Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami gluha psička išče dom

gluha psička išče dom

Do mene je prišla velika prošnja za pisičko.

Prosim, pomagajmo ji najti dom, vsaj zanjo, ker je “naša” – gluha punca.

Posredujte dalje.

Kontaktirajte lahko mene ali pokličete v zavetišče Gmajnice, mislim pa, da bi tudi mi želeli spremljati njeno življenjsko pot naprej, ko bo že odrasla damica in gospa. Psička si zasluži dom, kjer ne bo nikoli osamljena, da se ji ne bo dogajalo kot se dogaja večini gluhih.

Hvala vsem že vnaprej!

GLUHICA!!!
Prijazna, živahna psička, stara cca 4 mesece, domnevno gluha, kar
kaže tudi z vedenjem v okolici – odziva se na vidne in ne na slušne dražljaje.
Zelo lepe sivo/črno/bele barve. Zaupljiva do ljudi, menda se dobro
razume tudi z drugimi psi.
Nahaja se v zavetišču Gmajnice, bila že enkrat posvojena, po
ugotovitvi, da je gluha, so jo posvojitelji vrnili.

Če bo posvojena v Ljubljani ali okolici, nudi Kinološko društvo KRIM
brezplačno šolanje – prilagojeno gluhemu psu.

V četrtek bo objavljena v Novicah.

P.s. spoznala sem jo osebno in je prvi vtis zelo prijeten – razen
tega, da je gluha, je povsem običajen, živahen in poskočen mladič.

Katarina

Psička je v novem domu, in žal mi je, da se nihče od vas ni niti z besedico oglasil.
Žal pa se je v zavetišče vrnil tudi njen bratec, ko so posvojitelji ugotovili, da je gluh.
Iščemo torej dom za bratca.

Petra!!

Kje naj imam psa v Murski Soboti??Drugače je pa tista psička lepa ali…….kam z njimi?

Robert, hvala za pozornost. Dovolj je, če posreduješ sporočilo dalje. To je velika pomoč. In upam, da bo tudi bratec imel tako veliko srečo kot sestrica.

Petra, Ti in Tvoji psički,mucke, ježki … Vem, da v Tebi bije dobro srce do teh nesrečnih bitij brez gnezda, ampak …
Če se Ti kdo ne javi, ne smeš misliti slabo, kajti ljudje, ki živimo v teh golobnjakih, si ne moremo privoščiti še te uboge živalce. Sami bi še bolj trpeli. Potrebujejo svojo hiško, veliko trate in seveda še več ljubezni gospodarja.
Upam, bo bratec kmalu dobil družino …

Pozdrav!
Gaja (gluha psička) nima svoje hiške, niti velike trate. S fantom živiva v garsonjeri, ki je zagotovo večja od pesjaka ali pa dosega verige:) Prosto pa psi itak ne smejo tekati. Potrebujejo le nas in naš čas.
Midva precej težko preklapljava – še vedno se z Gajo več pogovarjava kot “govoriva v znakih”. Sama sem prepričana, da bi se psiček krasno ujel s človekom, ki bi bil vešč znakovnega jezika, in bi ga kaj hitro začel razumevatu. Psi se itak zelo močno orientirajo po naši mimiki in kretnjah.
Lp.

New Report

Close