Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost INTRALIPIDNE INFUZIJE V LJUBLJANI ALI OKLICI

INTRALIPIDNE INFUZIJE V LJUBLJANI ALI OKLICI

Naslednji mesec nameravam opraviti IVF proceduro (na Češkem).

Klinika je priporočila intralipidne infuzije pred naslednjim ciklusom.

Rada bi izvedela ce obstaja klinika ali zdravnik v Sloveniji ali Avstriji ki ponuja to storitev? Sem samoplačnik.

hej, odgovoriti ti sicer ne znam, in močno upam, da se najde oseba, ki ti bo znala odgovoriti.

Sem pa tudi jaz v IVF postopku na češkem, in me zelo zanima, zakaj so ti priporočili to terapijo (na podlagi katerih izvidov)? Na kateri kliniki pa si? 🙂

To mi je priporocila klinika zaradi NK cells.

Nasla sem zdravnika kjer je mozno dobiti intralipidne infusije.

Zdravnik je v Celovcu, ime mu je Dr. Stephan Domenig.

Njegova internet stran http://www.centerfordetoxing.com

zanimivo, hvala za delitev informacij.

Ste test za NK cells delali v SLO ali na Ceskem? Kaj je bil povod oz. vzrok za to, da so vam to testirali(ker ni ravno obicajno)?

Ste delali tudi kaksne druge “neplidnostne” krvnee preiskave?

se opravicujem za veliko vprasanj, vendar tudi sama preiskujem teren, ker se bom zaradi neuspeha pri ivf in kasnejsega splava tudi jaz podala v samoplacniske preiskave… ce bom cakala slovensko zdravstvo, me bo ze vse prej minilo 🙁 to je tudi razlog, da sva tudi midva v ivf na ceskem

Zdravo!

Mene pa zanima, glede na to, da sta obe na Češkem v postopkih, kako vse to poteka, glede na epidemijo covid-19. Midva sva dala lani vse na stran, ampak upam, da bova lahko v letošnjem letu poskusila še enkrat.

povsem neovirano. po mojih izkusnjah si imeli samo v novembru nek lock down, od takrat dalje pa laufa nemoteno. morda vzamejo manj pacientov, ampak najbrz ne komplicirajo pri tujih samoplacnikih

New Report

Close