Najdi forum

Tudi midva sva dal skozi njeno prevaro. Vara tisti, ki je brez časti, brez jajc in mu je dolgčas. Saj ne rabiš varat, sem ji rekel. Če želiš, pojdi. Ne mi delat za hrbtom. Je prekinila vse z njim. In sva še vedno skupaj. En čas je kar bolelo, od razkritja naprej pa vam povem, da skupaj uživava bolj kot kdajkoli prej.
Tem, ki varate. Pa pojdite od partnerja, če imate jajca, kot pravite. Po moje imaš večja, če zdržiš skupaj. Vam bodo potem kar hitro na suhem, vam povem…Se je treba kar pošteno trudit. Nič ne pride samo od sebe.

Oooo,
meni zadnjič t.i. žena začne razlagati, kako je brala v eni knjigi, da je monogamija nenaravna in da živali (tudi opice) po porodu kmalu odrinejo samce. In jaz vljudno poslušam in pritrdim, ter še malo prilijem olja na te trditve.

Drage ženske, a mislite, da smo moški budala ali da samo tako izgledamo?

Imam ljubimca, ki je bil prej samo prijatelj. Deset let se nisva dotaknila drug drugega, potem pa…ni niti vizualno tako zelo moj tip, me pa zna in to je to.Če moj ve? Ga pozna, ve da sva prijatelja, za kaj več pa ne-

Kaj točno si hotel povedati?

Želel sem povedati, da je velika razlika med rekreacijo in varanjem. Varanje je načrtno razdiranje in iskanje novih metuljčkov. Rekreacija pa je hophop in iskanje razlogov zakaj se še bolj potruditi v obstoječi zvezi.

Varanje je res težava v miselnem pristopu, saj ženske mislijo, da samo one imajo čustva.

V navezi na temo – kaj bo vloga ljubimca? Rekreacija ali varanje ?

:)))))))))))))

Apologija dvojnih meril in luknjaste osnove moralnih vrednot.


Vloga ‘ljubimca’ se ni spremenila čez stoletja…
Bil je in ostal bo ‘nadomestek’.
Njegova dejanska ‘vrednost’ je bila in bo ostala ‘subjektivna’.

Dobra. Me spominja na zelo natančen izračun dvomljivih vhodnih podatkov.

🙂

Ljubimec / ljubica je oseba, ki ti lahko da smisel življenju hkrati pa ima nalepko po uporabi zavrži. Tega se vsi dotični zavedajo in prav je tako. In moj komentar je v smeri, da moj skromen pogled opazi vsaj 2 tipa varanja. In nimata enakih posledic.

Ste bili prevarani ali si samo nočete priznati? Je bila morda samo rekreacija?

Ljubimec za sex ni problem, tako kot ljubica za sex ni problem. Sex je vendar ena od temeljnih človekovih potreb kot zrak, voda in hrana. Tako nas je narava sprogramirala, vse ostalo je samo politura na vrhu ledene gore. Če pri partnerju pogrešaš samo eno komponento partnerskega odnosa in to je sex, nič ne oklevaj in si ga privošči, keč je v tem, da se ti lahko zgodi potem tudi ljubezen, kar samo po sebi ni nič groznega, je pa lahko na koncu kdo prizadet. Zanima me, ali si se od takrat, ko si napisala post, že odločila in kaj ukrenila?

Darwin – rabiš zrelega partnerja ki zna biti s tabo v težkih tako kot v dobrih časeh. In to nima blage veze z sexom. No, Darwin, sex je zgolj DEL odnosa. Je pa del. In kakor lahko živiš brez dela telesa (prsta, roke, noge, itd), lahko tudi brez dela odnosa furaš. Težko pa furaš brez VSEH delov, zato ne bodi tako pameten in vehementen in zaničljiv. Verjamem, da je lahko ljubezen tako velika, ter odnos izpolnjuje tako veliko število postavk para, da je seks praktično nepomemben del tega odnosa. Ampak če v odnosui manjka prav vse, potem je pač ena velika nula. Potem seks, zaradi katerega se je odnos praviloma začel, kmalu dobi pomembnost neverjetnih razsežnosti. Pravijo, dober je 10% odnosa, slab pa 90%. Soli rabimo malo, zelo malo, a brez nje smo mrtvi – fizično ne moremo obstajati. Zato ne pametuj! Namreč biti z nekom v dobrem in slabem pomeni tako “razumeti, da drugemu ni do seksa”, kot razumeti, “drug potrebuje seks”. Če jaz njo razumem, da se ji ne seksa, da ne more preko sebe, potem pričakujem tudi, da ona razume mene in iščeva rešitve, ki bodo zadovoljile OBA.

Ja. Možna je tudi taka varianta. Sploh ne redek pojav. Poznam primer ko po rojstvu otroka nista nikoli več seksala. Šokira pa to, da sta ostala v zakonu in sta še vedno že 30 let. Žena si je po 15 letih omislila ljubimca, ker zaradi finančnih razlogov ni zmogla samostojno živeti. Mož si je tudi omislil ljubico. Očitno ga žena po rojstvu otroka pač ni več zanimala kot ženska. Tako kot že baje njegovemu očetu njegova mati, pa sta “srečno” in vzorno poročena živela do konca življenja.
[/quote]

No ja vzorno…. tole si prevec dodal!

New Report

Close