Najdi forum

Nekaj dni je minilo brez sporocilc. Morda smo se v prvem navalu brezupnega pocutja malce pomirile. Vsaj zase lahko povem, da se bolje pocutim. Zelo pa bi si zelela, da ohranimo to diskusijo. Tezave pac niso se resene, so se tu in zakaj si ne bi pomagali eden drugemu. Morda pa bi se odlocili, da nadaljujemo dopisovanje zasebno, ceprav seveda to nima istega cara, kot ga ima ta diskusijska skupina. Razmislite, tokrat se bo videl tudi moj elektronski naslov, zato mi posljite pobude kar na osebno posto.

Zanima pa me naslednje. Na enih od spletnih strani, ki nam jih je poslala Petra, sem zasledila podatek, da video- oz. racunalniske igrice in podobne reci (televizor, Gameboy, mobitel) se dodatno izovejo hiperaktivno vedenje. Kako to ostali vidite? Je kdo med vami, ki otroku povsem ne dovoli navedene “stimulanse”. Nas fante ima Gameboy in se bi, ce bi mu dovolila, seveda igral z njim kar ves dan. Ne zdi pa se mi nic narobe, ce se igra, tako za sprostitev. Igra se kaksne pol ure in nato mu ga vzamem. Vcasih ga ne vidi po nekaj dni, vcasih, ce sem huda nanj pa tudi kaksne teden ne. Kaj pravite na to?

Pozdravcek, Sade

av

Lep pozdrav !

New Report

Close