Najdi forum

Jaz sem oven, doma pa imam bika in dva rakca. Moram reči, da krasno vozimo skupaj:))))).

te nezrele reci jih ne zanimajo… 😉

…ali bi pa morda Primož, ki je začel to debato, razkril svoje znamenje v horoskopu. Direktno je bil že izzvan, pa nič! Morda se pa zato moški nočejo oglašati, ker jim niti Primož, kot pobudnik, ni dal zgleda? Ti pa vlečejo, a ne?

Malo počakajmo, bomo videli!

Večkrat sem že omenil, da sem Dvojček. Po mojih izkušnjah, živo nasprotje samega sebe. Ko sem to dojel, je postalo malo lažje. Prej me je pa kar precej begalo. Kaj šele druge. Dolgo sem imel težave tudi zaradi tega, ker sem enako dobro razumel tudi popolnoma različne ljudi in potem nisem vedel, kateremu bi dal prav. Ko sem naprimer lahko samo nemočno opazoval obupne nesporazume ene Ovnice in enega Raka …

KIT 🙂

primož

KOmentar zakaj največ ženske

iz naše statistike “kar je nadvse zanimivo” je na naših straneh žensk še enkrat toliko kot moških.

To so baje komentirali kot zanimivost celo v reviji Mladina

Mislim, da jaz nič ne prispevam k tem, da nič ne napišejo, mogoče se pa predvsem zadržujejo na forumu o mladih 🙂 bo treba še tam postavit vprašanje

primož

Dvojna škorpijonka! Kaja?? Ti tudi??
LP Mačka

Tudi jaz sem po horoskopu levinja, po ascendentu, ki sem si ga izračunala na lunin.net sem pa tehtnica, a v to se še nisem poglabljala. Imam kar nekaj levjih lastnosti, ki niso vse prijetne. Ena je (malo za hec) na primer ta, da sem rada “pametna”, a saj veste, pravi lev se nikoli ne spusti na to raven, da bi to razglašal na veliko. Raje tiho molči in se sam sebi zdi tako ohhh… Sicer še nimam malih mladičev, ki bi jih varovala, a včasih se mi zdi, da to počnem z vsemi, ki so mi blizu…

Se čutim kar malo prizadeto, saj ste same levinje in levi tukaj, jaz pa sem zimski kozorog. Nič se ne bom opisovala, poznam kar nekaj ljudi rojene v mojem znamenju pa se mi zdijo povsem drugačni od mene. Torej, horoskop ne pove kaj veliko o značaju človeka.

Saj me ni zanimalo znamenje na tvoji zadnjici.

Tinkara, vtipkala sem lunin.net, da bi si izračunala ascendent, pa ne najde strani. Ali mi prosim lahko zaupaš bolj točen naslov? Hvala!

Se mi je že zdelo, ko sem brala tvoje odgovore na forumu mladih in tukaj,še takrat ko si bila dobra mačka. Razlika med nama je ta, (če me občutek ne vara), da sem z leti moje želo že obrabila in ga ne mislim ponovno brusiti, saj sem ugotovila, da tak način tako nima smisla. Tako moja škorpijonska narava ne bije več tako na plan, saj sem se zelo umirila in moram priznati, da mi je dejansko lažje. trma je zelo popustila, ne drezam več v ljudi, tudi odprem se dosti lažje kt sem se včasih. kar se pa čustev tiče, sem pa še zmeraj preveč čustvena in ravno včeraj so mi lile solze ob filmu Good Will Hunting. Taka pač sem.

LP,Kaja

Škorpijonka, po podznaku levinja, po kitajskem pa kača. Skratka sem trmasta, ljubosumna, napadalna, kar si zabijem v glavo mora biti, hvala bogu do zdaj še je šlo. Sem zelo radodarna, rada pomagam, sem dobre volje – več ali manj, tudi druge rada spravljam v dobro voljo – MOJE NAJLJUBŠE DELO.

HAHA

duhovito 🙂

primož

Ma se oproščam, ker sem napisala tako površno. Domača stran je http://www.lunin.net
Za izračun horoskopa pa greš lahko direktno na http://www.lunin.net/astro_izracun.html

P.S. Ali se da narediti, da bi lahko kar od tule – iz foruma, kliknil na tale naslov, ki sem ga napisala? Kaj bi morala narediti? A mogoče to vsi vejo razen mene, ki sem precej aberveznik za tehniko?

Hello, jst sm tud Kozorog…in Lev v ascendentu…

Sem vodnarka s poznakom v škorpijonu in luno v vodnarju… kombinacija, ki se tepe. Ampak je kar v redu tako 🙂 Potem pa imam še venero v ribi in mars v kozorogu… te podatke pa sem dobila v osebnem horoskopu…enkrat, ko sem te zadeve malo bolj spremljala. 🙂

Po moje je horoskop čista neumnost. Ljudi ne determinira neko nebesno znamenje v katerem so rojeni pač pa geni, okolje in način vzgoje. Mislim pa da v največji meri naš značaj opredelijo geni. Poznam dosti ljudi, ki so docela drugačni kot pa bi morali biti po nekem nebesnem znamenju. Tako, da je horoskop isto kot prerokovanje iz “kafetovega zoca”. Sicer pa, vse je odvisno koliko v to verjameš. Še zmeraj pa raje verjamem, da si svojo usodo pišeš sam in da ti ni določena ob rojstvu.

Saj ne razpravljamo o horoskopu, ampak o tem, v katerem znamenju je kdo rojen. Meni je to pripisovanje lastnosti in posebnosti, ki naj bi izvirale iz tega, kdaj je kdo rojen, bolj zabava kot prepričanje. Pogled, ki me opozarja na razlike med ljudmi. Še posebno, če se jih ne zavedajo. Zavedamo, kar ponavadi ni več tako zabavno. Da razlike niso več tako moteče, ampak zanimive in včasih prav smešne, če niso tragične.

Tudi to, da je veliko ljudi, ki so drugačni, kot pa naj bi bili glede na nebesno znamenje, je zanimivo. Kaj zanimivo, pravo olajšanje. Jaz se v astrologijo sicer ne poglabljam. V zadnjem času sem sicer nekaj prebral in poznam nekaj ljudi, ki so to malo bolj proučili. Nazadnje se izkaže, tako kot ponavadi tudi pri drugih stvareh, da ko začneš kaj bolj podrobno proučevati, potem, na žalost ali pa na srečo, tisto ni več tako enostavno. Tako je tudi s tem, ko se poleg glavnega znamenja naenkrat pojavi še kup enih drugih podatkov, pojasnil in razlag.

Jaz usodo z leti malo bolj spoštujem. Ne vem pa, ali je to znak, da mogoče malo prihajam k pameti ali pa samo znak staranja.

Nisi povedala, v katerem znamenju si rojena. Izkušen astrolog bi v zavračanju povezave med človekom in njegovim nebesnim znamenjem verjetno prepoznal kakšno od značilnosti ravno tvojega znamenja. Še posebej, če bi mu plačala … 🙂

Lev, samo, da imam bolj malo njegovih lastnosti, razen grive, pa še ta pripada levom in ne levinjam:)

New Report

Close