Najdi forum

ime za fantka

Meni sta obe imeni super, domači slovenski, Martin mi še bolj zveni.

David, Klemen in Filip

Če bomo mi dobili fantka bo Filip.

Poznam enega finega Adama (sicer kanadcan, rojen slo starsem) in kar nekaj se bolj finih Petrov…tudi takih majhnih.

Sicer sme pa jaz navijala za Ronjo, če bi bila punčka, pa mojemu ni všeč.

Nas prvi je bil Marko ze na stopnji ideje, za drugega pa je v izboru vec imen, pri katerih z ocijem vleceva vsak na svojo stran (no, saj ne, da bi bila cisto na nasprotnih bregovih, ampak vsak ima svojega favorita, ki ni absoluten favorit drugega). To so: Janko, Matevz, Aljosa, Iztok, Gorazd. Prva dva sta bolj moja, zadnji trije bolj ocijevi. Oba pa sva velika fena slovensko-slovanske scene! :)))

Pri nama je bilo isto. oH ti moški! 🙂

najin bi bil Mark (sedaj pa je Nika).

nas prvi sin je Kai drugi pa bo Lan.

vsec pa so mi se imena Bor, Naj, Rej, Dan, Stas, predvsem kratka.

a naj je ime? a to je tko kot “the best”?? kva pa če bo čist povprečn tip, da ne še kej drugega…?…predmet posmeha.

Mi mamo Erika in Patrika.

pri nas ce bo fant bo nejc, ce pa puncka pa tjasa

ANŽE, ŽIGA, IVO,NEJC,JAN,ION-prebere se Jon,MATIC, GREGA, MIŠEL, GAŠPER, ALJAŽ,

lep pozdrav…ne morem mimo te teme…ko vas prebiram..se malo zamislim in se vprašam,če kdaj primerjate imena s priimkom…in pa seveda če s kdaj vprašate kako bi se ve počutile s temi imeni…malo tudi pomislite da k ootrok enkrat zraste je lahko posmeh družbe…zato ker so vam ko je bil dojenček bila všeč pocukrana imena….Žal to je moje mneje…sama imam hčero,stara je 9 let…ime ji je špela…..lep pozdrav…..obilo sreče priizbiranju imen….

Ce bomo meli fantka bo Martin.
Drugace so mi pa vsec se Jakob, Nace, Maks.

Trenutno pa pricakujemo puncko in bo Sofia.

New Report

Close