Najdi forum

zivjo!
sem dijakinja 2 letnika. Mam en kup problemov. Kukr sem gledalapo netu imam depresijo.
malo spim, tezko se zberem, v soli mi gre na slabse, nocem bit v družbi… Nimam velik prjatlov. Vsi prjatli ki sm ih mela so me izdal. Ne zaupam ljudjem. Večkrat sm pomisenla na samomor in to ze skori storila. Hotla sm poiskat pomoč, pa nism nikol pol ukrepala. imam občutek praznine, da me ne marajo, nikakor se ne vklučem med sošolce, zmeraj izstopam.
Vse skupi se vleče ze ene 5 let cene več. Hočem vn iz tega. Bit spet ”happy”, se smejat brez da bi mogla se pretvarjat.

Ka ne nardim…???…..:'(

UršQ pozdravljena,

praviš: “ne morem več, hočem spremembo.” To je dobro, se pravi, da je čas za dejanske spremembe v tvojem življenju.
Bojim pa se, da sama ne boš zmogla. Poskusi poiskati v tvojem življenjskem prostoru ljudi, ki jim bi lahko zaupala svoje težave. Bodisi prijateljico, koga od svojcev, starše, tudi tvojo zdravnico-ka. Vsekakor pa ti svetujem še, da se obrneš tudi na strokovnjaka. Vkolikor se ne želiš izpostavljati, mi lahko pišeš na zgornji naslov.

Ne obupaj in vzemi življenje v svoje roke.

lp Maja

New Report

Close