Najdi forum

Ne priporočam Fitex v Ljubljani, zdravnik Vershinin je počasen, neroden, nategant, v kakšenm primeru, ki je enostaven sicer opravi svojo nalogo, vendar v velikih primerih izvaja neke metode, ki naj bi zdravile, dejansko pa samo denar pobira in te metode dela samo zato, da bolniki mislijo, da jih zdravi in da opraviči tistih 100 evrov. Zelo rad ti zraven vrže še neke naravne tablete in podobno ter še to zaračuna enormno visoko. Skratka če vam je kaj za vaš denar, ne hodite tja. NAjaraje niti računa ne izstavi, vendar to ne pomeni, da vam zniža račun za DDV, ampak on to pobere. Skratka mahnjen je na denar, kar sicer bi bilo čisto sprejemljivo, če bi za to kaj naredil.

Nedvomno priporočam pa dr. Borisova. Sicer je drag, ker je realna terapija 15 min, včasih pa še to ne. Ampak je zdravnik, o katerem imam zelo dobro mnenje, izreden diagnostik, natančen, sistematičen, naredi načeloma maksimalno, kar je mogoče. Malo je moteče le to, da nerad komunicira, tako da sploh ne veš kaj počne, niti ne daje kaj dosti nasvetov.

Pozdravljen gospod Hauser!

Vest mi ne da miru, da Vam spoštovani gospod ne odgovorim na tole vaše pisanje! Očitno ste dobro plačani za blatenje dobrih in poštenih ljudi. Kot dolgoletna pacientka, dr. Vershinina se z vašimi izjavami nikakor ne morem strinjati in verjamem, da je ogromno ljudi istega mnenja, kot jaz. Dr. Vershinin je izjemen zdravnik, osteopat in zelo dober diagnostik, ki se zelo korektno in pošteno obnaša do pacientov in mislim, da v Sloveniji in še daleč naokrog nima konkurence. Če ste imeli kakršnekoli nevšečnosti, bi bilo prav, da bi jih razčistili na licu mestu, ni pa pošteno da z lažmi in neresničnimi izjavami blatite dobro ime in škodujete človeku. Malo v razmislek.

Jaz imam z zdravljenjem pri dr. Veršininu le dobre izkušnje. Kot osteoartrozni bolnik imam občasno hude bolečine v hrbtenici in v drugih velikih sklepih. Po nekaj terapijah me vedno znova “postavi na noge”, za kar sem mu neizmerno hvaležen.
Sicer pa tudi jaz mislim, da je treba vse morebitne nesporazume med zdravnikom in pacientom, ne glede na to, ali gre za javno službo ali privatno prakso, reševati medsebojno v ordinaciji in na primernem kulturnem nivoju.

Že 20 let hodim k mag. Andrey J. Vershinin, dr. med. v FITEX d.o.o. K njemu hodi tudi moja mama in prijatelji, ki sem jim ga priporočila. Vsi so zelo zadovoljni z njegovim zdravljenjem. Meni se zdi, da se zelo posveti vsakemu pacientu. Ker v službi veliko sedim imam večkrat težave s križem in meni obisk pri njemu vedno pomaga.
Sama sem imela zelo hude težave, bolečine pa so mi kratile spanje.
Meni je zelo pomagal in ga priporočim vsakomur, ki ga pestijo težave s hrbtenico.

Zelo priporočam.

Priporočam dr. Rugoleta iz Rogaške Slatine.

Dr. Weiss je top! Vsak, ki je bil kdaj pri njemu lahko pove samo pozitivne rezultate! Nikoli ne zamenjam!!! Resnično vam ga svetujem, ker vam ne bo žal!

Čeprav je stara in neaktivna tema, moram deliti svojo izkušnjo s podjetjem Fitex in dr. Vershininom. Izkušnja je točno taka, kot jo je že opisal uporabnik Hauser – pobiranje denarja, predpisovanje nepotrebnih tablet, računa ne izstavi, temveč si samo naračuna zneske na samolepilni listek, vbrizgavanje inekcij v boleče mišice, ni hotel povedati, kaj je v njih. Meni problemov ni znal rešiti, bilo je le še precej slabše (športna poškodba), česar ni mogel razumeti. Aroganten in nespoštljiv odnos. Ko sem terapijo nadaljeval drugje in me je terapevka vprašala, kje sem bil prej in sem delil svojo izkušnjo, je rekla samo “aha”. Ni hotela povedati več, a sem dobil občutek, da pri tudi drugje ni dobro zapisan. Nova terapevtka mi je kmalu rešila vse težave, že dolgo sem kot nov 🙂

Tudi jaz ravno gledam kam na fizioterapijo in sem ze bil v fitexu po izrednem priporocilu trenerja iz gyma na Vicu, sedaj mislim da so v Siski nekje. Zanic trener, se slabsi fizioterapevt. Cenite svoje zdravje in ne hodite tja

New Report

Close