Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija FREKVENČNA TERAPIJA dr.B.Kobal

FREKVENČNA TERAPIJA dr.B.Kobal

Pozdravljeni!

Z veseljem sporočam, da so mi po petih letih izginili vsi tumorji, ki so bili do sedaj v remisiji…(folikularni limfom)
opravila sem terapijo z haš. oljem, sodo bikarbono in askorbinsko kislino v kapsulah in zelišča…
če koga zanima, me naj kontaktira…

LP Milena

Že kar nekaj časa od svojih bolnikov poslušam o raznih objavah na medmrežju, ki se nanašajo name, na moje delo, izobrazbo, poklicno delo in podobno.
Ker je pri teh objavah veliko netočnih, nepopolnih in tudi nesmiselnih navedb, menim, da je najbolje, če izveste informacije iz prve roke in se potem odločate o zaupanju ali nezaupanju.
Kar se tiče izobrazbe. Naziva dr. in prof. v Sloveniji že dolgo ne uporabljam več. Ker moja izobrazba v Sloveniji ni priznana in ne zato, ker ne bi bil upravičen do teh nazivov.

Moje delo v Sloveniji je registrirano kot “Alternativne oblike zdravljenja”.

Vsak bolnik pred začetkom terapije dobi v podpis izjavo, s katero je seznanjen, da nisem zdravnik, doktor medicine. Da nimam medicinske izobrazbe in da opuščanje medicinskega zdravljenja ni zaželeno in da sprejema odgovornost za svojo odločitev, da sprejme načine in metode, ki jih uporabljam.

Vsak bolnik dobi tudi mojo izjavo, s katero prevzemam odgovornost za vse postopke in nasvete, ki jih dobi pri meni.

Vsak bolnik dobi gradivo, v katerem je opisana celotna procedura, ki se nanaša na njegovo obolenje, da lahko vnaprej presodi, ali bo zaupal metodam, ki jih uporabljam, ali se bo raje odločil za kakšen drug pristop.

Razvil sem popolnoma svoj pristop prehranskega svetovanja. Upoštevam smernice dr. Budwigove, Maxa Gersona in jih kombiniram z diagnostičnimi rezultati, ki so različni od posameznika do posameznika. Upoštevam filozofijo, navade, razvade in možnosti vsakega posameznika.

Za diagnostiko uporabljam ECD sistem, za katerega sem se usposobil v IASC centru v Beogradu, ki ga vodi prof.dr. Dejan Rakovič, predstojnik Elektrotehniške fakultete v Beogradu.

Akupunkturo in mikrovalovno akupunkturo pa sem opravil pod mentorstvom akad. Antonije Škokljeva.

Glavni del diagnostičnega postopka predstavlja EtaScan diagnostika. To je švicarski sistem za ugotavljanje stanja organizma na 224 različnih lokacijah v organizmu, omogoča pa tudi stabilizacijo teh področij in ga uporabljam za regeneracijo organizma in zmanjševanje posledic kemoterapije, obsevanja in bioloških zdravil. To je poleg Frekvenčne terapije glavni in najpomembnejši del mojih terapij. Za delo s tem sistemom sem opravil izobraževanje in terapevtsko prakso pod mentorskim nadzorom na Mednarodni organizaciji za energetske analize v Bouchsu, Švica.

Za neposreden vpliv na maligne strukture pa uporabljam Frekvenčno terapijo. Izbor tehnologije prepuščam bolnikom. Predlagam švicarsko firmoTB Electronics, ker z njimi sodelujem že 11 let in zaupam njihovi tehnologiji. Bolniki lahko tudi sami izdelajo frekvenčni generator, ki pa mora prestati preizkus na osciloskopu in counterju, zaželena je funkcija dveh sočasnih frekvenc, sweep funkcija in wooble funkcija. Lahko pa kupijo frekvenčni generator drugih proizvajalcev, ki izpolnjujejo prej navedene pogoje. Sem izvajalec frekvenčne terapije, ne njen izumitelj, zato vsem, ki imajo tovrstne pomisleke v zvezi s frekvenčno terapijo, svetujem, da o tem razpravljajo s proizvajalcem tehnologije, ne pa z izvajalcem. Osebno lahko potrdim učinkovitost Frekvenčne terapije, vprašanja o principih delovanja pa je potrebno nasloviti na ustanove, ki se ukvarjajo z raziskavami in razvojem Frekvenčne terapije. Izobrazbo za delo s frekvenčno terapijo sem pridobil na Klniki za frekvenčno terapijo v Los Angelesu, nadgradil pa sem jo z 11 let delovnih izkušenj.
Za uspešnost frekvenčne terapije je potrebno veliko več, kot samo izbratii tehnologijo, nastaviti frekvence in čakati, da bo tumor izginil. Prehrana, psihoterapija in sprememba frekvenčnih območijij ob spremembi strukture maligne celice so odločilni dejavniki, ki jih opisujem v knjigi, ki jo pripravljam.

Psihoterapevtski pristop EMDR, ki ga uporabljam, je razvila ameriška psihologinja Francis Saphiro, Svetovna zdravstvena organizacija pa ga je priznala kot najučinkovitejšo terapijo pri posttravmatskem stresu. Izobraževanje sem opravil pod vodstvom mag. Petra Schuetza M.sc. Avstrija. EMDR je najučinkovitejša terapija za odpravo notranjih napetosti, fobij, občutkov nemoči in travm iz preteklosti. Uporabljam jo v kombinaciji z drugimi psihoterapevtskimi pristopi, ki so raziskani in dokazano učinkoviti.

Ta opis ni namenjen tistim, ki neutemeljeno žalijo, blatijo in zlonamerno odvračajo bolnike od učinkovitih terapij. Vedno so bili med nami ljudje, ki uživajo, ko delajo škodo drugim.
Ta opis je namenjen bolnikom, ki se odločajo, komu bodo namenili dragoceni čas, ki jim ga je omejila zahrbtna bolezen.

Glede nedosegljivosti na telefon, pa je lahko včasih problem. Popoldne sem v laboratoriju in nisem dosegljiv. Polovico meseca sem v Švici in se med terapijami ne javljam na telefon. Nekaj časa sem nedosegljiv tudi zaradi reševalnih intervencij pri Gorski reševalni službi.

Poizkusite najprej na telefon 041 909 341. če se ne oglasim, pošljite kratek SMS ali pa na mail: [email protected]

Nekaj let se že nisem pojavljal v medijih. Nisem dajal intervjujev in nisem pisal na forumih. Deloval sem predvsem na reklami od ust do ust. Zadovoljni zadovoljnim. Med.over.net se mi zdi koristen portal za izmenjavo izkušenj, zato sem raje, kot da upravičeno zahtevam izbris tem, kjer se nekorektno navajajo moji osebni podatki, izbral način, da pojasnim situacijo z mojega zornega kota.

Lep pozdrav vsem (razen tistemu, ki je napiisal, da je moj vzornik, dr. Royal Raymond Rife nategun).

Brane Kobal

Prodam frekvenčni generator, zadnji model, kupljen pri dr.Kobalu.
Kontakt dobite v oglasu na Bolhi ali Salomonovem oglasniku pod “aparat za frekvenčno terapijo”. Lp

Pozdravljeni,prodamo aparat za frekvencno terapijo kupljen pri Gospodu dr.Kobalu,saj ga ne potrebujemo vec.
Cena novega je bila 500 eur.
Prodamo ga za 350 eur.Vam ga bo pa gospod verjetno moral nastimati za vase stanje.
Lp
Vse informacije na 040-416-941ali na [email protected]

Pozdravljeni,
prodamo aparat za elektro-magnetno frekvenčno terapijo, ki jo izvaja dr.Kobal in je bil sicer kupljen poleti 2017. Aparat deluje brezhibno in je zložen v prriložen originalni kovček. Še z VELJAVNO GARANCIJO! Poleg priložimo vsa navodila ter tudi originalen račun!

Ogled fotografij in kontakt za nakup viden na linku: http://www.bolha.com/lepota-in-zdravje/zdravje/medicinski-pripomocki/ostali-pripomocki/aparat-za-elektro-magnetno-frekvencno-terapijo-1334228077.html

Cena po dogovoru.

Aparat je najnovejši!!!!

Popolnoma enake izkušnje kot predhodnik imam s tem “DR” Kobalom. V letu 2005 sem s pokojno ženo ko ni bilo več zanjo zdravniške pomoči hodil k temu “DR” Kobalu v neko drvarnico na Fužinah. Že tedaj sem videl, da je nategovalec ampak zaradi žene sem pač vse potrpel. Ob vsakem obisku me je olajšal za 30 ooo Sit. V “ordinaciji ” je imel neko gospo,ki je bila ponoči babica v porodnišnici podnevi pa je naročala.V predverju so pa čakali na čudež ljudje,ki so bili v zadnjem stadiju raka ali kaj podobnega. Dva tri dni preden mi je žena umrla je ta “DR” Kobal ugotovil, da je telo idealno prehodno in da raka ni več…..

Sam sem elektronik in sem si ogledal ta njegov “Švicarski aparat” . To je navaden signalni generator mislim, da je bila izhodna frekvenca okrog 19Mhz. Žena je pa stala na neki prevodni gumi. Tako napravo izdelat res ni nobena posebna znanost verjetno pa uporablja navaden signalni generator,ki se dobi že tam za nekih 300€.

Če si pogledate na bazi Cobbis,kjer so objave diplom in doktoratov tega “Dr. prof.” ne boste našli nikjer razen v povezavi z gospo Jano Debeljak. Izdaja se tudi za Prof. ampak prav nikjer na WEB-u se ga ne najde.Tudi v bazi Sicriss kjer so raziskovalci ga ni. Čudno, da ne odreagira zdravniška zbornica.Če se pa lažno izdaja za Dr prof je to celo kaznivo

živjo! a lahko kakšen kontakt pustite.lp

Živjo! A še prodate aparat.lp

Živjo!
A še prodate aparat.lp

Živjo! A lahko kakšen kontakt pustite za aparat.lp

Če se kdo zanima za nakup frekvenčnega generatorja, naj me kontaktira na 069-632 957.

http://www.bolha.com/lepota-in-zdravje/zdravje/rehabilitacijska-oprema/terapevtski-pripomocki/frekvencni-generator-f-scan-kbs-1341437438.html?aclct=1548002192&kw=kbs

Lep pozdrav!

Pozdravljeni!

Prodajam frekvenčni generator, kupljen pri g. Kobalu. Cena po dogovoru. Informacije na 041 589 902.

Pozdravljeni,

družinski prijatelji prodajajo nov frekvečni aparat  tip F-SCAN TBS, katerega uporablja gospod Kobal.

Uporabljen je bil samo en mesec. Kupili so ga za 1880€. Račun, navodila in garancija priložena.

 

Odgovor na objavo uporabnika
LEOPOLD, 13.04.2018 ob 13:44

Popolnoma enake izkušnje kot predhodnik imam s tem “DR” Kobalom. V letu 2005 sem s pokojno ženo ko ni bilo več zanjo zdravniške pomoči hodil k temu “DR” Kobalu v neko drvarnico na Fužinah. Že tedaj sem videl, da je nategovalec ampak zaradi žene sem pač vse potrpel. Ob vsakem obisku me je olajšal za 30 ooo Sit. V “ordinaciji ” je imel neko gospo,ki je bila ponoči babica v porodnišnici podnevi pa je naročala.V predverju so pa čakali na čudež ljudje,ki so bili v zadnjem stadiju raka ali kaj podobnega. Dva tri dni preden mi je žena umrla je ta “DR” Kobal ugotovil, da je telo idealno prehodno in da raka ni več…..

Sam sem elektronik in sem si ogledal ta njegov “Švicarski aparat” . To je navaden signalni generator mislim, da je bila izhodna frekvenca okrog 19Mhz. Žena je pa stala na neki prevodni gumi. Tako napravo izdelat res ni nobena posebna znanost verjetno pa uporablja navaden signalni generator,ki se dobi že tam za nekih 300€.

Če si pogledate na bazi Cobbis,kjer so objave diplom in doktoratov tega “Dr. prof.” ne boste našli nikjer razen v povezavi z gospo Jano Debeljak. Izdaja se tudi za Prof. ampak prav nikjer na WEB-u se ga ne najde.Tudi v bazi Sicriss kjer so raziskovalci ga ni. Čudno, da ne odreagira zdravniška zbornica.Če se pa lažno izdaja za Dr prof je to celo kaznivo

Mislil sem, da je ta “Dr Kobal” že spokal, pa se še vedno pojavlja in nateguje ljudi.

Le kje je zdravniška zbornica, da bi ga razkrinkala . Ravno danes sem slišal za podobno zgodbo,kot sem jo opisal že pred leti. Ta Dr. je pobral denar , dva dni pred smrtjo pa je ugotovil, da je gospa ozdravljena.

Če nek šušmar obrtnik dela na črno ga oglobijo še huje in velik prekršek pa je,če se nekdo izdaja z nazivom kot Dr, Mag ali Ing pa to ni. Kje so naši organi pregona

Ta g. Kobal ni noben Dr.,če pogledate njegovo biografijo ne boste našli nobenega strokovnega članka in tudi ne njegovega doktorata na Cobbisu ali Sicrisu Moja pokojna žena je pred leti hodila na njegove terapije v neki kleti na Fužinah in kot ing. elektrotehnike sem takoj videl, da je vse skupaj en velik blef. Ampak ,ko je bila v zadnjem stadiju raka na žolčniku narediš vse kar se da, da ji olajšaš trpljenje. Sam sem bil tiho saj ji nisem mogel vzeti upanja. Za “sestro” je imel neko babico in njega včasih sploh ni bilo ali pa je privihral v neki beli halji. “Terapijo” izvaja z nekim RF generatorjem na frekvenci 21 MHz v roki pa držiš dve elektrodi in on s tem “meri” prevodnost telesa. Dva dni preden mi je  pokojna žena umrla je naznanil, da je zelo lepa slika  prevodnosti in da rak izginja. Me je pa vedno “ogulil” za znatno vsoto tedanjih tolarjev. Reklamo pa mu je delala neka gospa Jana ,ki je imela na A kanalu oddaje o alternativnih zdravilcih.

 

 

 

New Report

Close