Najdi forum

Mož je zadnje čase veliko na telefonu. Ko sem pregledala telefon, nisem našla nič sumljivega, razen enega maila v spam. Posiljatelj je eno cist random tuje ime, kot npr. [email protected].

Zmotila me je vsebina, ki je v lepi slovenscini s sumniki, pisalo je Živjo, se lahko slišiva?

To je to. Ne da mi miru, ker ce bi bil pravi spam, bi bil mail kr neki in ne gmail in ne bi bilo tako pravilno napisano. Sumim, da si dopisujeta prek whatsapp ali viberja, sam tisti dan ko je dobil mail, so bili prazniki in sklepam, da je zelela njegovo pozornost, ker prek teh hidden chatov ne bi takoj opazil…

Se vam zdi mail ta prav, ali totalni spam?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

piši na mail in boš videla

pomojem kuri tole Rachel, da je veselje.

Draga Zaskrbljena,

V tem emailu vidim “red flags”. Pa ne zaradi spam emaila, ki ste ga navedli, temveč zaradi vašega nezaupanja do moža. Smiselno bi bilo, da se zazrete v svojo senco in se vprašajte, kaj napaja vaš del nezaupanja (katere travme iz otroštva oz mladosti), da:

– stikate po moževem osebnem življenju (po možnosti brez njegove vednosti / dovoljenja),

– na podlagi nekih nepreverjenih osebnih občutkov (oz strahu) katastrofizirate zaradi moževega preživljanja časa na telefonu,

 

Menim, da si želite iskrene zveze in medsebojno spoštovanje. Podiranje osebnih intimnih meja to definitivno ni.

Predlagam, da se malo zazrete v svoje strahove in katere so travme, ki jih sprožajo.

Ali pa na lep, asertive način (na YT obstaja kar nekaj videov na to temo: assertive communication in communication), vprašate moža za razloge visenja na telefonu.

Želim vam vse dobro v letu 2024 🙂

Pravi zihr. In tud njegovo razmerje je pravo. Zenska ga je pac pogresala ko je bil doma s teboj. In obadva sta komaj cakala konec praznikov

Podobno je bilo pri mojem mozu. Izkazalo se je, da je zadeva cisto redna in redna.

Nasla sem po nakljucju, ker mi je dal, tepko, telefon v roke naj nekaj poiscem in to je moralo biti vec kot nakljucje, da sem odkrila, ker nisem brskala.

Tako dem mu zaupala, da bi se skregala, ce bi mi kdo rekel, da me je ze 2 leti varal. Pa ne z eno…. prav kurbal se je. Tako da…. zadeva ni nedolzna niti malo. Prisili ga, da pove po resnici.

Absolutno…tip visi po forumih in se chata s fracami. Poznam take iz lastnih izkusenj…zena je nezanimiva…zena ze spi…zena lika…zena sedi zraven in gleda tv…sva v razhajanju..navelican sem iste lukne ze 20 let…sej bi se locil ampak imava skupno premozenje…cakam da otroci zrestejo…ze pol leta se nisva dala dol…spiva vsak v svoji pojstli…z zeno sva samo se sostanovalca…

Predlagam, da ga presenetis in zbrcas skozi vrata.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica768, 25.01.2024 ob 20:31

Absolutno…tip visi po forumih in se chata s fracami. Poznam take iz lastnih izkusenj…zena je nezanimiva…zena ze spi…zena lika…zena sedi zraven in gleda tv…sva v razhajanju..navelican sem iste lukne ze 20 let…sej bi se locil ampak imava skupno premozenje…cakam da otroci zrestejo…ze pol leta se nisva dala dol…spiva vsak v svoji pojstli…z zeno sva samo se sostanovalca…

Predlagam, da ga presenetis in zbrcas skozi vrata.

Razumem, da si razočarana, da te je nekdo prizadel. Ampak to ne pomeni, da so vsi po vrsti enaki 🙂

če sem hudomušen, tak tip ne bo visel po forumih, bo raje izbiral svoje žrtve po družbenih omrežjih, kjer vidi tudi slike, hihi.

Bodi v cvetju

Res je niso vsi moški isti ampak varanje je v totalnem porastu..to je noro..tudi moj bivši je cele dneve visel na telefonu, ko sem pregledala telefon( sem si rekla- prvič in zadnjič bom to storila) pa sem odkrila odnos ki je trajal celih 5 let! Jah kaj naj rečem punce/ ženske pazite se jih! Po večini so vsi NOM..ubogi mamini sinčki. No TA se je potem k mami preselil. Danes je star 41 let in še vedno živi z njo hi hi

New Report

Close