Najdi forum

forum zdravje je vse

ali forum zdravje je vse ne dela, ker so sporočilo še z marca, pa še jst sm pisala pred dnevi, pa še ni nč?

Pozdravljena,

tudi sama sem iskala odgovore.

Pišite na https://akcoaching.si/ bo hitreje.

Pozdrav!Imam en problem,in sicer so se mi pojavile sramne usi in to dvakrat.Prvic sem se jih znebila sedaj se pa se borim z njimi.Verjamem da sem jih dobila od moza.Sedaj me pa zanima kako se sramne usi prenasajo in zakaj moza mi jih je prenesel name nic ne srbi?

Pozdravljeni,

 

stara sem 24 let in sem v mesecu Marcu zbolela z unetjem srednjega usesa in dihal. Ponoci sem odsla v ukc saj sem sredi noci imela desno stran pri pozeranju nekako cudno obcutek kot napihnjeno nek cmok pod jezikom in uho me skoraj da nic ni bolel mogoce obcasno kaksna nenadna bolecina nic grozno bolecega..ugl. Sem dobila amoksiklav 850MG, 1 teden tableta zjutraj in zvecer in res mi je pomagalo..ampak je dober mesec in pol naokoli in sevedno me na vsake case prime in boli jezik ali na levi ali na desni strani, kdaj se vidi da je afta kdaj pa nic ampak kar boli ter bolecina izgine, tudi uho sevedno cutim sedaj kdaj bolezino v desnem usesu ampak moja zdravnica vidi lepo bobnic z odsevom.. bezgavke so edino malo povecane v grlu ampak nic nenavadnega tudi krvne preiskave za morebitna vnetja bezgavk itd. So bila OK. Je pa res da v casu ko sem zbolela sem padla v mocno paniko da nisem zbolela z kaksno hudo boleznijo nisem bila pomirjena vsaj 14 dni panicni napadi znojenje tresenje slab spanec… in te bolecine ki jih danes cutim so kdaj okoli usesa ali direktno uho, kdaj me zaboli v celjusti, kdaj v glavi v zlicki kot omenjeno jezik..in mi ni jasno zakaj so pristone bolecine dejavnikev pa ni od ZD vse ok…

 

hvala za odgovor in lep pozdrav.

New Report

Close