Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Glavobol,bolečine v mišicah, motnje vida…

Glavobol,bolečine v mišicah, motnje vida…

Zdravo.
Mene bi tudi zanimalo mnenje.Tezave so se mi zacele z zelo mocnimi bolecinami v zelodcu in slabostjo.Bila sem hospitalizirana v bolnici in ugotovili so gastritis in povrcana kislina v zelodcu.Predpisali so mi nexium 40mg, dve tablete na dan.Vendar zaradi stranskih ucinkov sem z jemanjem prekinila.Z zeliscnimi caji se je po kaksnem mesecu tezava umirila.Vendar od takrat so se pojavile druge tezave.Mravljincenje, glavoboli, bolecine v vratu, poslabsanje vida in izgubila sem vid na desno oko za priblizno 10 min.Zdravnica me je napotila nujno k nevrologu ki me je takoj poslal na MR glave vratu in hrbtenice na mozno demenilizacijsko obolenje.Izvidi so bili vsi v mejah normale.Naj omenim da sem v 3 mesecih shujsala za 6 kg.Tezave pa se samo se slabsajo.Pred 6 dnevi sem spet izgubila vid na desno oko ki se mi je po uri povrnil.Sla sem pod nujno k okolistu ki je ocenil da je z ocesom vse uredu.Bolecine v misicah in sklepih se vsak dan vecajo da po vsakem minimalnem naporu se utrudim.Zdravnica me je napotila tudi na preiskave s scitnico vendar imam sele novembra krvni izvidi pa so bili vredu.naj omenim se da vsak mesec me zacne boleti grlo ki se razvije v mocan kaselj.Vaje za vrat in hrbtenico pa sem opustila pred kaksnimi 3 tedni saj mi je postalo slabo in neznosna vrtoglavica.prosila bi vas se za vase mnenje na mojo situacijo.hvala pa lp.

Pozdravljeni,

ob težavah, ki jih navajate, je treba najprej izključiti organski vzrok. Če je vse izključeno, je vzrok funkcionalen, šele nato psihogen. Kakorkoli, potrebno je dognati, za kaj gre in zdraviti.

LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Pozdravljeni, javil bi se po dveh letih in moram povedat da sem se popolnoma SAM zrihtal brez pomoči zdravnikov in psihiatrov na kar sem najbolj ponosen da sem svoje telo prepoznal in spoznal kaj me je v resnici bremenilo..spremenil sem celotno prehrano,začel se gibat(2x tedensko tek)..primanjkovali vitamini, železo itd.. in tudi ker sem uredil stvar v službi so tudi te skrbi šle vstran pa nasplošno se ne sekiram več za vsako malenkost,družit sem se začel samo z pozitivnimi ljudmi..gledam bolj pozitivno na vse in lahko rečem da se počutim super! pač moja ugotovitev je da smo si največji problem sami mi sebi ampak to ugotovit je pravi proces.. lp hvala za trud!

Pozdravljeni,
me veseli, da vam je uspelo!
LP!

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close