Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija Homeopat Pliberšek Tomaž

Homeopat Pliberšek Tomaž

Zanima me, če mogoče kdo pozna delo Slovenca, ki živi v Angliji in izkusnje -Tomaž Pliberšek

Lp

Na forumu starševski čvek najdete nekaj info o njem http://med.over.net/forum5/read.php?151,10928630

Sama sem imela terapijo z njim 6 let nazaj, ko je zivel se v Sloveniji. Ginekologija je odkrila ciste na jajcnikih, in pa po 5 in pol letih jemanja kontracepcijskih tablet sem z njimi zakljucila, s tem pa tudi izgubila mentruacijo za 4, 5 mescev. Odgovor ginekologije je bil takrat, da naj nadaljujem s tabletkami, ker bo potem ponovno reden ciklus in pa da se ciste odstranijo z operacijo, kadar bi zelela zanositi. Sama tega nasveta nisem upostevala, ter sem se obrnila na Tomaza. S granulami, ki jih je pripravil, sem v roku 2 dni dobila mocno menstruacijo. Ciklus je bil vseh 6 let do sedaj reden, kljub temu da je takrat terapija trajala le kratek cas. In skozi pogovor z njim sem prisla tudi do spoznanja, kaj je botrovalo temu, da so se v mojem telesu ustvarile ciste. Moje telo je od takrat v naravnem ravnovesju in sama se od takrat raje obracam na alternativo kot na uradno medicino.

Klara Klara, te smem vprasat, koliko je pa racunal? Vem da je to ze dolgo nazaj ampak ce pribljizno ves?

Klara klara, ali se mogoce spomnis koliko si placala? Imam namen ga poklicat, ker sm izvedela da je trenutno v Sloveniji.

New Report

Close