Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Pokojninsko zavarovanje imate nezgodno zavarovanje za otroke

imate nezgodno zavarovanje za otroke

Zanima me, če imate svoje otroke nezgodno zavarovanje in v kakšnem aranžmaju. Naš je postal pravi raziskovalec in si je čez vikend poškodoval roko. Na srečo nič hujšega, ampak povsod zleze, vse proba, pa sem razmišljala, da bi bilo dobro, da si ga vsaj nezgodno zavarovala. Imate vi to urejeno ali je kakšna opcija v okviru šole.
Hvala

ja,imamo

Kako pa imate urejeno to zavarovanje, mislim na kakšen način.
Res hvala za pomoč.

Dobiš ponudbe v šoli/vrtcu v začetku leta, lahko pa tudi sama prek inetrneta kaj poiščeš. Mi smo lani že poleti obe zavarovali za novo šolsko leto. Je imela zavarovalnica tudi nek popust za bolj hitro (pred septembrom) sklenjeno zavarovanje.

Vse tri, pa midva sva seveda tudi.

Gledam na najboljse razmerje invalidnost/smrt, dnevna odskodnina ni tako pomembna. Imam pa pri Slovenici, potem imamo pa vsi letni druzinski Coris precej ceneje.

vrtec:
http://www.adriatic-slovenica.si/za-fizicne-osebe/vrste-zavarovanj/nezgoda/nezgodna-zavarovanja/nezgodno-zavarovanje-predsolskih-otrok-2011-12

šola:
http://www.adriatic-slovenica.si/za-fizicne-osebe/vrste-zavarovanj/nezgoda/nezgodna-zavarovanja/nezgodno-zavarovanje-predsolskih-otrok-2011-12

najbolj ugodno je zavarovalnica maribor.
Pri slovenici dobiš drobiž ven in pri ostalih tudi 🙁

Živjo

Predlagam, da si uredite prek šolskega zavarovanja, ki ga ponujajo vse zavarovalnice. Možno ga je sklenit tudi pred začetkom šolskega leta (še ugodneje).
Druga opcija je, da preverite pri svojem delodajalcu, če imate kolektivno nezgodno zavarovanje in zraven vključite tudi otroke.
Tretja opcija je sklenitev katere od oblik življenjskega zavarovanja in zraven priključiti nezgodno zavarovanje otrok.

Osebno se mi zdi najpomembnejša visoka invalidnina.

Lep dan še naprej

Zastopnik


Jaz si samo želim, da mi ne bo treba karkoli dobiti ven, tako da je to pametovanje o drobižu malo mimo.


Jaz si samo želim, da mi ne bo treba karkoli dobiti ven, tako da je to pametovanje o drobižu malo mimo.[/quote]

Lepo in modro povedano. Upajmo, da ga res ne bo potrebno nikoli koristiti. Bravo!!!

Mladost je norost in prav je tako. Potrebno je biti zavarovan, pa si predstavljati-upati da je to cena “miru”.

Glede pametovanja, kdo kaj izplača pa menim da ni vredno izgubljati besed. Glede na zavarovalna kritja, so si zavarovalnice podobne pri izplačilih.

Pa lep dan še naprej
Zastopnik

New Report

Close