Najdi forum

po 8letni po razpadli zvezi sem po parih mesecih preko priloznostne druzbe na neki zabavi spoznala fanta s katerim sva se takoj ujela med nama je bila nora privlacnost. Sexala sva prvi vecer. Nisem iskala fanta, veze nic ker sem bila v fazi prbolevanja in ta fant mi je res odgovarjal. Fizicno mi takoj ni padel v oci in mi vizualno nekako ni nic posebnega. Vendar je bil sex z njim enkraten in tako sem se se naprej dobivala z njim. V vsem tem casu mi tudi do bivsega ni bilo vec, nisem mu odgovarjala na klice niti se zelela dobit z njim. zato sem bila hvalezna sama sebi da sm se s pomocjo te avanture resila zelje po bivsem in po pogrevanju totalno neproduktivne veze.
No skratka. v tem fantu s katerim sem se spustila v avanturo sva se dobivala in slisala vsak dan. Tega nisva skrivala pred drugimi, dobivala sva se sicer vedno v druzbi njegovih prijateljev, vedno zvecer, v lokalih, malo alkohola… vedno je dogajalo kadar sva bila skuaj….vsak vikend sem sem prespala pri njemu ceprav zivi s starsi, nikoli pa se nisva druzila cez dan. NI moski s katerim bi imela karkoli drugega skupnega. Razlicna sva si.. prihajava iz razlicnih svetov, a vseeno mi je nekaj do njega in res je slo le za avaturo. NIhce od naju ni zelel veze. naj le omenim oba sva stara 33let. Potem je z njgove strani prislo parkrat do ljubosumnih izpadov in ni vec hotel da hodim z njim ven ampak da se dobivava samo se pri njemu. Meni pa je blo vsec ravno to ko sem bila z njim v druzbi. Posumila sem da je druga v igri in na vsak nacin pritiskala nanj da mi pove zakaj kar naenkrat noce da sm v druzbi.. tako sva se umaknila en od drugega. Dobivala sva se samo se 1x na tedn tako je mene malce minilo vseskupaj rabila sem pozornost midva pa nisva vec tok komunicirala. potem sem bila vmes nekajkrat z drugim in mu to povedala. rekel mi je da sem se mu s tem zasrala in da sm kurba, potem pa mi pravi da ga to nemoti da zeli da tako nadaljujeva… in da naj razmislim ce se vedno zelim dobivat z njim.. da ve da me mal trga v tem obdobju po koncani ,vezi da me razume in da mu je vseen da midva itak n bova nikol skupi da mu je vseeno… ne razumem kaj mi je hotu s tem povedat ce tud zdaj nisva bila skupaj… ne vem res v kero smer razmisljat ce sva se dobivala sam zarad sexa. me zanima ce je slo v tem za ranjen moski ego… pocutm se malo z manipulirano pa ne vem zakaj… zato iscem se vas pogled, mislenje, da lazje popredalcam vso to njegovo reakcijo. hvala

New Report

Close