Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? ginekolog Leonišče

ginekolog Leonišče

Pozdravljene,

kot naslov pove…. Prosim za nasvet, izkušnje. Vsa leta hodim v Leonišče na ginekološke preglede. In sedaj šok. Moja izbrana ginekologinja je odšla v pokoj. Moram si izbrati drugega ginekologa in resnično ne poznam nikogar, ki bi mi lahko svetoval koga izbrati.
Morda koga priporočate?

Hvala,

M

Samo ne Žive Novak-strah in grizo!!!!!

Jaz hodim k Barbari Požlep v Leonišču in sem super zadovoljna.

Jaz sem pri Pušenjaku.

Tudi jaz hodim k dr. Požlep in sem super zadovoljna.

Jaz sem zadovoljna z Vesno Fabjan Vodušek.

Jaz sem pa z Živo Novak A. zelo zadovoljna. Je že dolga leta moja izbrana ginekologinja.

Katera ginekologinja pa gre v pokoj, če ni skrivnost?

Geršak – zakon.

Prosim, kako prof Geršak saj ima 48 let????To je moja ginekologinja.

Še en glas za dr. Požlep. Najboljša je!!!

Jaz sem tudi pri Živi Novak že dolga leta, no od prvega pregleda dalje. Zelo zadovoljna z njo, ko je bilo treba, se je zelo zavzela zame in me rešila dolgih čakalnih vrst za operacijo in s tem močnih bolečin…Sem strašno zadovolojna z njo, je pa tudi res, da sem slišala nekaj res grdih izkušenj z njo, ki jih niti v sanjah ne bi pripisala njej…

Prosim, kako prof Geršak saj ima 48 let????To je moja ginekologinja.[/quote]

To je predlog, ne odgovor na vprašanje – upam, da še sto let ne gre v penzjon, ker je res ZAKON :))))

Dr Ribič Pucelj – zelo sem zadovoljna z njo.

Dobro jutro!

Hvala za odgovore. V pokoj je odšla dr. Sketelj. Mi je kar malo hudo saj sem se takoj spomnila kako me je spremljala skozi obe nosečnosti, kako sem lezla s tistim trebuhom gor na mizo….

Lep dan vsem…

M

Kobal – zakon!
Pušenjak – mega zakon! Itak najboljši porodničar in ginekolog v Slo:)

Prosim, kako prof Geršak saj ima 48 let????To je moja ginekologinja.[/quote]

To je predlog, ne odgovor na vprašanje – upam, da še sto let ne gre v penzjon, ker je res ZAKON :))))[/quote]

HVALA! sem mislila, da je kaj zbolela, ja res je ZAKON! Takih zdravnikov je malo…..

Pozdravljene!

Ja tudi mene je danes šokiralo, ko sem se hotela prijavit na pregled pri dr. Sketelj. Upala sem, da bo spreljala še mojo tretjo nosečnost. Zdaj sem se prijavila k dr. Bizjak (a ima katera kaj izkušenj z njo). Na razpolago mi je bila tudi dr. Jakopič.

lp

[cebelica06.moj-album.com]

A mogoce kdo pozna dr. Lepošo?

Jaz pa imam mnenje tako o njej… kot je lahko dobra in prijazna je lahko hladna neprijazna in nesramna. Je moja osebna G, doživela sem dobre dni z njo in slabe… sedaj je tako šlo čes, da se je spustila na osebni nivo tu se meni konča! Tako, da je še partner čudno pogledal. Naslednji teden jo imam zopet, če bo ista in če se mi ne bo nekako opravičila ali pa vsaj odnos spremenila, ji povem svoje in lahko rečem, da se je krepko spremenila in jo odsvetujem!

New Report

Close