Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje Gengigel pri operaciji osmice

Gengigel pri operaciji osmice

Spoštovani.

V lekarni sem prejšnji teden kupila Gengigel gel zaradi tega, ker sem imela afte in ranice v kotičkih ust. Zelo mi je pomagal. V zelo kratkem času sem prebolela pljučnico in gripo, danes so mi naredili operativni poseg na osmici v ustih (po domače povedano, spulili so neizraščen modrostni zob) in me zanima, če si smem mazati rano (so raztopljivi šivi na njej) s tem gelom? V navodilih od Gengigela piše, da lahko? Vendar me rana zelo boli in jemljem Lekadole po navodilih, ne upam pa kaj dosti šariti po ustih, pa raje vas vprašam.

Lep pozdrav.

Doktor Živago

____________________________________________________________________________________________________________ “A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.” George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Spoštovani!

Lahko. Uporabo Gengigela je povsem varna.

Lep pozdrav,

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

Spoštovani!

Lahko. Uporaba Gengigela je povsem varna.

Lep pozdrav,

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

Hvala! Si bom namazala.

____________________________________________________________________________________________________________ “A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.” George R. R. Martin: "A Dance With Dragons"

Spoštovani

Imam zelo občutljive dlesni in sklenino, prekomerno se mi nabira zobni kamen kljub ustrezni ustni higieni(zobna ščetka curaprox, ter ionska curaprox, zobne nitke med zobne ščetke, ter vsake pol leta ustna higiena) že sama ustna higieničarka je “obupala” nad menoj saj vsakič po ustni higieni dobim mocno vnetje, ki ga moram zdraviti z gengigel pasto. Zanima me ali tudi gengigel povzroča obarvanost zob. Prosim za pomoč kaj naj naredim glede kamna. Sem nekadilka edino kavi se lahko še odpovem.. Hvala za odgovor

New Report

Close