Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina hude bolecine v prsnem košu

hude bolecine v prsnem košu

Lep pozdrav

Ko sem malo preveč zaskrbljena ali se mi zgodi kaj takega,ko sem malo potra me boli vedno v prsnem košu.Huda bolečina mi poteka od želodca -žličke -in po prsnem košu.To me boli,stiska,tako,da moram prekinit tudi dojenje,bolečina sega tudi do dlesni včasih.Prej sem dojila in se mi je zgodilo isto,tako da sem prenehala dojiti dokler mi ne popusti bolečina,ker ne morem ne ležat,ne stat,ne nič.Prej sem morala prav globoko dihat,da sem prišla nekako do zraka.Kaj bi moralo to bit?Je to res samo stres,ker drugače sem zelo umirjena in če se spovnem dobro se mi je to enkrat ponovilo,ko nisem bila nič zaskrbljena.To mi traja že eno leto.

Zares prosim za nasvet.

HVALA

Spoštovani!

Zelo verjetno gre za tesnobo, posledico stresa, obremenjenosti… Če vas to močno obremenjuje in ovira pri vsakdanjem življenju, potem bi bilo pametno vzeti tudi kakšna zdravila. Če pa se vam pojavlja le v določenem položaju, leže in po obroku, pa bi bilo potrebno razmisliti tudi o možnosti zatekanja želodčne kisline nazaj v požiralnik in s tem povezanimi težavami..

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close