Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje GOVOR ZA ABRAHAM IN OSTALE POSEBNE PRILOŽNOSTI

GOVOR ZA ABRAHAM IN OSTALE POSEBNE PRILOŽNOSTI

Več informacij o temi: Govor za Abraham in ostala besedila za posebne priložnosti, dobite na spodnji povezavi:

http://govorko-akcijske-cene-pisanja.blogspot.com/2010/03/aktualna-ponudba-ekipe-govorko.html

Bliža se nam praznovanje abrahama, pa sem razmišljala, da bi kot darilo podarila nagovor, mislim da bi dobro izpadlo.

Dobila sem nagovor za abrahama, ki sem ga naročila pri EKIPI GOVORKO in meni se zdi zares prelep, bomo videli kako bo izpadlo vse skupaj 🙂

Praznovanje za abraham je za nami, bilo je nepozabno, govor pa je izpadel odlično.

Tega Mateja k ma to se mi zdi pa da poznam, mislim da je prej inštruiral. Dobra ideja tole! Upam, da se prime, mu želim vso srečo

Za take priložnosti bi se pa ja lahko….

ja, tudi moja sestra je sedaj praznovala obletnico, pa so nam v EKIPI GOVORKO sestavili nekaj prekrasnih verzov in prelep uvodni nagovor za mojo sestro.

Tudi sama rada preizkusim stvari in v EKIPI GOVORKO so se ponovno izkazali z odliko, sem zelo vesela, da je zopet vse izpadlo popolno.

Tudi sama sem bila zadovoljna z govori ekipe govorko. So zelo prijazni, natančni in prilagodljivi.Vse pohvale tudi od mene.

Tudi jaz vam sestavim dober govor … Za različne priložnosti. Pišem tudi različna besedila (promocijska, novinarska, otroške igre …).

Preizkusi!

Piši na naslov: [email protected]

Oj!
Iščem žensko družbo za obisk blues koncertov v Postojni.
Sem starejša Celjanka in pričakujem Vaše sporočilo na tel.: 041/446-411.

lp
ma la

Vse na enem mestu:
www.abraham-50.com

www.abraham-50.com

zivijo! Rabim pomoč!
rabila bi govor za abrahama za nasega ocita..
bi lahko kdo kaj poslau za kak primer?
najlepša hvala že vnaprej..
lep pozdrav..

New Report

Close