Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Hitre diete, hujšanje, kaj res deluje

Hitre diete, hujšanje, kaj res deluje

Dejte mi prooosim pomagat, ne me obsojat..Rabim res eno fajn dieto za hitro shujšat v mesecu dni.

A ima kdo preiskušeno dieto?

Hvala

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

jooj, na hitro ne bo šlo, to bo samo jojo efekt.

Treba je spremenit stil lajfa.

Jaz delam tako, da se občasno postim. Ponavadi tkole junija naredim 3dnevni pot, samo vodo, prej si naredim klistir. Potem po 3 dneh dodjam zelenjavne sokove 5 dni, kaseje še sadne in postopoma hrano.

Meni pomaga.

UKC dieta vedno deluje na hitro

SEVEDA DELUJE, ČE NIČ NE JEŠ.tO JE TOtalno nezdravo. Pri UKC dieti poješ mogoče 800 kalorij, še to ne vem če…definitivno premalo

Pravijo, easy come, easy go.

Vse kar se sliši prelepo, da bi bilo res, ponavadi ne deluje na dolgi rok.

Svetujem ti, da se odločiš in korenito spremeniš navade. Kar poješ si zapisuj, lahko v zvezek, lahko aplikacijo, ki ti šteje kalorije in makrote. Tako res vidiš kje si.

Največ dobimo s snekanjem in recimo skritimi maščobami. Mlečne izdelke, če jih ej ješ zamenjaj za tiste z manj maščobami, v vsak obrok dodaj zelenjavo, če ti ne paše pa sadje. Obvezne so beljakovine, ne se jih bat, jej pusto meso, ribe, stročnice, tofu, tudi kakšen beljakovinski šejk ne bo nič narobe.

Ne izključuj nobenih živil, če nima neke resne diagnoze strokovnjaka, da ti škodi oz sam vidiš, da ti ne paše.

Ne pretiravaj z omejitvami, ker to ne pleje na dolgi rok.

Stran od teh diet.

 

hitrhitrabi 

Ti priporocam za ZAPRTJE APPETITA JOGURT cvrsti POMESAN Z MLEKOM Meni je pomagalo ze dvaa dni me DRZI brez da bi se prenajedala

 

 

 

polnozrnato namesto belo in probiotiki v kapsuli, to deluje super za kaj takega. Sladkor pa seveda zmanjšati in preveri kje je vse sladkor, čeprav je vsepovsod.

New Report

Close