Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Gregorjevo – dan ko se ptićki ženijo

Gregorjevo – dan ko se ptićki ženijo

Zdravo vsem skupaj..

Ko je bilo Valentinovo, ste na veliko spraševali kaj je (bo) kdo kaj dobil,
bo v postelji kaj novega (hehe), itd.

Mene pa zanima (ker je bilo kar nekaj odgovorov, da je to praznik kiča in
trgovcev), kako vi gledate na Gregorjevo – to naj bi bil pa naš odgovor na Valentinovo..

Ali mladina sploh ve kaj o tem, ali (skoraj) nič..
In če, ali fantje kaj peljete svoje boljše polovice kam ven ??

Sončen pozdrav vsem skupaj, pa nehajte se kregati….

ps. fantje ali ste kaj dobili za dan mučencev od deklic ??
(hehe najbrž nič, ali pa le ??)

Ne, za dan mučenikov nism dobu nč, tut ne vem če poznam koga, ki je kaj dobil, ali vsaj katere (razen moje mame), ki bi se spomnila (ali vedela), da je bil dan mučenikov. Tko da… če nam že punce očitajo, da smo do takih “praznikov” nepozorni in se ne spomnmo kupiti kako malenkost, potem kaj naj porečemo mi, ker ženske sploh ne vejo, da obstaja še dan mučenikov 🙂 Mah men osebno je itak vseen za te skomercializirane praznke, če sem pošten se tut sam nism spomnu, da je 2 dni za 8.marcom še dan za trpeče mpške 😉

aja, gregorjevo…na pizzo sva šla, pa je blo 🙂

Princ

Tudi sam sem prepričan, da so prazniki kot je Valentinovo, 8. marec, materinski dan in še drugi (kot na primer Miklavž, Božiček …) popolnoma zgubili svoj pravi smisel. Danes so ti dnevi že tako skomercializirani, da na te praznike gledamo le še skozi denar oziroma kaj bo kdo komu kupil, oziroma, kaj bo kdo dobil. Povedati moram, da pri teh nakupih ne sodelujem.
Zanimivi so bili letos mučeniki, ko so nam (moškemu delu kolektiva) ženske servirale suhe češplje, napihnjen kondom in par bombončkov (ponazarjali naj bi viagro). Čeprav se niso “spufale”, je bilo vzdušje zelo prijetno.
Zato bi povedal le svoje mnenje glede vseh teh skomercializiranih praznikov. Pomembna je pozornost in ne denar, ki ga zapravimo za darilo.
Sem edini?

Ne. Imaš moj glas. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close