Najdi forum

internetno dopisovanje

Pozdravljeni!
Že dolgo si želim dopisovati s prijetnimi starejšimi ljudmi, ki jim v življenju ni dolgčas, ki zmeraj nekaj počnejo. Sama sem tudi takšna in bi rada delila svoje življenjske izkušnje z drugimi. Vesela bom vsakega e-maila, ki me bo razvedril. Stara sem okoli 60 let in menim, da je še veliko lepega pred mano. Je še kdo takšen kje?

Ja tu sem, Sonja št. II,pa sem si dala nick Sonča,da ne bo zmešnjave.
Oglasi se mi na moj mejl.LP Sonča

Piši mi na mail.Mislim,da si bova lahko marsikaj povedali.

Lp

Pozdravljena!
tu je že ena “stara baba”, ki ji nikoli dlogčas. problem je le v tem, da nisem prav prijetna, ampak včasih bolj zoprna. Tako pravi moj najdražji. Pa še večkrat je res.

Oh Špela nooooooo :)))))))))) od kdaj pa dajemo kaj na mnenje dedcev?

Lp

Sonja pisala:

>>

Sonja in zakaj,tudi pod razno,ne odgovoriš?

Brez zamere ampak ne razumem zakaj si ta-le post total ignorirala in smo
nekatere ostale kot tepke na drevesu.

Lep pozdrav in srečno pri iskanju …prijateljev preko interneta ….

Sem slučajno prebrala temo. In nisem od 9.05. zasledila Sonje več na forumu.
Vsaj tu ne.Je ena na forumu, ampak je Sonya in ne Sonja.
Morda pa je ni doma ali v službi – kjerkoli že ima dostop do intermeta in se bo oglasila spet ko bo lahko.
No, to je morda ena od možnosti na katero bi bilo dobro računati.In se bo pač oglasila ko bo lahko.
Pa veselo dopisovanje vam vsem želim, če se vam izzide. byy

vem,da sem jo zasledila na nekem forumu po njenem postu oz.naših replikah…morda na forumu Življenje ah……,ali pa na Domačih živalih….pač nekje,kjer sem postala pozorna in si rekla…ejjj tukaj odgovarja….
.

Možno pa je,da se je pojavila druga oseba pod njenim nickom vendar,po načinu pisanja bi rekla,da je bila ona.

Ko utegnem se bom”poglobila” v zadevo.Vsaj upam.

Sicer pa…..samo neumno se mi zdi…druge škode ni :))))))

Srečen teden voščim.

Lahko pišeš tudi meni.

jure…..kaj pa če se kar na MSN zmeniva :))))))) ?

To tako ali tako vemo.

Lahko, ni problema.

Pisal sem ti na mail.

Jure,

aha:)) upam,da si prejel moje sporočilce.

Lp

Sem, pa sem ti že odpisal.

Jure hvala,

grem koj pogledat:))))))

Lep vikend voščim….še naprej

zanima me če je to še aktualno…jaz bi se tudi rada dopisovala lp

Žal ne sprevidite, da je splet (z redkimi izjemami) eno samo nategovanje, dnevno desettisoči poskusov prevare, dnevno desettisoči poskusov zaslužiti brez dela?

Vem, kaj pišem.

S 15-letno analizo spleta in analizo pojavljanja nenehno novih pobalinskih “idej” 0 “reklamiranju”, vključno z novodobnimi opinion makerji in vplivnicami, je zadeva. imenovana splet, ali internet, že nepreklicno ZAVOŽENA.

Kaj pa z nekritičnim in neomejenim dostopom do spleta povzročamo otrokom, in kakšna grozljiva “popotnica” je to za njih, pa je tema za vsaj dvourno predavanje.

V današnjih časih ne kaže več natikati rožnatih očal!

Mislim, da bo tole izbrisano, ker mnogim, tudi lastnikom portala, napisano ne bo všeč.

Ampak resnica vseeno zelo boli!

New Report

Close