Najdi forum

Danes sem ravno odprla temo na Starševskem čveku o posesivnosti kurbirjev.

Tu bije v oči poleg Monikinih ugotovitev in ugotovitev ostalih, da je njegovo varanje precej hujše od tvojega, še dejstvo, da je tip najbrž precej starejši od tebe. Da si mu bila hčerka…avtomatska podrejenost. Fuj, seks s hčerko. Zato se izogibam zelo starejših, ljubosumje in nadrejenost. Morala sem se pa seveda naučiti iz lastnih napak, ne iz tujih.:-((( Aja, moj je bil samski.:-)

Res je FUJ… Moja tema je taka kot polovica ostalih na temu forumu / na podlagi varanja.

Prav si ugotovila. Starejsi je od mene 10. let, no hcerka mu le ne morem biti. Starostna razlika me ne moti.

In sem zelo razumevajoca in potrpezljiva. Beri NORA. Ampak se vedno zaljubljena v tega moskega in ga ne zelim vreci cez prag. Mocno pa si zelim najti resitev za koncen MIR v zakonu in pogled v prihodnost in ne stalno pogrevanje.

Saj poznam pregovore, da se za vse placa… itd. Ampak se mi zdi da sem vse dolgove poplacala in da bi bil zdaj cas za normalno druzinsko zivljenje. Jaz mu zaupam in on meni zaupa, problem ja samo ta moj skok…

Dopovej si že, da ni problem tvoj skok, ampak ON.

Če mu v 10 letih ne moreš dokazati ljubezni, potem je nekaj narobe.

Boji se, da bo na koncu ostal sam…žal.

Ker se globoko v sebi zaveda, da je povsem nevreden ljubezni. In tudi res je.

tvoj skok,kaj pa on mr.brezmadežni..poglej tudi ti moraš še veliko delat na sebi..ženske,ženske..:)

po moje bivša žena,vsak dan šampanjc pije,od veselja,da se ga je rešila :):)

Po moje tudi.

Grešnica, kar si iskala, si dobila in to IMaš, se pa strinjam, da bivša od veselja pije šampanjec !

Oprosti, ampak zame to ni ljubezen, kaj šele velika ljubezen. Oba imata samospoštovanje na nuli, ti ker si se toliko let poniževala, se zavestno dajala na drugo mesto in lahko živela z mislijo, da tvoj tip vsak večer spi z drugo. On, ker je bolestno ljubosumen, ker ne zna živeti sam in ni sposoben zdrave zveze. Ti temu rečeš velika ljubezen, jaz pa bolana soodvisnost. Žal.

ja Tijana, ti iz dopusta, pa takoj tako strogo, togo, nerazumevajoče.

Ti nisi pri zdravi pameti. Oprosti, res ne.

Je res največ, kar si želiš v življenju, zveza z do konca egoistično varalico, ki ima dvojna merila?

Imaš dve možnosti. Za njegovim hrbtom se daj dol s kakšnimi tremi, mu to povej in ga zapusti. Tako bo svoj greh plačal on.

Lahko pa čakaš na trenutek, ko bo on po stari navadi ruknil dol neko tretjo, tebi pa dihal za ovratnik vsakič, ko se boš kakšnemu moškemu samo poslovno prijazno nasmehnila. Tako bosta njegov greh plačevala oba.

Vsaj sedaj po osmih letih bi lahko začela malo razmišljat z glavo namesto s kompleksi.

Oprosti, ampak on je testosteronska ameba, nič drugega.

Ti to res sprašuješ a se mal hecaš?

ko si mu bila pol leta ljubica bi mogla sexat drugim pa bi danes bilaže ločenka ….:)

Poljub je kralj dotikov

Kako neumne ste nekatere ženske, da si to pustite delati.

New Report

Close