Najdi forum

Fantje: zanima me kakšne frizure imate radi pri puncah- dolge, kratke, skuštrane, gladke, blond, črne, rdeče, več barv…

Punce- kaj pa fantje?

Thx!

Uh. Težk uprašanje. Odvisn od face, od karakterja pa tko kako se oblač. Drgač mi je hudo če ma tko sredne lase (mal čez rame). More bit kej k paše nanjo, če se zastopmo! LEP POZDRAV!!

Punce z lasmi daljsimi od ramen mi ponavad niso vsec..
oblika mi je vsec raverska,.. spredi na fru fru pa ne rdece barve..
modre al pa normalne al pa blond
pa dva copka je tud ql

Pri tipih mi je ful všeč glih prov želeja na glavi, pol pa laski tko gor postavljeni 🙂 To mi je najlepša moška frizura… Drugač pa tut čupce niso slabe, ampak se mi zdi da je to že mal iz mode… Ne maram pa da ima tip lase dalše kot do ušes ali pa totalno zalizane nazaj.

Vsaj mal urejene 🙂
Drgac pa kak skin sux al pa recimo kaka huda punk al pa rejv frizura tud nau good.
Dolgi lasje so pa tak in tak najboljs .. seveda urejeni.

lp

Pri fantih: rajši malo daljši kot prekratki, a seveda urejeni. Tudi pleša je lahko kul. Predvsem pa naj bi se moški bolj ukvarjal s tem, kar ima v glavi kot pa s tistim, kar ima na njej.

Upam da misliš frizuro na glavi, sicer mene bolj zanimajo tiste spodaj!
Torej rajši daljše in bujne lase.
Spodaj pa kar se da MINI!Majda je pisal/pisala:
>
> Pri fantih: rajši malo daljši kot prekratki, a seveda
> urejeni. Tudi pleša je lahko kul. Predvsem pa naj bi se moški
> bolj ukvarjal s tem, kar ima v glavi kot pa s tistim, kar ima
> na njej.

Jaz očitno še vedno živim v starih cajtih, ko so imeli tipi dolge lase. Všeč so mi skodrani, lahko so blond, ni pa nujno. Tud dredi so mi všeč.
Včasih pa kakšnemu tipu dolgi lasje absolutno ne pašejo in takrat si mislim, da bi se ja, za vraga, postrigel. Tudi kratka frizura je lahko ok, če si pač tak tip in imaš tudi ustrezen stil.

Ne maram obritih (na nulo ali na pol centi – oboje je revno), ker ima redko kateri tako lepo oblikovano glavo, da mu to paše. Tudi pleše mi niso všeč – sorry, če je kakšen tak tukaj.

Nimam nič proti človeku s kakršno koli frizuro, ampak za partnerja imam določena merila med katera sodi tudi zunanjost, ki me privlači, pa sama frizura pri tem ni odločilna.

Jaz očitno še vedno živim v starih cajtih, ko so imeli tipi dolge lase. Všeč so mi skodrani, lahko so blond, ni pa nujno. Tud dredi so mi všeč.
Včasih pa kakšnemu tipu dolgi lasje absolutno ne pašejo in takrat si mislim, da bi se ja, za vraga, postrigel. Tudi kratka frizura je lahko ok, če si pač tak tip in imaš tudi ustrezen stil.

Ne maram obritih (na nulo ali na pol centi – oboje je revno), ker ima redko kateri tako lepo oblikovano glavo, da mu to paše. Tudi pleše mi niso všeč – sorry, če je kakšen tak tukaj.

Nimam nič proti človeku s kakršno koli frizuro, ampak za partnerja imam določena merila med katera sodi tudi zunanjost, ki me privlači, pa sama frizura pri tem ni odločilna.

Prosim, administrator, stori kaj, da se ne bodo moje pošte ponavljale. Nimam pojma kako je prišlo do tega.
Hvala.

Čao,
mislm da je fantom skor vsen kok ma bejba dolge lase al pa kakšno barvo,Jst sm mela že vse možne frizure in barve modre rdeče zelene res in vsakič sm ugotovila isto. Karakter in samozavest nardita svoje frizura gor al pa dol.
Res pa je da ma vsak svoj fetiš glede tega.
Jst si ne morm pomagat da padam na pobrite(hehe najbrz ne bom imela problemov s tem da bo moj moški lase zgubu). In zato pravm ni ga bolšga filinga kokr pa ga cohat po pobriti glavi. Noro

Urška

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close