Najdi forum

Zdaj je pa meni tega dovolj. Pa kaj vam je ljudje??

Povzetek dogajanja:

” Kdo je tu glavni? Kraljice in kralji foruma…. oh, kok so pametni..ti ki vse veš… boš že vidla….Kdo pove več, kdo manj.. Kdo ima otroke in jih zapostavlja zaradi foruma. Kdo se samozadovoljuje enkrat na leto ali enkrat na teden….mah, moral bi se vsaj dvakrat… Utihnite vsi… pljunek na forumu… itd itd”

Pravilno si se odločila, da tako napišeš BRAVO

Verjetno gre za kakšen urok… :):(

Ž
Ja, ta se je pa razkurila zares. Sasa, kaj te je tako znerviralo?
P

Saša, kje si pa vse to našla? Mimogrede – tudi tvoj odgovor (če si bila to ti – sicer se opravičujem) Neji, ki je povedala svoje mnenje o tem, da bi raje rešila moža kot otroka pred smrtjo – ni bil najbolj vljuden in prijazen.
Če pa kdo sprašuje kakšne bolj delikatne, intimne stvari – zakaj pa ne? Saj te nihče ne sili odgovoriti in to sploh prebirati. Nekateri s(m)o pač bolj radovedni….ali pa – tudi drugače radovedni.

Ne, ne jest sem Sasa, brez strešice nad glavo…

No, saj se nisem razkurila, mal sem praha dvignila, da vidim kaku se bo razvilo.

Menda ja ne 🙂

A res nimaš boljšega dela?

Sasa, jaz sem pa Sašo, s š.
Me pa zanima ali je bil ta kaku pomota in bi moralo pisati kako, ali si ga “izustila” ker si doma v trikotniku med Cerknico, Postojno in Ilirsko Bistrico?

Druga varianta….kakuuuuuuu…takuuuu?

Nu prou pa taku. Sam da bo šlu.
Ma, že dougu cajta vesiš tlje hoar?

Predolugu Sašo, predoulgu… ma zmjeri mejn.

Imš prou, zatu ku so drahi impulzi, pa šje cajt ti grje u neč.
Ma, uglasi sje še kej, da se kej pumenmo, samu jst delm kumi usak druhi dan, zatu mi nje zamjrt, če ti na udguvurim prjc.

Oprosti, Sašo, ampak za tale tekst bi potrebovali prevod. Razen , če nisi napisal česa delikatnega.Lep pozdrav.

Nič delikatnega.
Za prevod vzami Verbinčev NotranjskoPrimorskoBrkinsko – Slovenski slovar.
Pa veliko sreče, cajta in potrpljenja. Čau, Sašo.

Pej si lhku mislš, da ns ne zastuopju? Ma kaku, sej žvimo u ani jnu t’ isti državci……
Jm’ se l’pu.

No pa bi se ge eno dala, ka se tuj vi nete razmeli..Lipou je tak zetate nekoga, ha..

torej potrudimo se in pisimo, tako, da nas bodo vsi razumeli, Saso, Sasa a ne ?

Mojca

Ne bo te bolelo,
ne bo krvavelo,
ti dobro bo de’lo,
žgečkalo, srbelo!

Jaz bom pa, luuuuu-buuuu teeeeeee!
Mojcej!

Le uzem’ m-ne.

Saso, Saso…

Lp Mojca

Hojla!

Pa sej vm se je čist utrgal. Očitn se srednja leta začnejo že tm okrog 20-ega.

Očitn bo treba odpret nov forum za takšne bedarije, kakršne se trenutno pišejo na tem naslovu.

New Report

Close