Najdi forum

Draga Nuša!
Pravica do izražanja in svoboden dostop do teh strani nam omogočata, da vsak izmed nas pač pove kar misli. Včasih je to pametno, včasih ni, včasih je tudi malce “utrgano”, kot življenje nasploh, se ti ne zdi?
Zgodi se da, debata zaide stran od najprej postavljenega vprašanja in lahko se tudi spremeni v dialog med dvema sodelujočima.
V vsakem primeru pa naj nebi tu iskali le suhoparnih in dolgočasnih odgovorov in vprašanj, marveč tudi kdaj kaj hecnega, zabavnega ali celo, ježeštana, utrganega.

Saj naziv foruma v ničemer ne prepoveduje ničesar. Srednja leta pač.
Kako boš pa sama umestila ta leta v svoje življenje, pa je tvoj problem.
Ko sem jih imel 13, sem si predstavljal te od 30 let, kot še zadnjo postajo pred pokopališčem. Sedaj jih imam 33, pa se zdim še vedno sam sebi mlad, da ne rečem otročji. Pa še prav fino se počutim v svoji koži in življenju.

Moja soseda je vedno “bentila” (da ne rečem kaj gršega), ko je bil na prven radijskem programu na vrsti Sašo Hribar, z radijem GA GA. Da bi obrnila na drugi program, ji ni kliknilo. Isto svetujem tebi. Če ti ni všeč, pač ne kukaj sem.

Sicer pa lahko odpreš nov forum z naslovom:
UBRANA MISEL-RESEN OBRAZ, ŽIVLJENJE NI HEC, HEC NISEM JAZ.
“Vstop prepovedan tistim pod 20, šaljivcem in utrgancem!”

Sašo
Popolnoma se strinjam z tabo še tako naprej marelica pa ti pošilja eden zelo vroči morski pozdravček pa piši kaj.
Bay Malo hecno kaj ne kaj je res je res!

Saso, majceno si usekal mimo, če prav zastopim Nušo!

Maybe, baby, maybe, a če sem “usekal”, nisem prav razumel. In če nisem prav razumel, se opravičujem. Pa naj bo za koga drugega. Fajn bodi, Urša. Sašo.

Dragi Sašo!

Očitno nisi razumel, kaj sem hotela povedati.
Popolnoma se strinjam s tabo glede demokratične volje vsakega (posameznikasvobodna pravica do izražanja in mišljenja in še marsikaj), kar tudi striktno zagovarjam.

Glede na to, da pa je to forum, kateremu že naslov daje slutiti, da je dokaj resen in na katerega naj bi se obračali ljudje z vsakovrstnimi težavami oz. s svojimi izkušnjami poskušajo pomagati drug drugemu, se mi zdi zelo neumestno vse to razglabljanje o slovenskih jezikovnih področjih in ostalih podobnih zadevah.

Verjetno se strinjaš s tem, da na ta forum ne kukajo ljudje z željo, da bi jim kdorkoli pisal pesmice in ostale bla,bla,bla (za te zadeve obstajajo drugi naslovi na internetu oz. lahko se poslužijo tudi drugih variant – elektronska pošta).

Kar pa se tiče mene osebno: sem 3 leta mlajša od tebe, nikakor kakšna “zafrustrirana” oz depresivna oseba . Imam smisel za humor, vendar pa sem mnenja, da ima vsaka stvar določen namen, kar pomeni tudi to, da mora biti vse ob svojem času – tako resne zadeve kot tudi hec ( kot sem že omenila, če je pač naslov srednja leta,pomeni, da naj bi se na tem forumu razpravljalo o tem, v kolikor pa si želiš smeha, heca ali pa česa ostalega, bo pač treba odpreti forum z drugim naslovom – kot si že dal predlog / samo prepovedano bi nadomestili z dovoljeno/).

Ja Nuška, saj si prou fajn, samo, hotel sem reči, da nas povsod lahko malce zanese iz tira, pa potem nastajajo razni “proizvodi”, pa ne smeš zamerit, če je kdaj tako, kot tudi upam, da ne zameriš, da sem ti odgovoril, kot sem.
Sicer pa, forum za smeh? Zakaj pa ne! Se vidiva tam. Lepo se imej. Sašo.

Obstaja pa tudi pljuvalni forum! Vprašajte napr. Mirana Ališiča,
koliko se pljuva po njem! Ko človek to bere, kar ne more verjeti, kaj vse se spomnijo nekateri in kako “bogat” besedni zaklad tam živi! No, ja, saj so določene stvari kar tudi resnične, samo način, način …. No,ja! Kakor za koga.

Bravo Urša!

Končno nekdo, ki ima razčiščene pojme.

lp

Pluvalne forume sovražim, in se jim izogibam, srčno pa upam, da nisem bil “pluvalni” v svojem odgovoru, sicer se opravičujem. Sašo.

… vendar o tem ni trdnega dokaza……

Sašo, ti kr taku naprej..pa še kšnu zapojej….

No, vsaj naslov teme, ki sem jo nacela jest ..dajeti slutiti, da je tu nekaj, kar nima kaj dosti veze z težko debato…
Sploh pa je bla zadeva velka provokacija..in kdor me pozna, ve da je tkoooooo.

No, Sašo..zdej pa se opraviči še za pesmco..ki, ki je prav nič..no kulturno plemenita… 🙂

Si bral knjigo Štoparski vodnik po galaksiji?
Pa ti napišem en košček:
…lahko si jo ovije okrog glave (brisačo, namreč), da se zaščiti pred škodljivimi izparinami ali da se obrani pogleda hroščatega krvoloka – neznansko neumna žival; če ga ne morete videti, sklepa, da tudi on ne vidi vas… zabit kot štor, ampak zelo krvoločen…

ups……..s, ne z….s/s/s težko debato, ti, ti ti….

Sasa !
Najprej opravičilo za “prolungiran” odgovor, namreč, dostop do “drugega sveta” imam komaj vsak drugi dan, (kot sem v službi) zato odgovori včasih zamujajo, potem se pa človek boji, če bo čakajoča oseba sploh še listala toliko nazaj.

Opravičilo za pesmico?
Mea culpa, mea culpa , mea maxima culpa.
Sicer pa se ta pesmica prekrasno poje, in tisti ki jo pozna (mislim, original-mojcej)
ne bo mogel drugače, kot da si jo prikliče v spomin. (Na kakšni plošči Slovenskega okteta se jo da slišat). Če pa se le malček poigramo z besedami???
Si predstavljaš da se tip zmoti?
Metuljček, frak, lakirani čevlji, Cankarjev dom, TV-v živo, pred tabo predsednik republike in častni gosti, tipa pa v zanosu “zanese”, in poje: “Žgečkalo, srbelooooo,….” ups, ….

Imam pa eno “brćinsko”, ki je za “crknt” direktna, smešna, a se bojim, da ta pa res ni za tu gor. Avtor je en tip, ki je tudi avtor priljubljene odrske komedije : “Brćinska tragedija”. Če jo kje zaslediš, ti jo priporočam za ogled. Eno uro držanja za trebuh.
Hvala za košček hroščatega krvoloka.
Ob priliki se priporočam še za malo, da si naredim “sliko” malo jasnejšo.

Se segurnu še šlišmo, je prou ? Sašo.

Pojem, pojem,
Taprvu župo, poli krmpir, na kwnci še mesu.
Pesmco, sm pa usenglih ubjavu, pugljdi pud 26.7., tematika punce, naslou Na dvorišći, na Mladi o spolnosti……..čau.

Sašo, Sašo… ma kaku morš b’t tak..vejš d’ s’m se prou nasmjala… navsezgudi…

Hmjt jno b’č…….

New Report

Close