Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca fth

fth

pozdravljeni.

zanima me glede fth. napotnica za fiziatrično rehabilitacijsko obravnavo (sekundarna raven)- prvi. to se ostane na terapiji ali pa se hodi vsak dan posebej? če se ostane, kako dolgo (po navadi, povprečno, za fth kolena jačanje mišic+de quervain sindrom) in kaj vse zanima taka rehabilitacija? bo tudi kaj hidroterapije? kaj če to odklonim?

kaj pomeni v tem primeru sekundarna raven? kaj je primarna?

prosim napotke, hvala, lp

Primarna je v ZD, če odklonite, nimate saj vas ne morejo prisilno namakati, koliko časa je smiselno boste pa morali vprasati tam. Ni mišljeno, da ostanete v bolnici.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

hvala, ampak še enkrat, ker pač niste podali odg:

zanima me glede fth. napotnica za fiziatrično rehabilitacijsko obravnavo (sekundarna raven)- prvi. to se ostane na terapiji dalj časa ali pa se hodi vsak dan posebej? odklon pa sem mislila za hidroterapijo.

zanima me še glede balotement testa-a se to opravi le na kolenu ali tudi na zapestju oz. roki?

prav tako me zanima kakšen je pregled, da se potem napiše v izvid “sklepne špranje niso boleče”? Ali ortoped te neboleče sklepne špranje vidi ali pa mora izvesti kak test, dotik, da lahko pride do te ugotovitve?

hvala, lp

Le na kolenu, ne ostane se v bolnici, bolečine pa ne vidi ampak mu vi poveste če so boleče ko pritisne nanje

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

in so te sklepne špranje na kolenu ali kje drugje na telesu?

V izvidu so tiste, ki so jih pregledali, seveda niso pregledali prav vseh v telesu
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

prosim točen odgovor. so te špranje samo v kolenih ali kje drugje tudi? stvar je, da se me dr. sploh dotaknil ni, kako potem lahko zapiše kaj takega-na blef?

Vprasajte njega, nisem bil tam sklepne špranje imajo takorekoč vsi sklepi

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.
Objava čaka odobritev

New Report

Close