Najdi forum

Povedala ti bom se primer moje tasce. Stara je bila 20 let in se zagledala v 25 let starejsega moskega, porocenega in oceta 4 otrok. Ljubezen je bila tako mocna, da je pustil zeno in otroke. V zvezi se je rodil sin in skupaj so ziveli se 27 let dokler ni postala vdova.

Jaz sem pri dvajsetih začela hoditi z 31 letnih fantom. Danes mineva tri leta in štiri mesece najine zveza in se imava še vedno zelo rada in se lepo razumeva, najpomembnejše pa je, da imava 2,5 let staro hčerkico, ki naju oba zelo osrečuje. Pravim da leta niso nikakršen problem, če se imata dva rada.

lep pozdrav.

tudi midva s fantom sva narazen 16 let(jaz 21 on 37) in ne bi ga zamenjala za nikogar na svetu.imava hčerkico staro 4 mesece in se imava neverjetno rada.
skupaj sva skoraj 4 leta in verjetno bova do konca življenja.

tud moji starši so komentirali glede tega odnosa ko sva se spoznala,in prišlo je tako daleč da sem zapustila očeta in mamo in odšla z njim.in ni mi žal,če bi lahko bi še enkrat.

zato ti povem pusti jo,če je srečna naj bo z njim,če se bo pa opekla pa ne bo mogla tebe krivit da se je.

lep pozdrav mojca

New Report

Close