Najdi forum

Imam znanca, ki je gay. Najprej sem imela tak čuden filling, če sem se z njim pogovarjala-najbrž je moja glava preverjala če je ok. Pa je čist kull tko, za pogovarjat, čeprav imam o lezbikah in gayih mnenje, da se je mati narava poigrala z njimi.Kakšno mnenje imate pa vi?

Ribica

Ma ja, mal so hecni, ampak tud heteroseksualci znajo bit hudo hecni. Živi in pusti živeti!

dobra mačka,ti si pa res mal hecna

Prav nič se ni poigrala. Ne vem, zakaj tako razmišljaš. Potem se je poigrala tudi z vsakim, ki je pametnejši, lepši in boljši od tebe.
Ljudi moraš soditi po tistem, kar nosijo v srcu.

Ja draga Ribica, to je tako, kot ce bi jaz (gay) rekel da imam cuden filling ko se pogovarjam s str8 folkom.
Zal vecina ljudi razmislja tako, da kar je v vecini je vredu, prav, normalno in kar je v manjsini ni normalno. Ce povem drugace: ce bi bila vecina ljudi homoseksualno usmerjenih bi bilo to dobro in bi bili v tem primeru heteroseksualci nekaj nenormalnega.

Kakorkoli ze, vsi smo ljudje taksni ali drugacni in neglede na spolno usmerjenost si zelimo vsi isto: ljubiti in biti ljubljen.

Lep pozdrav!

Robert, jaz pa mislim , da tista večina razmišlja prav. Ker tudi po naravnih zakonih dva istospolna ne moreta narediti otroka. Če pa bi bila velika večina ljudi usmerjena homoseksualno, bi civilizacija že zdavnaj izumrla. ” Tudi Bog je ustvaril Adama in Evo, da sta storila izvirni greh”. Pa ne misliti, da imam kaj proti gayem, naj se ljubijo in živijo skupaj, ker jim tako pač narekuje srce. Moti pa me to, ker hočejo posvajati otroke. Predstavljaj si otroka, ki ga vrstniki sprašujejo kje ima mamico, on pa jim odgovarja, da ima dva očka. In prav zaradi tega so in bodo heteroseksualci vedno normalnejši. Drugače pa ti želim veliko sreče v ljubezni in da bi bil čim bolj ljubljen. LP Igor

men se zdijo gay ful prijazne osebe … mogoce ker sem moski, in se vsak gay mal prilizuje, ampak..tko na splosno se mi ne zdijo ‘skodljivi’ … ce si gledala merlos place…. tip gay je ful prijazen…in tudi tste ki jih jaz poznam se enako obnasajo…ful prijazni, ustrezljivi, nevem…copate hehe

Ha, ti si pa pretirano samozavesten. A si bil malo zanemarjen v mladosti? Da ti bodo vsi geji stregli, ker si ti tako cool. A dej ga srat! Mal se skuliraj!

a mas ti kake probleme?

Igor;
mogoce si me malo narobej razumel oz. mogoce nisem dovolj jasno napisal. Zato ti bom napisal se en izmisljen primer: zivis v vasi, kjer ima VECINA ljudi avtomobile srednjega razreda. V vasi pa se nahaja se nekdo, ki je recimo uspesen podjetnik in se je za svoj poklicni uspeh moral zelo truditi, zato si lahko privosci avto visjega razreda (npr:marcedes S). In do cesa pride? Ljudje postanejo nezaupljivi do njega, se ga vcasih izogibajo in izmisljujejo razne zgodbe o tem, kako si je prisluzil taksen avto (ja, ja sigurno sverca droge).
Upam da sedaj razumes, kaj sem hotel povedat.

Lep dan zelim vsem skupaj!

Jaz nimam problemov, jih imaš pa očitno ti. To je iz mladosti. Spolno zlorabljanje, pa tako naprej… Da ne bom preveč segrevala tebi znanih stvari!

Pikica sorry, samo jaz sem mnenja, da se je narava res poigrala s tem folkom. Samo če se ozrem na manj razvite, to je živali, tega na srečaš nikjer. Vse kar počnejo je nagonsko in nagon jih vodi k razmnoževanju, tako kot pravi Robert,če bi živeli tako vsi, bi v 100 letih izumrli-na žalost. Sicer nimam nič proti geyem in lezbikam-pač tudi taki so, so pa na žalost ožigosani. Kar pa se zadeva posvojitve otrok, pa pri meni na žalost nimajo podpore,ne zanima me, kako bi to prizadelo njih, ampak sem pri tem mnenju osredotočena predvsem na otroka.

Pa si predstavljajte: Kako je pa tvojim staršem ime?
Luka in Marjan-Da te srat!!!!!!!!!!!!

Ribica

Draga Ribica,
spoznavam, da si ena tistih ljudi, ki poberejo iz tistega, kar slisijo, tisto, kar jim je vsec, morda laska njim samim (denimo, ti nisi neka “igra narave”, a ne, si normalna) in stvari ali ozadja sploh ne preverjajo. Lepo, da je tvoj prijatelj “ze skoraj normalen” v tvojih oceh, ampak si se dalec od tega, da bi imela gaye za – ljudi! Ne pa za cudne spacke narave. Tvoje izjave, da tega ne srecas nikjer v naravi, so privlecene za lase. Ocitno nisi lastnica psa… pa tudi med opicami je lezbicna ljubezen pogosta, prav tako masturbiranje. Sama sem heteroseksualka, ceprav se zavedam tudi svojega bi- pola orientiranosti in razumem, da je moc ljubiti ne le osebo istega spola, marvec tudi knjige, naravo, glasbe – kar ti pac srce pozeli. Ce ljubis osebo istega spola – mar ni vse enako? Nianse so pac v pristopu pri spolnosti. Ampak res le nianse. Zal mi je, da imajo gayi in lezbijke prav. V tej druzbi so stigmatizirani. In razumem mnoge izmed njih, da se zato vedejo provokativno in druzbo tudi izzivajo, imajo mnoge akcije itd. Nekateri pa imajo cisto normalna zivljenja (ja, normalna!) in niso kaksni aktivisti.

Jaz redno obiskujem Festival gejevskega in lezbicnega filma, ki je vsako leto v Kinoteki (Ljubljana). Tam so razlicni filmi, od kaksnih performerskih eskapad, pa vse do gayevskega in lezbicnega vsakdana. Tam sem spoznala, da se malo niso drugacni. Vsaj tako drugacni ne, da bi se nam lahko smilili kot “izrodki narave” ali kaj takega. Gayevstvo ali lezbastvo ni bolezen! To so koncno dognali tudi strokovnjaki in psihiatri. Homoseksualci so bili Lorca, Byron, Verlaine, Wilde itd. Prenekaterega izmed teh so zaradi homoseksualnosti mucili, zaprli v jeco in celo ustrelili. Zal smo kljub strpnosti dosegli le malo razumevanja med ljudmi do homoseksualnosti. Bognedaj, da bi smeli vzgajati otroke! Le kako grozljivo bi jih skvarili in le kaj bi jim vtepli v glavo?

No, kaj bi bilo res groznega, ce bi otrok v vrtcu povedal, da ima dva ocka? Prav, res nima mamice, ima pa zato kar dva ocka. In to je tudi nekaj. Nekateri imajo pa samo enega ocka in so brez mamice. Tem je gotovo slabse. Ali pa ne?

Zavzemam se za to, da bi se gayi in lezbijke smeli porocati med seboj, kar bi resilo mnoge pravne probleme. Vem, da si druzba ni enotna glede vzgoje otrok (oziroma vecina ljudi je proti), zato mislim, da bi lahko s to odlocitvijo se pocakali. Toda vem tudi, da bi take poroke zaenkrat izpeljali le pravi junaki, kajti ljudje bi jih se kako napadali zaradi tega. Ljudje mislijo, da je njihova pravica, da gayem pokazejo svoje in jih preganjajo in napadajo. Hja, saj so le neka igra narave! Se pravi, najmilejsa oblika nesprejemanja je pravzaprav pomilovanje, kot ga cuti Ribica.

BRAVO IRENA!

Se popolnoma strinjam z Ireno, rada bi pa dodala še to, da ne vem, od kod ljudem ideja, da se živali ne zabavajo istospolno. Na netu dobiš miljon slikic, kjer so recimo srna, na njej srnjak, na njemu pa še en srnjak. Pa sej boste sami ugotovili kdo koga kam, a ne? Smo že imeli podobno debato, pa sem enemu forumašu poslala slikico srne in dveh srnjakov, pa mi ni niti odpisal. Očitno sem ga prepričala…
Glede posvojitve otrok pa takole. Kaj sploh je nenormalno in normalno??? A to, da en kao “normalen” par zlorablja, zapostavlja in ne vem kaj še počne (ali pa ne počne) z otrokom je v redu. Če bi pa dva “nenormalna” (beri istospolna) človeka, ki si srčno želita otroka, le-tega rada posvojila (itak bi jih socialna čekirala non stop, kako zanj skrbita), to je pa pol bad al kaj?
Na vem, ne vem… Old school razmišljanje (Ribica), ampak vsak ima pravico do njega.
LP
Mačka

Irena, ostal sem brez besed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sploh pa ne vem…jst sem ribici povedu svoje mnenje. In mene tvoje mnenje niti slucajno ne zanima, ….ampak mislim da zajec tici v drugem grmu…

…tako da ce isces koga za prepir…meni se niti slucajno ne ljubi s tabo ukvarjat…nimam nobenih problemov in jih tut nocem met…se posebej z neko nadutnico ne…

pa lep pozdrav.

IRENA FOR PRESIDENT! Lepo si to povedala! Si še kje kaj napisala, da si preberem?

Če bi bila večina ljudi istospolno usmerjenih, potem bi se človeštvu zelo slabo pisalo.

Se strinjam z Ribico!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close