Najdi forum

No, vidiš. Tukaj lahko najdeš še eno levinjo, ki o svojem znamenju pripoveduje nekaj podobnega kot ti. Nima pa grive, je napisala, če sem prav razumel. 🙂

Tu še ena levinja. Doma imam ovna, kar menda gre vkup.

Kaj so pa po horoskopu vaši tipi? Napišite svojega, pa še njegovega, če se vam da.
Moja varianta: dvojni škorpijon (jaz) – dvojni kozorog (on)

Jaz oven (rak), on ribi (rak)

Meni pa nekako ne gre izracun ascendenta. mi lahko gdopove kaj moram gledati na Lunin.net-u, potem ko ze dobim izpis?

Ko dobiš kratko razlago osebnega horoskopa, imaš v prvi vrstici nekaj podobnega mojemu izpisu:

Sonce Oven 10.35 Asc Rak 24.31

Asc pomeni ascendent!

Jaz Riba (strelec, opica), on Kozorog (Kozorog in Koza – hmmm 3x kozel kaj pravte?!).

Vprašanje za Klaro. Jaz sem tehtnica in imam tudi ovna. On je zelo zaletav in malo neodgovoren in predvsem veseljaški. Mene to večkrat prizadene, ker vedno tehtam, kaj je prav in kaj ne. Ali je tudi tvoj tak in kako postopaš z njim, da vama uspeva?
Hvala.

hvala, torej sem kozorog, v asc. pa rak :o))

Jaz pa sem očitno edina devička tukaj. Ascedenta imam v škorpijonu, sicer sem pa še ognjeni konj (od petih elementov imam 4x ogenj) – skratka totalno nora kombinacija. Tisti, ki ne verjamejo v horoskop, bi morali poznati mene! :)))

Sicer pa imam moža rakca, kar je OK, njegov sin, ki je moj najboljši prijatelj pa je kozorogec.

Ti povem zakaj si edina devica tukaj ? Device živijo trdno na tleh, zanimajo jih totalno druge stvari.Kar tebe vleče sem, je tvoj škorpijon v podznaku. Moj sin je točno taka kombinacija kot ti in verjemi mi, da ga poznam do obisti.

LP,Kaja

Rakica in bik? zelo posrečena zveza (menda). Razen tega, da sta oba precej trmasta.Sicer je pa tudi to včasih dobro, mar ne??
Pozdravček

Ja, Kaja, to bo pa res. Tudi pri denarju nisem nič device. Upam, da je tvojemu sinu vsaj to prihranjeno! :)))

Mojca nisi edina tukaj gor, samo jaz se bolj redko oglasim, berem vas pa redno.
Tudi jaz sem devica, moj dragi je rakec, njegov sin pa ravno tako devica.
Skupaj se imamo kar se da dobro, horoskopov ne poznam prav dobro, edina stvar, za katero mi pravijo, da se mi vidi da sem devica pa je moja natančnost oz. “pedantnost”.
Zdaj moram it pa hitro izračunat na zgoraj omenjeno stran kaj smo v ascedentu.

Astrološka rojstna karta veliko pove, ne pa splošen opis znamenja.

ja, sanja, vidim, da si v podobni situaciji kot jaz. Povej še kako se ujameš z drugimi ženskami. Moja najboljša prijateljica je bikec, tri prijateljice, ki so mi pa prav tako zelo pri srcu, so pa ena rakica in dve devici. To že mora nekaj pomeniti. :)))

🙂

Pa bo res nekaj na tem!

Moja najboljša prijateljica, še iz osnovnošolskih dni, je rakica – čeprav sva se ves čas gibali v različnih družbah, hodile na različne srednje šole, jaz sem šla študirat, ona v službo,… ona že ima družino, jaz se še pripravljam na to:),… se še vedno slišiva skoraj vsak drug dan in se, kadar se da, dobiva kje na kavici, da se pomeniva o radostih, novostih in tegobah, ki naju doletijo. Vedno kadar sem v stiski lahko računam na pogovor.
Najboljša sošolka – celo srednjo šolo je bila bikica, vendar sva po končani sredni šoli stike kar malo izgubile – se pa občasno še vidiva in sva še vedno zelo domače.
Drugače pa načeloma ne morem reči, da kakšnih znamenj ne prenašam (edino z levi grem malo težje – moj brat in mama, ampak to je verjetno že druga stvar) Sem pač oseba, ki sprejme človeka takega kakršen je. Imam kolegico, ki jo težko kdo prenaša. Res ima svojevrstne poglede in izpade, ki druge zelo motijo, ampak ima tudi veliko dobrih lastnosti in te so tiste katere jaz ponavadi iščem v človeku, slabe pač ignoriram. Tudi sama želim, da me ljudje sprejmejo kakršna sem, in ne da me želijo spremeniti.
Pa še nekaj – a je to naklučje ali usoda – večina moških v mojem življenju je bilo bikov ali pa rakov. In z vsemi se še vedno dobro zastopim.

Pozdravček,
Sanja

Mi je šlo kar na smeh, ko sem brala tvoje pisanje. Ne vem zakaj eni mislijo, da je horoskop brez veze. Točno to kar si ti pisala o svoji prijateljici, lahko jaz rečem za mojo. Tista, ki je rakica je moja prijateljica iz vrtca, vse ostalo pa tako kot ti praviš. Tale bikica pa je moja prijateljica zadnjih 6 let in jo obožujem, pa še sama ne vem, kaj tako strašnega je na njej, da jo imam najrajši od vseh prijateljic.

Tudi sama ljudi nikoli ne ocenjujem po horoskopskih znamenjih, vendar sem že nekajkrat ugotovila, da z nekaterimi ljudmi enostavno ne morem shajati in pogosto se izkažejo, da so ženske vodnarke ali strelke, moški pa tehtnice. Čeprav so seveda tudi izjeme.

l.p.
mojca

Jaz sem levinja. Večina mojih dolgoletnih prijateljic je levinj. Vmes je bila še ena rakica s katero pa so se stiki prekinili zaradi obojestranskega nerazumevanja,.
Poročena sem s tehtnico. Bivši tipi pa so bili ali ribi ali tehtnica. Najbrž imajo nekaj kar jaz nimam in se dopolnjujemo.
Kot rečeno s prijateljicami levinjami se super štekam, medtem ko moškega leva ne prenesem. Imam sina ki je ribi. Čisto na drugem višjem duhovnem nivoju.
Od njega se učim potrpežljivosti, ki je kot levinja nimam, sočutja saj sem egoist
in predvsem sem včeraj ugotovila, da je res ribi in mu morem to dopustiti.

New Report

Close