Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Ibuprofen in dojenje

Ibuprofen in dojenje

Zanima me ali je varno jemati občasno Ibuprofen če dojiš otroka.

Pred zanositvijo sem imela hude migrene, ki so se tekom nosečnosti in do danes (malček ima 11 mesecev) uspešno umaknile z našega sporeda sedaj pa so se spet vrnile. Za migreno sem sicer imela tablete Imigran sprint, katere sedaj ko dojim ne jemljem me pa zanima kako je z drugimi zdravili (ibuprofen, nalgesin) ki vsaj deloma pomagajo pri migreni.Lekadol na žalost pri migrenah izgleda kot da bi vzel en bonbon :((

Najlepša hvala za odgovor.

Ibuprofen je med dojenjem varen, enako velja za Voltaren (oz. Naklofen oz. Olfen), Nalgesin je srednje varen, poroča se o hudi anemiji pri dojenčku in je prva izbira potem raje Ibuprofen ali Nalofen (voltaren).

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close