Najdi forum

GLINA ZDRAVI SKORAJ VSE

Pozdrav,
večkrat grem pogledat za nasvet na razne forume, ampak mi je potem vedno žal. Ne razumem ljudi, ki se vmešujejo v temo, ki jih sploh ne zanima, samo da lahko ljudem nagajajo. Če ne verjameš v glino, pač ne. Forumi po mojem niso namenjeni vojni med tistimi, ki so za in onimi, ki niso. Še dobro, da ni to v živo, bi se verjetno pobili med sabo. In ravno tega ne razumem. Nekdo nekaj vpraša, ker potrebuje nasvet, drugi mu odgovori, potem se pa vmešajo neke mone, sploh ne vem zakaj, in začnejo svoje frustracije izlivati po dobronamernih. Zakaj se sploh vmešavajo? Ne razumem. Enkrat je na forumu o kuhi neka gospa vprašala, kaj naj naredi za božično večerjo. Pa to ne moreš verjet, kaj se je vse iz tega razvilo. Takrat sem si obljubila, da NIKOLI, AMPAK RES NIKOLI, več ne grem na forum, ker me to preveč znervira. Ni čudno, da smo tam, kjer smo, če imamo takšne državljane. Če bi se vsak bolj brigal zase in reševal svoje težave,…ne pa da polivajo gnojnico po vsem, kar razumejo in tudi tistem, kar ne. Žalostno.
no, pa nasvidenje za vedno.
lp

Ja, se strinjam, da smo tam, kjer smo tudi zato. Tudi s tem se strinjam, da niso forumi za tiste s švoh živčki in s tudi tem, da tem pomaga na koncu koncev tudi ali predvsem glina.

lp

Joj saj ni čudno da gre ta svet v maloro. G. ferjuca zelo dobro poznam že 45 let in je edini v Sloveniji ki ve zelo veliko o glini. Sedaj že vsak na vogalu prodaja koplje glino in ne vem kaj še. Mislim, da je to zelo niskotno, da se ga primerja z farmacevtskim lobiji? WTF

Stric, zakaj se vi tako razburjate zaradi povsem navadne gline? 🙂

Mogoče imate prav, verjetno brez veze 🙂

🙂

Zraven britofa.

Pod temle hribčkom.

http://www.slovenia.info/si/cerkev/Komenda,-Cerkev-Sv-Petra.htm?cerkev=749&lng=1

http://www.ipep.gov.si/si/vprasanja_in_odgovori/vp/inspekcija_za_energetiko_in_rudarstvo/rudarska_inspekcija/

Pod temle hribčkom.

http://www.slovenia.info/si/cerkev/Komenda,-Cerkev-Sv-Petra.htm?cerkev=749&lng=1%5B/quote%5D

J. Plečnik je postavil znamenje, pokrito s starim zvonom, z napisom Molimo za zdravo pamet.

Tudi jaz semže uporabila glino, sicer nakopano iz pod Pohorja in sem si z njo pozdravila glivice na nohtih. Hvala tistemu, ki je to informacijo dal na internet.

Joj, kaksne negativne stvari nekateri pisete, zato pa je Slovenija tam kot je.
Hvala bogu, da je nekaterim glina pomagala.
Nekaterim pa tudi psihiatrija ne bo pomagala,… Aja saj res tam imajo znanstvene raziskave…..lahko jim zaupate.
Pohvala tistim ki napisete kaj pozitivnega

Glina in Ilovica je razlika. Malo poguglaj kaksen clanek iz gradbene fakultete.
Moras vedeti kaj pises.

Zdravo!
Js sm pa slisala od sosede, da so vcasih oporabljali glino tudi za neplodnost. In sicer kot obkladek z jabolcnim kisom. A mi kdo zna pomagat in mi pove v kaksnem razmerju se to dela in kako.
Hvala. 💜

Pol leta sta me zaradi vnetja bolela rama in komolec. Ker po fizioterapiji in predhodni uporabi raznih žaub in praškov, ki sem jih uživala ni bilo bistveno bolje, sem informacije iskala tudi tu.  Po enem mesecu javljam, da se je stanje po uporabi gline 21 dni z jabolčnim kisom in zeljnimi listi izboljšalo za 90 %. Bolečin skoraj ni, le kdaj, če kaj pretiravam, gibljivost pa je tudi izboljšana. Sem pa dajala samo tople obloge, pila je nisem.

Ignoranca ljudi ne pozna meja!!!

 

Kdor nima pojma o dejstvih glede neke stvari, naj raje pametno molči!

 

Cel kup ljudi si je in smo si pozdravili težke poškodbe in bolezni s to čudovito nezamenljivo naravno zdravilno glino!

 

Ko so našemu družinskemu prijatelju kirurgi zavrnili operacijo za otroško clavo velikega tumorja, si je to zadevo sam pozdravil v 6ih mesecih z obkladki z glino in tako je ostala samo še za glah velika bulica, katero so potem blagovolili izrezati! Od takrat naprej že 40 let sam v naravi koplje glino in jo tudi prodaja po simbolični ceni 3€/5kg za obkladke!

Tako da ne bit preveč pametni!

Neglede na to al kupiš glino v prahu ali že omočeno v kepah/roli, jo je potrebno postaviti v večjo stekleno ali glineno skledo in s hladno vodo preliti toliko, da voda sega 1 cm čez vrh te gline in dodati domači jabolčni kis po želji -zmes pustite brez mešanja stati čez noč, da se voda vpije in glina homogeno razmešča, zjutraj pa jo lahko že uporabite za obkladke kjerkoli po telesu > začnete z debelino 1 cm gline na bombažni krpi in menjate obkladke po 2h urah ali pa jih namestite čez celo noč! Debelino obkladka potem postopoma povečujete tja do 3 – 4 cm. Vsak obkladek odvržete, ni za večkratno uporabo!!! V primeru težav z rodili obkladke postavljate na spodnji del trebuha oz. čez cel trebuh, pa to najbolje da okoli fiksirate z ledvičnim pasom.

POZOR!!!

GLINA NIKOLI NE SME PRITI V STIK S KOVINO!!! UPORABLJAJTE LESENO KUHALNICO, NIKOLI JE NE MEŠAJTE, DA NE PRIDE ZRAK MED ZMES GLINE! OBKLADKI SAMO ZA 1X UPORABO! 1  TERAPIJA TRAJA NEPREKINJENO 6 MESECEV! GLINO LAHKO TUDI PIJETE ŠE POLEG OBKLADKOV, POSEBEJ PRIPRAVLJENA PITNA GLINA V DROGERIJAH.

Odlično napisano!!!

Odlično povedano!

Odlično pričevanje o čudovitih učinkih gline! Tud sama sem v njej v raznih težkih situacijah poškodb in bolezni našla edino rešitev, tudi za težko mehurjasto opeklino na gležnju, ko smo potovali po Španiji z motorjem in sem se ob sestopu z njega nehote naslonila na razbeljeni auspuh motorja – noben urgentni doktor ali farmacevt v Barceloni mi ni znal drugo ko kremice za blažitev bolečine > samo poiskala sem tam v lekarni glino, široke elasitčne povoje, fiziološko raztopino in jod po neverjetno nizki ceni 12€ total in z neverjetnim olajšanjem nadaljevala potovanje naprej! BREZ GLINE PREDVSEM ZARADI  BOLEČIN NEBI ZMOGLA NE POTI NAPREJ NE ZADAJ PROTI DOMU!!!

GLINA JE SVETOVNA! ZA VSAKO STVAR VEDNO IN POVSOD!!!

New Report

Close