Najdi forum

Hujšanje se nadaljuje …

Astrid, moj mož zase (ima tudi presnovo zgoraj noter, spodaj ven), da se vanj ne splača vlagat. No pa taka tolažba – vame se ful splača. Sam pogledam hrano in imam pol kg gor,….Tukaj smo vse bolj take sorte.

No pa vesela sem, da smo ti koristile. Tudi jaz se danes dobim še z dvema prijateljicama, se bomo skupaj stehtale in se prihodnji teden spet dobile na tehtanju. Bom malo bolj motivirana…

Hej hej Tea, kaj pa tista moja zgoraj, da jo mahnemo na razprodaje po novem letu po dve številki manjše obleke. DDej upoštevej mal to, pa po gasu in da zvrnemo teh nekaj kg v obcestni jarek (lahko bereš tudi v kak kanalizacijski jašek 🙂 tale je pa že huda kaj!)

Dons se sploh ne upam nic napisat,vikend je spet minil v prenaziranju, pa polezavanju;kaj naj naredim?
Jutri imam aerobiko, pa se mi ze dons ne da, ker sem spet vsa napihnjena od vse te hrane,lotev se me depresija!

Preberi si moj odgovor na tvojo pošto v petek. Se slišiva.

LP,Kaja

Spela!

Jaa, nakupi ob novem letu.
Dobro, da si me spomnila!! :))

Sem ze boljse volje, ko vas takole berem.

Obupana, kaj si pa jedla?

Lepo Tea, da sem te spravila v dobro volje. Z povprečno 10 kg manj na dan 1.1. bi bile 10.januarja, ko se začnejo zimske razprodaje zagotovo prave kandidatke, da “oropamo” trgovine s konfekcijo. In to vse po vrsti!

Mene najbolj razžalosti, ko grem mimo butikov in že v izložbi vidim oblekice, hlače in majčke v nenormalno majhnih velikostih. Nekaj mesecev nazaj sem celo dobila pogum in stopila v en butik. Na svojo žalost sem ugotovila (kaj pa sem pričakovala drugega?), da je največja številka 42.

Zdaj, ko so takšni dnevi, premrzli ali premokri za kolo, nimam pojma, kam naj se dan. Za skupinsko telovadbo, aerobiko, tae bo ipd.-nisem. Ne maram telovadnic nabitih z preznojenimi ljudmi.
Mislim, da bom morala počakat na november, ko bo v dnevni sobi stal orbitrek.

Pa saj smo vse na istem. Za se mislim, da sem slabo oblecena (ceprav drugi pravijo drugace) izkljucno zato, ker nikjer ne najdem lepih stvari v “ta pravi” stevilki. Telovadim pa tudi ne.
Torej, ne obupuj. Drzi se. Bomo ze kako tudi to tezavo uredile. Pozdrav

Hvala, Nika. Dobro, da si se mi oglasila. Zdajle končujem z delom, odhajam domov in priznam, da se po tvojih besedah počutim bolje. Kljub dežju. Mogoče se tako čudno počutim, ker je ponedeljek, vreme deževno, jesen prihaja…

New Report

Close