In ko ti ga dam med joške..
No punce, s evam zdi zelo čudno, če tip namesto fafanja (npr) pred vaginalnim odnosom izrazi željo, da vam da tiča med joške in drsa vmes? Jaz npr to rad počnem, pa me zanima, če sem čudak, ali pa morda ve s svojimi frajerji to prakticirate?
Seveda mora imeti za to ženska solidno velike joške.
Se tudi kdaj zgodi, ja:))) Čeprav meni to ni ne vem kako posebnega. Je del igre in prija za spremembo, ter kot popestritev seksa, sam da bi si pa sama ful želela tega pa tud ne. Še vedno imam raje oralo:))) Iiii, packa:)))
Spider
ne glede na to koliko punci ti tukaj odgovori tako ali drugače, boš moral isto vprašanje postaviti tudi bejbi s katero boš sexal……..tako, da ti tudi 1000 odgovorov ne bo dalo ne vem kakšnega vpogleda v real life
Jaz mam nazalost cist malo premale joske za strokovno izvedbo tega. Ampak nekako gre. Se potrudimo. Improvizirat je treba. Je pa hudo rajcajoce.
Ja, tud to. Sicer ni ono obvezn del sexa, pač tu pa tam samo, ker ni nekaj ful ekstra- ne meni, pa tud njemu zgleda ne, ker pol bi to skoz hoto, ne. Je pa en moj bivši bil nor na to, pa sma mogla to ful prakticirat- tam mi je pa že šlo na živce. 🙂
pa če mu pride?
pol si pa vsa od sperme
Kot si sam rekel, mora imeti joške za to, ker med dva mozoljčka ji pač nimaš kaj tiščati svoje batine.
Po mojem je ‘titty fu*king’ kar ustaljena praksa, ampak potrebuješ pri roki ali lubrikant ali pa lotion (od Niveaje Body se čisto dobro obnese). Ker ga ni denarja, da bi bejbi pljunil med joške … (LOL, sem si naredil sliko v glavi… obup).
Ja, če pa je pred tem batina že bila v muci, pol pa ne rabiš nobenih vlažilnih sredstev, a ne? 🙂 Samo znajt se je treba, na suho pač nič ne rata. 🙂
temu se reče Španski seks…
na koncu pa pride se biserna ogrlica… hehehe
Men bi bilo to super- erotično!
A ne ruski? Ne vem, v bistvu…
valda jst pa moj tzip to počneva če se naha zahoče=)
tudi jaz ne vidim neke finte v tem. pač, sto ljudi, sto čudi. Tut men je orala čist neki druzga.
Forum je zaprt za komentiranje.