Najdi forum

Ej punce a vas vzburja če vam tip draži bradavičke z roko ali jezikom. Kaj pa draženje ščegetavčka je boljše s prsti ali jezikom?

definitivno z jezikom, se posebi scegetavcek, ker je bolj nezno in bolj pase

LP, tiny

Tudi meni paše bolj jeziček – ampak ne vedno…Včasih, no skoraj pogosto se mi zalušta hiter nor seks brez posebnih prediger….Ta me najbolj zadovolji….

S prsti mi je bolš. Upam, da nisem zato čudna. Mogoče je tko zato, ker dost tipov ni dost izvirnih z jezikom.

ja meni pa ne paše…pa brez zamere, ampak če me fant direktno z jezičkom po bradavički, imam tak občutek, kot bi me nekdo vlekel za živec, in me ta občutek dobesedno dela živčno, in mi enostavno ni všeč…

vsakemu svoje-

lep pozdrav

Če vzburja? Še prašaš
Igrati, ljubiti se z ljubljeno osebo je nekaj najlepšega

smo razlicne, kaj? ni receptov za: s cim se drazi kaj? po moje rabis samo veliko obcutka … poslusaj, opazuj punco, medtem ko ji cutno, neverjetno cutno, z ustnicami in jezikom obdelujes scegetavcek: uzitek se opazi, kajne?

in pogosto je kako pomembnejsi od kaj.

pa se nekaj je … pozelenje izvira v glavi, v mozganskih centrih.

različne, različne…

jezik imam rada, tako ali drugače.
glede bradavičk pa: ne uživam kaj preveč pri tem, postajam nervozna, rada pa imam dotike prsi in gnetenje, stiskanje…

ščegetavček: I LIKE IT! z jezikom namreč, uh, tudi prsti znajo biti odlični 🙂

nasvet: ne zanašaj se toliko na teorijo: poskušaj, opazuj jo, uporabljaj domišlijo, predvsem se pa ne boj, naj te ne bo ničesar strah…in bodi nežen, čez čas pa bolj grob.

🙂 didi

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close