Najdi forum

Odgovor za Andrejo!
Glede mojega ovna pa takole: zaletav in neodgovoren moram reči da ni, je pa kar preveč veseljaški in ga iz vesele družbe zelo težko ven potegnem. Še najbolj me moti, da v taki družbi sploh pozabi na vse, pa še kakšno nepotrebno pivo ipd. popije. Zaradi tega sem velikokrat znorela, učinka pa seveda nobenega, zato pa sem taktiko menjala. Sedaj se pred njegovimi veseljačenji čisto mirno pogovoriva
tudi o tem, kdaj bo npr. prišel domov. Uro kar sama rečem-seveda glede na vrsto zabave na katero se odpravlja- pa se ponavadi okrog tiste ure tudi vrne, saj mu nekje med pogovorom dam vedeti, da ga bom nestrpno čakala, pa čeprav speča.
Moram pa povedati, da zelo malo hodiva na skupne zabave(te so družinske), večinoma le vsak na svoje “službene”. Tudi jaz sem se “naučila” in ne grem več
prva domov, kot sem to počela v začetku, temveč potegnem tudi do jutranjih ur,
tako kot to počne moj dragi oven. Seveda tudi to uro nekje pred odhodom od doma omenim, tako okvirno, pa je potem presrečen , če se vrnem predčasno.
Morda je zanimivo to, da se po vrnitvi z zabave (ni važno, kateri se vrne) ljubiva,
in sicer skoraj vedno, kot da bi se po dolgem času spet našla.
Andreja, upam, da ti bo to moje pisanje kakorkoli pomagalo, čeprav se mi zdi, da je dokaj pomeštrano.

Kako pa kaj ti s svojim dvojnim kozorogom furaš??? Kakšen je? Trmast?

Prej kot trmast, bi rekla, da je zaletav. Niti posluša ne do konca, ko že reagira in to v prepričanju, da ima prav.
Je pa zelo vztrajen in če se nameni, da bo nekaj speljal, potem bo speljal. Nikoli ni zamerljiv in ne kuha mule.
V nasprotju z znakom, ki mu pripisuje karierizem, bi rekla prej obratno – da ni karierist v smislu “po lestvici navzgor”, je pa potreben pohvale in se vedno trudi, da bo dober in bodo drugi to opazili.

Po karakterju sva zelo različna, vendar dobro furava. Ima ogromno dobrih lastnosti – zna z otroki, ima jih nadvse rad, družina mu pomeni njegovo trdnjavo in se vedno potegne za nas. Je pozoren in vedno poln idej.
Skratka – jaz sem z njim zadovoljna. Imaš tudi ti dvojenga kozoroga (ha – moj je pravzaprav trojni kozel)?

trmasta / kolerična

Ja, tudi moj je kozel prve klase. Trmast, ambiciozen, priden. Zamero kuha, za razliko od tvojega, kar dolgo, vendar je potem vse OK. Zaenkrat je zvest, vendar rad pogleda za dosti lepimi dekleti, ob čemer seveda jaz izgubim živce. Ampak nič več od tega. Je še mlad, nimava ne otrok, niti nisva poročena, vendar sem prebrala, da kozorogom družina pomeni točno to, kar si napisala. Upam, da res! Pri njemu mi je izredno všeč to, da ve, da se je za zvezo potrebno potruditi in to tudi res naredi. Le na vsake kvarte enkrat se mu vse nabere in se mora spihat (se umaknit v svojo “votlino”), potem je spet v redu. Takrat se ponavadi obnaša kot ta prav moški @!#$, vendar mu je potem vedno žal. Hudo mi je le to, da dostikrat reče kaj takega, kar ne misli, vendar kar “izleti” iz njega. na področju spolnosti je vse OK – že težko, da bi se bolj ujela!

LP

Maca – kozorogi sona splošno trdni ljudje in v njih lahko najdeš oporo, ko jo potrebuješ. Pravi partner, mož in nenazadnje očka. Brez napak pa ni nihče – tudi jaz jih imam kar nekaj, prav tako on. Sem pa v enemuz od forumov napisala, kako se trudiva, da je najina zveza še po 14 letih vznemirljiva in polna ljubezni. Je vredno.
Upam, da bo tudi vama uspelo.

New Report

Close