Najdi forum

igra s sinom

Rdeča strela, meni si ti zelo všeč, kot oseba in tvoja mami je lepo vzgojila svojo hčerko.. otroci so čedalje bolj napredni, inteligentni in težko jim je sledit.
Ponavadi preberem knjigo za domače branje, da vidim, če jo znajo obnovit.
Sej nima veze, se bom res potrudila, da jim čim več dam.
Vam pa se opravičujem, če sem tečna in če sem vam pokvarila dan.

Praviš, da je samo na računalniku, no vidiš, kako vama bo prišel prav prav računalnik. Ob njegovih vprašanjih, na katere ne veš odgovora, skupaj sedita k računalniku in iščita odogovore, ali pa pojdita v knjižnico in tam iščita odgovore na vajina vprašanja, se bosta oba kaj naučila. Hvala bogu, da sprašuje, to pomeni, da ga stvari zanimajo in ti mu moraš pri tem pomagat. Skupaj se učita in izobražujta, potem bosta odkrila tudi kakšno skupno dejavnost (mogoče družabno igro). Sedaj je pa teh družabnih iger za filanje možgančkov res veliko, tako da kar pogumno.

ne zmerjam ga
to je moje mnenje: da te z veseljem spravlja v zadrego in ponižuje – na podlagi tega, kar si napisala.

No, če je to tvoje mnenje, potem pa uredu.
Če je pri 10 letih, tak…potem sem ga nekje res pobiksala.Bom bolj pozorna, če res uživa, ko me spravlja v zadrego.
Seveda vse v meni kriči, da to ni res, ampak sem se že tok naučila, da najprej preverim, potem komentiram.


To seveda ni res. Prvič se predlaga v 3. razredu, v 4. testira. Vsa naslednja leta se lahko predlagajo novi učenci, ki še niso bili prej.

Takšnih otrok, ki so učitelji staršem, je kar nekaj. Pomembno je da otroku takšna mama nudi je vzpodbuda, zanimanje in ljubezen. Snov, ki jo ima v 5. ti je še lahko jasna, kasneje v 8. in 9. bo to težje. Tudi meni ne bo vse, moj je star 10, in se s tem ne obremenjujem. Konec koncev smo starši svoje šolanje zaključili in veliko snovi pozabili, ker jo nismo rabili. Otroci znajo to razumeti.

New Report

Close