Najdi forum

Eeee svaka ti cast, dobro si to zvozla, samo ostani na tem, da ti ne bo kajvemzakaj zal in bos bisera hotela vzet nazaj.
Ja in kaj zdaj tu “pametni” razclenjujete kaj in zakaj je kaj pocela – naredila je vec napak, si jih priznava al zivot je takav in to nimas kaj, ker VSI MI DELAMO NAPAKE (ane??? aja, ne ne, tu nihce ne naredi nobene velike napake v lajfu), je pa fajn ko nam posveti lucka in nam je dovolj enega, ter hocemo dalje!

Steraj ga in zahtevaj svoje. Meni se zdi da je lenuh, skrtun in se materialist ki se ti je prisesal in se sopiri na tvoj racun, s tvojim perjem. Nesposobez ja, kot si rekla. Lahko je srecen, da je imel taksno zensko. Ampak to taksni primerki itak niso. Se jih je pa zato toliko tezje znebit. Pijavke. Izkoriscajo druge, za svojo rit. VSE bo storil, da ohrani svoj stolcek, da se se dalje slepa, verjemi. In ja, res si morda tudi v nevarnosti – ko izgubi toplo bajto in tistega ki mu krije ledja, zivi na njegov racun (seksa pa itak drugje, valda), mu ne ostane nic vec. Ce te je ze davil… prikrit agresivnez. Cuvaj se ja! Zelo!
V Franciji je ravno en oce (verjetno) ubil zeno in svoje stiri otroke, pa se dva cucka. In druzina je v okolici veljala za umirjeno, urejeno… Tako da, cuvaj se!

Ajjjaaaa, nehaj jo strašiti, takšne pripombe o umorih je v takilih primerih BOLJE obdržati zase, saj gospa ziher ve in sama najbolj zna.

Ce te je ze davil… prikrit agresivnez. Cuvaj se ja! Zelo!
V Franciji je ravno en oce (verjetno) ubil zeno in svoje stiri otroke, pa se dva cucka. In druzina je v okolici veljala za umirjeno, urejeno… Tako da, cuvaj se!

Ko preberem kaj takega…si mislim… kaj za vraga so bili zdaj še psi krivi?!

Ajjjaaaa, nehaj jo strašiti, takšne pripombe o umorih je v takilih primerih BOLJE obdržati zase, saj gospa ziher ve in sama najbolj zna.

Sploh ne. Mora vedeti za extreme bolestnih obsedencev. Še manj pa ve in sama zna. Če bi bilo temu tako, je nebi bilo tu gor. Poleg tebe odvržena bomba eksplodira, tudi če si ti tiščiš ušesa dol.

V osnovi?!… Je primer opisan z strani avtorice… Bolan. Punca si priznava odgovornost, ki jo je imela cel čas, ko je to prenašala in temu izpostavljala otroke. Zato je ne sodimo, saj je zdaj naredila korenite spremembe in zavarovala otroke. Samo ljubi bog… Ta kreatura ni vredna zraka ki ga diha. Boljše da nisem jaz tvoj foter avtorica. Jaz sem zelo toleranten, ljubeč in predan družinsko orientiran človek. Rad mam otroke in najmočnejša pijača ki jo pijem je… cedevita. Ampak TO?!?! Da mi nekdo tako zlorablja familijo?!?! Slekel bi ga do nagega, vpel na foršprung na bajti, pa ga javno prebičal !!! Kot v rimski legiji prekleto!

Vse najboljše pri predelavi težav.

AVE !

New Report

Close