Najdi forum

Ima še katera takega moža

Bom opisala včerajšnji dan. Mož se zbudi ob 7 in pelje psa na sprehod. Otroka spita do 8. ure. Ko vstanem (ob 9. uri) mož z otrokoma igra Človek ne jezi se. Predlaga da bo napravil za zajtrk, jaz se grem tačas v kopalnico umit in oblči. Po zajtrku z otrokoma pospravijo mizo, jaz počakam pri TV na kavico. Potem grem z otrokoma na sprehod, mož medtem posesa stanovanje in pomije kopalnico. Ko pridemo nazaj se odločimo, da gremo na pico. Popoldne mož pomaga otrokoma, da naredijo, kar je potrebno za šolo in napravijo torbe. Potem sestavljajo Lego kocke. Jaz medtem pogledm film. Potem skupaj opazujeva kako se otroka v banji zabavata, oblečeva vsak enega. Ko z otrokoma pogledam večerno risanko, mož napravi večerjo. Potem gremo vsi skupaj v posteljo in oba z možem prebereva pravljico, se pocrkljamo, otroka odideta v svoji postelji, midva pa na garnituro, natočiva si kozarček sladkega … in se pogovarjava. Ko otroka zaspita, se še midva pockljava.

To ni bil izjemen dan, ampak je pogosto tako, upam, da bo trajalo, trajalo, …

A psa peljete ven le 1x na dan? Medtem, ko se vi izležavate na sedežni pes tišči? Ja, res ste super…

lepo si ga strenirala :-)))

čestitke

kičasto!
Večina bi rekla, da je tvoj mož copata:) Samo vseeno se imaš fajn!

ja, res lepo, torej si ti prevzela moško vlogo..
kokr berem tle gor, ko je mož tak, kot si ti, jih imajo kmal pun kurac…
kaj ti veš, o čem tvoj razmišlja…kako leno babo ma, da more vse sam in en dan boš, vse sam človk ne…premisli
pa tud otroc se itak bolj navežejo na tizga, ki ima voljo se znjim ukvarjat…
tkole k si napisala se mi zdiš lena ko fuks…

Mi se tudi tako imamo. Ne vsak dan, ampak kar pogosto. Drugače bi bila raje samska 😉

Jaz samo upam, da ti narediš v ostalih dneh kaj več kot tole, kar si napisala. Ker če ne, si potem ena navadna lenoba.

Manjka poročilo, kaj si ti počela, ko so oni pisali domačo nalogo in pripravljali torbo. Pa še par ur vmes, ker verjetno se niso z D.N. in legokockami ubadali od kosila do večera. Ti bi v tem času lahko pogledala tri filme. In manjka seveda naslov filma.

Crkljanje mi ni čisto jasno. Je to sex, ali ne?

Glede na to, da se njej nič ne da, ne gre za sex. Po moje.

In koliko časa bo trajala taka pravljica? Po prebiranju MON-a sem prepričana, da te kaj kmalu čaka streznitev, se te bo še prej naveličal, kot tisti, ki že sedaj hodijo malo naokrog. Tvoj pa bo iznenada kar poletel. Ampak ti privoščim še naprej tako življenje.

Ne, pes nič ne tišči, je spuščen na ograjenem dvorišču, kjer ima 15 x 12 m2 travnika.

Lepo, toda tvoj mož ima leno ženo;)

Midva delava te stvari ob vikendih skupaj, čez teden kateri prej pride, drugi potlej dokonča.

eh copata……:)))

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

…in pol se je zbudila..

Ane mucek, ti že veš………;))

no pa da se jaz naso idilo opisem,ko smo ze pri idilah..zjuraj vstanem(spim v svoji splanici)dedca sploh ne vidim..se umijem,oblecem,poljubim dete v spanju,pobozam psa in grem od doma..on zrihta psa in otroka,pelje ga v solo,gre ponj in podobno,kaj dela umes nimam pojma,niti me ne zanima,ravno tako njega ne kaj pocnem jaz.
Kadar se mi zdi dedec prevec osladen,najdem razlog da se skregava in potem ne govoriva cel teden,bozji mir.Verjetno sva pa oba istih misli-baba blesava najraje bi te zadavil,dedec blesavi najraje bi te zadavla..evo v necem sva si pa le enotna.
zdaj naj pa en rece,da nimava srecnega zakona.

Monica ti poročena? Vedno sem imela občutek, da si zagrizena samka:)

bi bila ,bi bila pa me je dedec zajebal..

Ane mucek, ti že veš………;))[/quote]

Seveda vem, pri nas je red, ker tole je pa res preveč pocukrano in na dolgi rok bo ženski tole čisto odveč. Na koncu sledi prevara s kakim sodelavcem, ki ne bo tako copatast…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close