Najdi forum

Ima še katera takega moža

Oprosti, sama je izvala z vprašanjem “ima še katera takšnega moža”. JE že to dost provokativno vprašanje in misli, da je boginja, če jo en dan razvaja. Če bi bilo to običajno, tega sploh ne bi pisala. Imamo ja takšne može, pa se s tem ne hvalimo, ker nam je to normalno. Želim le povedat, da sama ne migne in da je lenoba, da v nedeljo še kosila ne skuha. Med tednom pa vprašanje, če je v službi, koliko še potem doma naredi kolikor se hvali. Adijo ste. Če pa je on čez teden lenoba, potem pa naj v nedeljo dela in ni to kaj za hvalit, normalno je da vse dni delata oba…[/quote]

đizus, če je pa nedolžno vprašanje “ima še katera takšnega moža” zate izzivanje, imaš pa res velik problem. punca je pač vprašala, če še katero od vas mož tako razvaja, ve jo pa takoj napadete, da je lena in podobne bedastoče. sama fovšija vas je.
mene moj tudi včasih kakšen dan razvaja, pa to ne pomeni, da sem lena, ker drugače večino dela doma opravim jaz.

Se strinjam. Končno še ena pametna ženska. Tako delajo tisti moški, ki spoštujejo svoje partnerke.

Kako ste nevoščljive. Tudi pri nas je tako, pa traja in traja že 15 let. Pa zato ni copata in jaz nisem lena. Prav fajn nam je.

eowin, ugibaj 🙂

ma sori no, sam morate imet pa res vse po vrsti hude probleme, če vas ta post pripravi do blaznosti, kar je očitno, da vas je, če take pišete… Nikjer ni perfektno, ampak da vas je večina tako zafrustriranih in nesrečnih, da bi s kožo in kostmi vred požrle eno, ki se malo pohvali, da jo mož v nedeljo razvaja (ker se udejstvuje pri ukvarjanju z otroki in gospodinjstvu – kakšen heroj in hkrati ubožec, ker vse to počne, a ne, ona pa je bolj ob strani)… ne, nimate pospravljenih podstrešij, recite kar hočete.

Ima krave2 žal prav, vaša miselnost = vaše nesrečne zveze, žal.

Midva delava oba vse, včasih on malo poleži, včasih jaz in ne bi hotela kakorkoli drugače. Vi pa izvolite še naprej uživat v svojem mučeništvu.

ResidentEvilXX …. bravo, bravo bravo, ti ploskam, edini/a, ki je zadel/a bistvo ;-))))

Opisala je vikend, kjer ona ne kuha in se ne ukvarja z otroci, leži in gleda film. A to je normalno? Zame je normalno deliti si delo in skrb za otroke. Da pa je njen zapis provokativen, izvemo šele sedaj, ko malo pojasni, kaj se dogaja med tednom.

Če pa že govoriš o “razvitem zahodu”, naj ti povem, da ni tako malo primerov, ko so ženske doma, možje imajo dodatek k plači za družino in verjemi, da one pokrivajo gospodinjstvo + otroke. Mož pride domov ob 18.uri ali še kasneje. nekaj zaradi delavnika nekaj zato, ker traja 1 uro, da se pripelje domov. Če je žena že v službi, ima kakšno manj zahtevno delo ali skrajšan delavnik. O tem sem poslušala v Frankfurtu, Londonu …. finančni sektor.[/quote]

In zdaj zganjaš fovšijo, ker si je ona privoščila lenobno nedeljo, ti si jo pa očitno ne moreš? To JE normalno, če si kdo vzame čas zase, sploh če partner nima nič proti.
Če se “popolne” mone ne znate odklopit, je to vaš problem.

kar tako naprej punce ,navadite jih delat,vec dela ima,manj ima casa za neumnosti.

je podobno, se spoštujemo, si pomagamo in se imemo radi!

Izliti gnev nad avtorico je preprosto zastrašujoč! Ni čudno, da je svet poln zboljenih ljudi!

Ane mucek, ti že veš………;))[/quote]

Seveda vem, pri nas je red, ker tole je pa res preveč pocukrano in na dolgi rok bo ženski tole čisto odveč. Na koncu sledi prevara s kakim sodelavcem, ki ne bo tako copatast…[/quote]

Še vsaki normalni babi se je čez nekaj let sfuzlalo ob takem dedcu…na začetku bi vse rade polizane drekače, na koncu bi pa vsaki pasal en šamar al pa dva čez gobec med fukom…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Eh, “svašta”, kje si mene našla…. moj mož nezrel egiostičen frajer me torej tlači in ponižuje, jaz pa brezposelna vzgajam nesposobne sinove……… :-)))

Še odgovor -Avtorica je komaj naknadno dodala, da čez teden tip ne dela vse to, kar je naštela čez vikend. Iz njenega prvega zapisala bi se dalo brati, da je tak pač njihovi običajni stil življenja. Ona na kavču gleda film, mož pa fura gospodinjstvo in otroke. Mislim, da nas je namerno mal ………..

Za crknit. Sem pa pričakovala tak odziv.

“Trenutno super”, lep dan si imela, še več takih. Tudi midva drug drugega na tak način razvajava, pač odvisno, kateri je imel bolj naporen teden, čez vikend bolj uživa. Sicer pa je včeraj moj partner pripravljal zajtrk, kosilo in večerjo, meni lenobi, lenobni. Jah, mogoče je nabrusil kakšno babo čez teden, pa mi je v rit lezel, hahahaha…ker ko jaz to počnem, seveda počnem, ker je moja dolžnost, kaj pa druga. :)))

Če si opazila, je večino monovk tvoj post prevedlo v to, da ti cele dneve ležiš, tvoj možiček pa dela. Bralno razumevanje jim gre bolj slabo, zato se ne oziraj na nevoščljive komentarje.
Dobr si izbrala, čestitam :))). Naj še naprej ostane tako.

Opisala je vikend, kjer ona ne kuha in se ne ukvarja z otroci, leži in gleda film. A to je normalno? Zame je normalno deliti si delo in skrb za otroke. Da pa je njen zapis provokativen, izvemo šele sedaj, ko malo pojasni, kaj se dogaja med tednom.

Če pa že govoriš o “razvitem zahodu”, naj ti povem, da ni tako malo primerov, ko so ženske doma, možje imajo dodatek k plači za družino in verjemi, da one pokrivajo gospodinjstvo + otroke. Mož pride domov ob 18.uri ali še kasneje. nekaj zaradi delavnika nekaj zato, ker traja 1 uro, da se pripelje domov. Če je žena že v službi, ima kakšno manj zahtevno delo ali skrajšan delavnik. O tem sem poslušala v Frankfurtu, Londonu …. finančni sektor.[/quote]

In zdaj zganjaš fovšijo, ker si je ona privoščila lenobno nedeljo, ti si jo pa očitno ne moreš? To JE normalno, če si kdo vzame čas zase, sploh če partner nima nič proti.
Če se “popolne” mone ne znate odklopit, je to vaš problem.[/quote]

A zdej pa še ti….? matr smo danes agresivni.
ne vem od kod ti ideja, da si jaz ne morem privoščiti lenobne nedelje….? In sem folž….?

Seveda vem, pri nas je red, ker tole je pa res preveč pocukrano in na dolgi rok bo ženski tole čisto odveč. Na koncu sledi prevara s kakim sodelavcem, ki ne bo tako copatast…[/quote]

Še vsaki normalni babi se je čez nekaj let sfuzlalo ob takem dedcu…na začetku bi vse rade polizane drekače, na koncu bi pa vsaki pasal en šamar al pa dva čez gobec med fukom…[/quote]

DRRR ne pretiravaj. Da ne boš slučajno kdaj postal copata, ko ti jo bo dala taprava za povohat ;))).

In zdaj zganjaš fovšijo, ker si je ona privoščila lenobno nedeljo, ti si jo pa očitno ne moreš? To JE normalno, če si kdo vzame čas zase, sploh če partner nima nič proti.
Če se “popolne” mone ne znate odklopit, je to vaš problem.[/quote]

A zdej pa še ti….? matr smo danes agresivni.
ne vem od kod ti ideja, da si jaz ne morem privoščiti lenobne nedelje….? In sem folž….?[/quote]

agresivna si očitno ti, ker si takoj skočila v luft. če tudi sama kdaj zabušavaš, mi ni jasno, zakaj potem ne razumeš poante posta?

Še vsaki normalni babi se je čez nekaj let sfuzlalo ob takem dedcu…na začetku bi vse rade polizane drekače, na koncu bi pa vsaki pasal en šamar al pa dva čez gobec med fukom…[/quote]

DRRR ne pretiravaj. Da ne boš slučajno kdaj postal copata, ko ti jo bo dala taprava za povohat ;))).[/quote]
drrr je za sadomazo sceno haha

Še vsaki normalni babi se je čez nekaj let sfuzlalo ob takem dedcu…na začetku bi vse rade polizane drekače, na koncu bi pa vsaki pasal en šamar al pa dva čez gobec med fukom…[/quote]

DRRR ne pretiravaj. Da ne boš slučajno kdaj postal copata, ko ti jo bo dala taprava za povohat ;))).[/quote]

Vse to sem že zdavnaj dal skozi…zdaj sem robot…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

DRRR ne pretiravaj. Da ne boš slučajno kdaj postal copata, ko ti jo bo dala taprava za povohat ;))).[/quote]
drrr je za sadomazo sceno haha[/quote]

prvi pogoj je da neumita pizda fajn smrdi…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pa kaj je tu zahvalit, če en dan v tednu dela, druge dneve pa ne in treba to na monu obelodanit. Zraven pa še napisat, da v nedeljo na pizzo. Kje je tu družina, ki si še kosila ne zna pripravit. Otroci pa ob nedeljah, ko bi naj imeli domačo prehrano, ven jest na pizzo.

Pa kaj je tu zahvalit, če en dan v tednu dela, druge dneve pa ne in treba to na monu obelodanit. Zraven pa še napisat, da v nedeljo na pizzo. Kje je tu družina, ki si še kosila ne zna pripravit. Otroci pa ob nedeljah, ko bi naj imeli domačo prehrano, ven jest na pizzo.[/quote]
kje pa pise,da je treba ob nedeljah govoje zupco,tenstan krompir,meso pa solato..kaj je narobe s pizzo??
naj ljudje jedo kar hocejo..kaj pa je domaca prehrana??

New Report

Close