Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Hrana iz mikrovalovke

Hrana iz mikrovalovke

Moja dve leti stara deklica je imela porušen imunski sistem, vsled tega je bila kar naprej bolna.
Pripravljala sem ji hrano iz mikrovalovne pečice. Bila sem opozorjena, da je ta hrana lahko zelo nevarna.

Zdaj že pol leta ne uporabljam več mikrovalovke in stanje otroka se počasi zboljšuje, skoraj vsak dan je bolje.
Sem bila res kriva za bolezni otroka? Kaj vi menite o uporabi hrane iz mikrovalovke?

Lep pozdrav!

Pozdravljeni,
v sodobnem svetu imamo opraviti z nekaj deset, morda nekaj sto drobnimi škodljivostmi, ki lahko načenjajo naše zdravje. V hrani pojemo čuda svinjarije, popijemo jo tudi, podihamo, izpostavljeni smo vse sorte sevanjem… Organizem je čudovit stroj, da se temu v povprečju tako dobro upira.
Mikrovalovi najbrž sodijo med tovrstne drobne škodljivosti. Za vse te škodljivosti pa je potrebna tudi močna dedna predispozicija, da bodo naredile organizmu škodo. Teh predispozicij se ne da vnaprej vedeti, izmeriti ali ugotoviti, nanje pomislimo, ko vidimo reakcijo organizma na nek tovrsten stresor. Če pa predispozicijo laično dokažemo tako, da se zdravje podira, če smo ji izpostavljeni, ter se krepi, če se ji izogibamo, potem je to najbrž to in se je dobro tej škodljivosti vnaprej izogibati.
Tako da v bodoče svetujem izogibanje tovrstni pripravi hrane.
Vi niste krivi, ker niste vedeli. Krivi so lobiji, ki preprečujejo kroženje tovrstnih informacij, da bi ljudje lahko informirano in svobodno izbirali.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Iz srca se vam zahvaljujem in vam želim vse lepo v življenju.

Hvala za dobre želje in tudi vam vse dobro! Jošt

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close