočemo živeti z rakom! Mi se ga v resnici hočemo znebiti. Vidim, da kar vstrajno vdržuješ tvojga raka, ampak ne vplivaj na druge, ker mi ga nimamo radi in nočemo, da se ponovi.
Zakaj to ni pointa tega foruma, Mojca? Ali je pointa tega foruma, da se tu prodaja hašiš in bikarbona?

Heteroo, Hamer tudi ni najboljši primer za celostno zdravljenja raka; res pa je da rak ni samo telesna bolezen; tisti ki tega nočejo videti, so sami krivi. Tule na veliko pišejo o stresu in se ne zavedajo, da ti ne povzročaš ti stresa s tvojimi besedami in komentarji; ampak da so to sami, ker ne znajo komunicirati z drgugače mislečimi.
Poskusi kaj povedati, brez da bi kdo v tebi videl Hamerjevega fanatika, boš bolj zanimiv. lp

Matej na živce mi gre samo to, da se vsiljuje pod vsako temo….jaz nisem nikomur nič predlaga svojega ali trdila, da tisto kar jaz počnem najboljše, vsak moraj najti svojo pot, svoje zdravilo…itd. Jaz ne vzdržujem mojega raka, ker je že šel stran…brez skrbi 🙂

Jaz sem že ogromno pomagala z različnimi nasveti in bom še naprej. Pa Mojca je super razložila 🙂

Zaključujem debato, grem uživat :), življenje je krhko v vsakem primeru in važna kavliteta in ne kvantiteta……pa vsi bomo enkrat umrli tako ali tako.

se opravičujem če je videt da nekaj vsiljujem, ampak ko preberem, da so nekomu kar zdravo bezgavko odrezal, me pa zelo razjezi in si rečem, PAK KAJ HUDIČA DELAJO -KDO JIM TO DOVOLI?????
To je isto kot če bi ti zobozdravnik izruval gnil zob, levo in desno od njega pa še zdravega-ZA VSAK SLUČAJ!!

Heteroo, to z eno bezgavko ni tolik problem; tako ugotovijo, če rak že napreduje. O drugih možnostih bi lahko diskutirali. Vendar, če kdo misli drugače, ga bodo napadli. 10 let pozneje pa bodo njihovi znanstveniki ugotovili, da so bili v zmoti. Poglej samo največje svetovne platforme, tam kjer se medicinci sami informirajo. Tam najdeš *novosti*, ki jih ti verjetno že nekaj desetletij poznaš.
Mnogo hujše je, da odstranjujejo zdrave dojke, jajčnike in maternice. Da o silikonu ne govorimo! Najprej noter, potem pa ven.
Rak pa se vseeno povrne, če ga takole vzdržujejo – saj ne vedo kaj delajo, ko tebi diagnosticirajo paranojo, te preganjajo s foruma, ocenjujejo, da nimaš pojma o pojmu in menda še tebi očitajo, ko imajo same slabe živce. To seveda ni zdravo. Že zato bi lahko trdili, da je to vzdrževanje raka na duši.
Nič se ne sikiraj, so večinoma tiste, ki se tudi vrivajo pod vsako temo.. Ti kar napiši, kako ti to gledaš in ne kako to gleda tisti Hamer.

Heteroo, to z eno bezgavko ni tolik problem; tako ugotovijo, če rak že napreduje. O drugih možnostih bi lahko diskutirali. Vendar, če kdo misli drugače, ga bodo napadli. 10 let pozneje pa bodo njihovi znanstveniki ugotovili, da so bili v zmoti. Poglej samo največje svetovne platforme, tam kjer se medicinci sami informirajo. Tam najdeš *novosti*, ki jih ti verjetno že nekaj desetletij poznaš.
Mnogo hujše je, da odstranjujejo zdrave dojke, jajčnike in maternice. Da o silikonu ne govorimo! Najprej noter, potem pa ven.
Rak pa se vseeno povrne, če ga takole vzdržujejo – saj ne vedo kaj delajo, ko tebi diagnosticirajo paranojo, te preganjajo s foruma, ocenjujejo, da nimaš pojma o pojmu in menda še tebi očitajo, ko imajo same slabe živce. To seveda ni zdravo. Že zato bi lahko trdili, da je to vzdrževanje raka na duši.
Nič se ne sikiraj, so večinoma tiste, ki se tudi vrivajo pod vsako temo.. Ti kar napiši, kako ti to gledaš in ne kako to gleda tisti Hamer.[

Ah, ko vidiš le delček in misliš, da veš vse…lepo nedeljo ti želim in obilico zdravja!

pravzaprav zdravniki dokler so mladi in neizkušeni niso veliko krivi. Problem je, ker je farmacija prisotna na vseh medicinskih fakultetah in podplačujejo programe teh šol. Študentje med. fakultete slepo verjamejo da morajo raka zdraviti pač tako kot se učijo. Ob obilici dela s samim študijem nimajo niti časa niti volje pogledati še čez planke kako razmišlja kdo drug-zato so zaplankani-to je dejstvo. Škoda je, da ti isti študentje, ko začnejo enkrat delat in sami vidijo da zadeva ne funkcionira, da ljudje umirajo po tekočem traku, da se nad tem ne zamislijo…..Ampak tudi tukaj imajo opravičilo, saj jih sedaj kontrolira ZDRAVNIŠKA ZBORNICA ki jim ne dovoli misliti s svojo glavo. Poznam primer zdravnice s katero sem se pogovarjal o alternativni medicini in jo je bilo kar strah da kdo ne vleče na ušesa.Ko sem ji omenil, da ji pošljem dokaze po elektronski pošti, mi je dala naslov od svojega moža, tako se boji da bi ji kdo kaj očital…….

Tole si si pa popolnoma izmislil. Sem zdravnica in spremljam alternativne pristope k zdravljenju na podoben način, kot spremljam nova dognanja v medicini. Alternativa je pogosta tema zdravniških pogovorov, saj medicina nikoli ničesar ne zavrže, ne da bi prej preizkusila, ali je na stvari kaj resnice. Večina izmed nas si želi bolnikom pomagati, zato se oklepamo sleherne bilke, za katero obstajajo dokazi, da pomaga. Kaki 2 leti nazaj je v reviji ISIS dr. Židanik celo objavil članek o tem, da so komplementarna zdravljenja pri onkoloških bolnikih zaželena, ker imajo bolniki s tem občutek, da niso prepuščeni sistemu, temveč lahko sami prispevajo k svojemu ozdravljenju.
Še nikoli nisem zasledila, da bi bilo kateregakoli zdravnika strah, ker se zanima še za kaj drugega kot za “uradno” medicino.

ne nisem si tega izmislil, to je čista resnica.
Me pa zanima, kako ti kot zdravnica gledaš na Hamerjeva odkritja, verjeno poznaš njegovo izjemno delo, glede na to, da te zanima alternativna medicina.

Kar sem o tem prebrala, se mi zdi zgrešeno na celi črti.

a takole se pa zdravniki pogovarjate o alternativi?
To sploh ne poznaš Hamerjevih odkritij, če bi bila zdravnica bi Hamerja razumela.
Mici, Mici……

Zakaj pa mene omenjaš v zadnjem postu?? Jaz sem registrirana, za razliko od drugih.
Jaz sem se čist super pogovarjala o alternativah z onkologinjo in z osebno zdravnico in šla skozi terapije z obema..alternativo, v katero sem jaz prepričana potem, ko sem raziskala in medicino.

Hamerjevih filozofij o stresu in konfliktih ni mogoče razumeti, saj so razlage nestrokovne in vsebujejo cel kup napačnih interpretacij. Pogovor med nama pa nikakor ne bo mogel steči, dokler se ne boš vsaj malo podučil o molekularni genetiki tumorjev.
In za konec: nisem Mici2014.

iz tvojega zadnjega odgovora je razvidno, da Hamerja in GNM sploh ne poznaš, torej o tem nisi nič prebrala, kaj šele razmišljala. Če bi ga, bi te to kot zdravnico moralo fascinirati-odpreti oči in se vprašati, kaj si do sedaj sploh počela s to šolsko medicino. Veliko zdravnikov odklanja to metodo, tudi ko jo res spoznajo, saj ne morejo verjet da so leta študija kar takole vrgli proč (razen anatomije).
Pri vseh resnicah je enkako in vse resnice ljudje sprejemajo v 3 stopnjah:
na prvi stopnji se resnici vsi posmehujejo…
na drugi stopnji jo goreče zavračajo……
na treji stopnji jo sprejmejo kot samoumevno……seveda govorim o resnici!
Za nekatere je seveda zemlja še vedno ploščata, žal !

Slej ko prej boš moral sprejeti, da tvoja interpretacija resnice ni absolutna in da je povsem mogoče, da si bil na dobri poti, pa si v preveliki vnemi zašel. Nismo slabi tisti, ki se s teboj ne strinjamo, slab si ti, ker si tako odklonilen do naših pogledov.


Zanimiva tema :o)
Gospodu Hamerju so odvzeli licenco *dr. med.*, ker se je zacel baviti z bioenergijo…
Da se razumemo, ni pa to kar tako “na laseh povleceno”, da se imunski sistem slabsa od kronicne obremenitve zaradi stresa in konfliktov (> psihoneuroimunologija, psihosomatika, psihotoxikologija ;o), kar lahko posledicno sprozi marsikatero bolezen, tudi raka. Bioenergetik, ki ni doplomiran psiholog, pa ne zna resevati psiholoskih nedosegljivosti…zato se tu ne more govoriti o medicini.
Vse dobro!

ne zdi se mi vredno razlagat Hamerjeva odkritja tebi, ki praviš da Hamerjeva odkritja poznaš, v resnici pa jih ne poznaš.
Kljub temu bom napisal nekaj zelo pomembnega za druge obiskovalce tega foruma, da ne bo izvenelo, da kar nekaj bluzim.
Torej dr. Hamer je odkril in to tudi dokazal na medicinski fakulteti v Pragi pred 10 člansko komisijo zdravnikov, da je njegovo odkritje rešitev za človeštvo brez farmacije (kljub temu da mu farmacija ves čas nagaja in ga onemogoča). Torej dr. Hamer je pred to komisijo zdravnikov samo na podlagi ogleda CT posnetkov možganov tem zdravnikom za vsak CT jasno in razločno opisal kje ima določen pacient raka (ali drugo hudo bolezen) koliko časa že ima raka in koliko časa je do njegove ozdravitve ob rešitvi konflikta brez kemoterapije, operacije in obsevanja. Poleg tega bi rad poudaril, da je zdravljenje z Hamerjevo metodo prtaktično zastonj-brezplačno, saj ko pacient uvidi, da mora sam rešil konflikt s pomočjo terapevta se zelo hitro tudi sam pozdravi. Kmalu bo farmacija odlšla v pozabo, poleg nje pa tudi vsi skorumpirani zdravniki, ki delajo z njimi in se vsako leto udeležujejo brezplačnih izletov z dragimi večerjami, kosili in hotelskimi uslugami, katere plačujejo farmacevtska podjetja, da ne govorim o denarnih nagradah, ko naročajo ta farmacevtska strupena sredstva za ustvarjanje dobička.

DRIVA, dr. Hamer se nikoli ni ukvarjal z bioenergijo (le kje si to prebrala) on je zdravnik in je specializiral onkologijo in tudi zaposlen je bil na onkološki kliniki v Minhnu (Munich) v Nemčjiji, kjer je imel na tisoče pacientov od katerih je dobil podatke za svojo študijo. Njegova medicina je edina dokazana medicina in edina, ki na vseh ljudeh deluje enako-brez razlike. Ne tako kot šolska medicina, pri kateri jih 5 umre, 1 pa preživi.

New Report

Close